16-TRN-8
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 april 2013. Het voertuig was toen 11 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor | 2001
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 230 Kompressor |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 16.405 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 145 kW (197 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 april 2013. Het voertuig was toen 11 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.305 kg |
| Massa rijklaar | 1.405 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.645 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.645 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,48 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 235 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-TRN-8 | 3-12-2025 | 16:02 | periodieke controle | 22-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 16-TRN-8 | 18-11-2024 | 10:32 | periodieke controle | 22-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 16-TRN-8 | 22-12-2023 | 10:59 | periodieke controle | 22-12-2024 | Nee |
| 16-TRN-8 | 27-02-2023 | 13:49 | periodieke controle | 14-04-2024 | Nee |
| 16-TRN-8 | 31-03-2022 | 13:41 | periodieke controle | 14-04-2023 | Nee |
| 16-TRN-8 | 2-04-2021 | 09:48 | periodieke controle | 14-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 16-TRN-8 | 7-04-2020 | 15:39 | periodieke controle | 14-04-2021 | Nee |
| 16-TRN-8 | 12-04-2019 | 15:01 | periodieke controle | 14-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-12-2025 | 16:02 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 3-12-2025 | 16:02 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2024 | |||||
| 18-11-2024 | 10:32 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 2-04-2021 | 09:48 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 2-04-2021 | 09:48 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 12-04-2019 | 15:01 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-TRN-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-TRN-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16-TRB-8 | Audi | A3 | Stationwagen | € 27.881 | 02-04-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRF-8 | Opel | Corsa | MPV | € 19.920 | 30-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRG-8 | Renault | Kangoo | Stationwagen | Onbekend | 23-03-2012 | 21,2 jaar | |
| 16-TRH-8 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.760 | 06-04-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRJ-8 | Kia | Picanto | MPV | € 11.140 | 29-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRK-8 | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.885 | 27-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRL-8 | Opel | Astra | Stationwagen | € 28.205 | 26-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRN-1 | Kia | Picanto | MPV | € 10.141 | 06-06-2012 | 14 jaar | |
| 16-TRN-2 | Kia | Rio | MPV | € 16.790 | 29-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRN-3 | Chevrolet | Aveo | Hatchback | € 15.495 | 29-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRN-4 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.844 | 05-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 16-TRN-5 | Audi | A1 | Hatchback | € 23.069 | 28-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRN-6 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 21.485 | 03-04-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRN-8 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 29-04-2013 | 24,9 jaar | |
| 16-TRN-9 | Ford | Focus | Sedan | € 28.191 | 22-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRP-8 | Mazda | 3 | Hatchback | € 23.596 | 31-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRT-8 | Nissan | Micra | MPV | € 13.520 | 30-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRV-8 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.580 | 29-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRX-8 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 13.495 | 29-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 16-TRZ-8 | Opel | Corsa | MPV | € 16.270 | 29-03-2012 | 14,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.305 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 67.500 | 432 cm | 186 cm | 1.430 kg |
| BMW 3-Serie | € 66.000 | 462 cm | 182 cm | 1.430 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.900 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Audi S3 | € 63.900 | 446 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| BMW 1-Serie | € 64.400 | 434 cm | 180 cm | 1.420 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | € 63.700 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| BMW X1 | € 72.800 | 444 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Audi TTS | € 72.600 | 418 cm | 184 cm | 1.390 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| BMW X2 | € 62.200 | 436 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| Subaru Legacy | € 62.700 | 468 cm | - | 1.430 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| Toyota Supra | € 75.700 | 438 cm | 185 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
| Toyota RAV 4 | € 62.700 | 429 cm | 174 cm | 1.430 kg |
| Ford Cougar | € 75.200 | - | - | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.