31-YD-22
OLDTIMER
Er rijden momenteel 1.242 Mercedes-Benz SLC's rond in Nederland. Deze zwarte SLC komt uit het jaar 1976 en is nu 49 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 2 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 450SLC coupe rijden er nog 898 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1971 en januari 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 55.635 en € 108.736, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 73.941 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 450SLC is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 maart 2017. Het voertuig was toen 40 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 450SLC | 1976
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 450SLC |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 147 kW (200 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4520cc (4,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1976 |
| Leeftijd | 49 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 49 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 2 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 maart 2017. Het voertuig was toen 40 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.700 kg |
| Massa rijklaar | 1.800 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 320 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.120 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.055 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.065 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,82 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-YD-22 | 15-04-2025 | 15:11 | periodieke controle | 24-04-2027 | Nee |
| 31-YD-22 | 24-04-2023 | 14:26 | periodieke controle | 24-04-2025 | Nee |
| 31-YD-22 | 10-03-2021 | 11:13 | periodieke controle | 11-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 31-YD-22 | 9-03-2021 | 13:20 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 31-YD-22 | 11-03-2019 | 10:27 | periodieke controle | 11-03-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 10-03-2021 | 11:13 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 9-03-2021 | 13:20 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-YD-22 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-YD-22
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31-YD-20 | Mercedes-Benz | 250 | Sedan | Onbekend | 01-03-2017 | 49,6 jaar | |
| 31-YD-21 | Pontiac | Pontiac Grand Ville | Cabriolet | Onbekend | 01-03-2017 | 50,7 jaar | |
| 31-YD-22 | Mercedes-Benz | SLC | Coupe | Onbekend | 01-03-2017 | 49,9 jaar | |
| 31-YD-23 | Ford | LTD | Sedan | Onbekend | 02-03-2017 | 53,3 jaar | |
| 31-YD-24 | Mercedes-Benz | 450SL | Cabriolet | Onbekend | 02-03-2017 | 50,3 jaar | |
| 31-YD-25 | G.m.c. | Sierra | Open laadvloer | ? | Onbekend | 06-06-2017 | 48,9 jaar |
| 31-YD-26 | Citroën | Mehari | Cabriolet | Onbekend | 03-03-2017 | 52,9 jaar | |
| 31-YD-27 | Jaguar | E-Type | Coupe | Onbekend | 16-01-1996 | 53,3 jaar | |
| 31-YD-29 | Volkswagen | Passat | Stationwagen | Onbekend | 07-03-2017 | 49,2 jaar | |
| 31-YE-22 | Kreidler | Florett | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 01-08-2025 | 51,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 73.941 en/of een gewicht van ± 1.700 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 74.500 | 506 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW 3-Serie | € 73.500 | 482 cm | 183 cm | 1.870 kg |
| BMW X3 | € 72.100 | 471 cm | 189 cm | 1.790 kg |
| Audi A6 | € 73.700 | 496 cm | 189 cm | 1.770 kg |
| Audi Q5 | € 73.200 | 474 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Volvo V90 | € 69.300 | 494 cm | 189 cm | 1.750 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 70.200 | 436 cm | 190 cm | 1.680 kg |
| Volvo V60 | € 69.700 | 464 cm | 187 cm | 1.850 kg |
| Audi A5 | € 70.000 | 483 cm | 186 cm | 1.690 kg |
| Volvo XC70 | € 69.800 | 484 cm | 189 cm | 1.730 kg |
| BMW 4-Serie | € 74.700 | 478 cm | 185 cm | 1.750 kg |
| BMW X1 | € 70.800 | 450 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 73.200 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Lexus NX 300h | € 70.700 | 464 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Jaguar XF | € 74.200 | 497 cm | 188 cm | 1.790 kg |
| Volvo S90 | € 70.300 | 497 cm | 189 cm | 1.740 kg |
| Audi A4 Allroad | € 71.000 | 476 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| BMW X4 | € 75.700 | 475 cm | 192 cm | 1.720 kg |
| Citroën C6 | € 72.500 | 491 cm | 186 cm | 1.850 kg |
| Mini Cooper | € 70.300 | 430 cm | 182 cm | 1.570 kg |
| Jaguar S-Type | € 71.400 | 489 cm | 182 cm | 1.630 kg |
| Lexus GS 300 | € 71.900 | 486 cm | 182 cm | 1.630 kg |
| Volkswagen Kombi | € 69.900 | 524 cm | 190 cm | 1.870 kg |
| Volvo V60 Cross Country | € 69.100 | 478 cm | 189 cm | 1.780 kg |
| Audi 200 | € 68.600 | 453 cm | 186 cm | 1.800 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLCGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLC
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLC
Autovisie.nl
Eind in zicht voor Mercedes SLC
Mercedes-Benz blijft de SLC toch trouw
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slc/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLC
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.