84-YB-46
OLDTIMER
Er rijden momenteel 1.242 Mercedes-Benz SLC's rond in Nederland. Deze grijze SLC komt uit het jaar 1975 en is nu 51 jaren en 3 maanden oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 maart 2012, dus sinds 14 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg & benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 450 SLC coupe rijden er nog 898 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1971 en januari 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 55.635 en € 108.736, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 73.941 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 450 SLC is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 maart 2012. Het voertuig was toen 37 jaren en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 450 SLC | 1975
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 450 SLC |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 160 kW (218 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4420cc (4,4 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1975 |
| Leeftijd | 51 jaren en 3 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 51 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 maart 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 maart 2012. Het voertuig was toen 37 jaren en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.796 kg |
| Massa rijklaar | 1.896 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 237 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.133 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.133 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.071 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.071 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.062 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.062 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,82 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,46 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-YB-46 | 1-08-2023 | 11:37 | periodieke controle | 5-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 84-YB-46 | 2-08-2021 | 13:27 | periodieke controle | 5-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 84-YB-46 | 26-07-2019 | 16:02 | periodieke controle | 5-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 1-08-2023 | 11:37 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 1-08-2023 | 11:37 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
2021 | |||||
| 2-08-2021 | 13:27 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-08-2021 | 13:27 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2-08-2021 | 13:27 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 26-07-2019 | 16:02 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-YB-46 | 1-05-2012 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 70 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-YB-46 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-YB-46
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 84-YA-46 | Rover | 3.5 Litre Saloon | Niet geregistreerd | Onbekend | 03-04-1996 | 53,3 jaar | |
| 84-YB-40 | Fiat | 500L | Niet geregistreerd | Onbekend | 27-06-1991 | 51,9 jaar | |
| 84-YB-41 | Porsche | 911 | Niet geregistreerd | Onbekend | 13-03-1997 | 49,1 jaar | |
| 84-YB-42 | Renault | Renault 12 | Stationwagen | Onbekend | 22-03-2012 | 48,7 jaar | |
| 84-YB-45 | Citroën | 2CV | Sedan | Onbekend | 12-08-2013 | 51,6 jaar | |
| 84-YB-46 | Mercedes-Benz | SLC | Coupe | Onbekend | 22-03-2012 | 51,3 jaar | |
| 84-YB-48 | Porsche | Targa | Niet geregistreerd | Onbekend | 04-11-1992 | 48,9 jaar | |
| 84-YB-49 | Oldsmobile | Ninety Eight | Sedan | Onbekend | 23-03-2012 | 48,9 jaar | |
| 84-YD-46 | Citroën | Mehari | Cabriolet | Onbekend | 01-07-2021 | 50,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 73.941 en/of een gewicht van ± 1.796 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volvo XC60 | € 76.500 | 470 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| BMW 5-Serie | € 74.700 | 506 cm | 190 cm | 1.890 kg |
| BMW X3 | € 72.500 | 471 cm | 189 cm | 1.970 kg |
| Audi A6 | € 74.200 | 494 cm | 189 cm | 1.770 kg |
| Audi Q5 | € 73.900 | 474 cm | 193 cm | 1.890 kg |
| BMW 3-Serie | € 73.400 | 482 cm | 183 cm | 1.880 kg |
| Volvo V90 | € 72.700 | 494 cm | 189 cm | 1.950 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 70.800 | 437 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| Volvo V60 | € 69.000 | 464 cm | 187 cm | 1.880 kg |
| Audi A5 | € 70.000 | 483 cm | 186 cm | 1.690 kg |
| Land Rover Discovery Sport | € 71.100 | 460 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| Volvo XC70 | € 69.800 | 484 cm | 189 cm | 1.730 kg |
| BMW X1 | € 70.500 | 450 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 73.200 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| BMW 4-Serie | € 75.600 | 478 cm | 185 cm | 1.750 kg |
| Lexus NX 300h | € 70.700 | 464 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Jaguar XF | € 74.200 | 497 cm | 188 cm | 1.790 kg |
| Volvo S90 | € 72.500 | 496 cm | 189 cm | 1.930 kg |
| BMW i4 | € 66.800 | 478 cm | 185 cm | 1.970 kg |
| Lexus NX 450h+ | € 78.100 | 466 cm | 187 cm | 1.970 kg |
| BMW X4 | € 75.700 | 475 cm | 192 cm | 1.720 kg |
| Citroën C6 | € 72.500 | 491 cm | 186 cm | 1.850 kg |
| Land Rover Defender | € 72.900 | 460 cm | 179 cm | 1.940 kg |
| Jaguar E-Pace | € 74.000 | 440 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| Volkswagen Kombi | € 69.900 | 524 cm | 190 cm | 1.870 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLCGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLC
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLC
Autovisie.nl
Eind in zicht voor Mercedes SLC
Mercedes-Benz blijft de SLC toch trouw
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slc/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLC
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.