31-YD-25
OLDTIMER
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 1977 en is nu 48 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 oktober 2017, dus sinds 8 jaren, 7 maanden en 8 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Sierra open laadvloer rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Sierra is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 juni 2017. Het voertuig was toen 39 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Sierra | 1977
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Sierra |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 123 kW (167 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5730cc (5,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1977 |
| Leeftijd | 48 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 48 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 oktober 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 7 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 juni 2017. Het voertuig was toen 39 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.300 kg |
| Massa rijklaar | 2.400 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 956 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.356 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.356 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.723 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.723 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.522 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.522 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 454 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 454 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,36 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-YD-25 | 13-02-2025 | 15:45 | periodieke controle | 7-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 31-YD-25 | 7-03-2023 | 13:32 | periodieke controle | 7-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 31-YD-25 | 4-03-2021 | 13:52 | periodieke controle | 4-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 31-YD-25 | 12-02-2019 | 16:05 | periodieke controle | 2-03-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-02-2025 | 15:45 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 13-02-2025 | 15:45 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 7-03-2023 | 13:32 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 7-03-2023 | 13:32 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 7-03-2023 | 13:32 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-03-2023 | 13:32 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 4-03-2021 | 13:52 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 4-03-2021 | 13:52 | 188 | 5.*.19 | 4 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-YD-25 | 23-05-2017 | LPG Installatie | IMPCO | Gasinstallatie tank inhoud 100 liter |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-YD-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-YD-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31-YA-25 | Lincoln | Continental | Niet geregistreerd | Onbekend | 20-07-2001 | 53,3 jaar |
| 31-YB-25 | Opel | Ascona | Sedan | Onbekend | 26-09-2006 | 50,2 jaar |
| 31-YD-20 | Mercedes-Benz | 250 | Sedan | Onbekend | 01-03-2017 | 49,6 jaar |
| 31-YD-21 | Pontiac | Pontiac Grand Ville | Cabriolet | Onbekend | 01-03-2017 | 50,7 jaar |
| 31-YD-22 | Mercedes-Benz | SLC | Coupe | Onbekend | 01-03-2017 | 49,9 jaar |
| 31-YD-23 | Ford | LTD | Sedan | Onbekend | 02-03-2017 | 53,3 jaar |
| 31-YD-24 | Mercedes-Benz | 450SL | Cabriolet | Onbekend | 02-03-2017 | 50,3 jaar |
| 31-YD-25 | G.m.c. | Sierra | Open laadvloer | Onbekend | 06-06-2017 | 48,9 jaar |
| 31-YD-26 | Citroën | Mehari | Cabriolet | Onbekend | 03-03-2017 | 52,9 jaar |
| 31-YD-27 | Jaguar | E-Type | Coupe | Onbekend | 16-01-1996 | 53,3 jaar |
| 31-YD-29 | Volkswagen | Passat | Stationwagen | Onbekend | 07-03-2017 | 49,2 jaar |
| 31-YE-25 | Mercedes-Benz | LF 409 | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-08-2025 | 49,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| RAM RAM1500 | € 92.700 | 592 cm | 209 cm | 2.520 kg |
| Iveco 40C18 | € 86.600 | 762 cm | 211 cm | 2.440 kg |
| Iveco 35C18 | € 85.600 | 624 cm | 204 cm | 2.490 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 87.700 | 755 cm | 209 cm | 2.440 kg |
| Iveco Daily | € 96.500 | 672 cm | 204 cm | 2.360 kg |
| Ford F 150 | € 90.200 | 591 cm | 204 cm | 2.440 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 98.200 | 493 cm | 198 cm | 2.300 kg |
| Renault Master | € 86.500 | 612 cm | 209 cm | 2.180 kg |
| Ford F 250 | € 97.300 | 586 cm | 201 cm | 2.280 kg |
| Iveco 40C16 | € 92.600 | 767 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 91.000 | 495 cm | 202 cm | 2.210 kg |
| Audi Q7 | € 97.400 | 345 cm | 198 cm | 2.400 kg |
| Chevrolet Silverado | € 90.400 | 595 cm | 205 cm | 2.520 kg |
| Iveco 40C21 | € 99.400 | 617 cm | 203 cm | 2.510 kg |
| Iveco 50C18 | € 90.800 | 567 cm | 203 cm | 2.250 kg |
| Iveco 50C21 | € 89.600 | 554 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Ford Bronco | € 97.900 | 481 cm | 195 cm | 2.090 kg |
| MAN TGE | € 94.200 | 639 cm | 214 cm | 2.520 kg |
| Dodge RAM1500 | € 86.400 | 592 cm | 204 cm | 2.480 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.