09-RZ-RJ
Er rijden momenteel 118 Mercedes-Benz E320's rond in Nederland. Deze grijze E320 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 september 2006, dus sinds 19 jaren, 8 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz E320 sedan rijden er nog 118 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1993 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 68.577 en € 89.121, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 78.208 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz E320 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 november 2005. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E320 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E320 | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E320 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 21.956 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 165 kW (224 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3199cc (3,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juli 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 september 2006 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren, 8 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 november 2005. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.690 kg |
| Massa rijklaar | 1.790 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.170 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.170 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.035 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.035 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.180 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.180 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op dwarsbalk v. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-RZ-RJ | 22-10-2025 | 11:07 | periodieke controle | 1-11-2026 | Nee |
| 09-RZ-RJ | 6-09-2023 | 16:58 | periodieke controle | 1-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 09-RZ-RJ | 11-10-2022 | 11:10 | periodieke controle | 1-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 09-RZ-RJ | 14-10-2021 | 15:21 | periodieke controle | 1-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 09-RZ-RJ | 27-10-2020 | 09:46 | periodieke controle | 1-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 09-RZ-RJ | 13-09-2019 | 11:40 | periodieke controle | 1-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 6-09-2023 | 16:58 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 6-09-2023 | 16:58 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 11-10-2022 | 11:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-10-2022 | 11:10 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 14-10-2021 | 15:21 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 14-10-2021 | 15:21 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 14-10-2021 | 15:21 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 14-10-2021 | 15:21 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2020 | |||||
| 27-10-2020 | 09:46 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 13-09-2019 | 11:40 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 13-09-2019 | 11:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E320 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-RZ-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-RZ-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-RB-RJ | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 31-01-2005 | 21,3 jaar | |
| 09-RF-RJ | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 04-03-2005 | 21,3 jaar | |
| 09-RH-RJ | Mitsubishi | Pajero Sport | Stationwagen | Onbekend | 06-04-2005 | 21,2 jaar | |
| 09-RL-RJ | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | Onbekend | 31-05-2005 | 21 jaar | |
| 09-RP-RJ | Opel | Corsa | Hatchback | € 16.945 | 30-06-2005 | 20,9 jaar | |
| 09-RT-RJ | Alfa Romeo | 147 | Hatchback | € 25.545 | 02-09-2005 | 20,8 jaar | |
| 09-RV-RJ | Volkswagen | Golf | MPV | Onbekend | 21-09-2005 | 20,7 jaar | |
| 09-RZ-RB | Volkswagen | Fox | Hatchback | Onbekend | 26-10-2005 | 20,6 jaar | |
| 09-RZ-RJ | Mercedes-Benz | E320 | Sedan | Onbekend | 15-11-2005 | 23,9 jaar | |
| 09-RZ-RR | Hyundai | Getz | MPV | € 12.934 | 24-10-2005 | 20,6 jaar | |
| 09-RZ-RS | Opel | Astra | Coupe | € 23.372 | 25-10-2005 | 20,6 jaar | |
| 09-RZ-RV | Kia | Rio | MPV | € 12.390 | 03-11-2005 | 20,6 jaar | |
| 09-RZ-RZ | Saab | 9-3 | Stationwagen | Onbekend | 26-10-2005 | 20,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 78.208 en/of een gewicht van ± 1.690 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 77.000 | 506 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Audi A6 | € 77.000 | 500 cm | 189 cm | 1.790 kg |
| BMW 3-Serie | € 77.300 | 482 cm | 183 cm | 1.840 kg |
| Audi Q5 | € 77.400 | 474 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| BMW X3 | € 76.500 | 471 cm | 189 cm | 1.850 kg |
| BMW 4-Serie | € 78.800 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| Audi A5 | € 73.000 | 469 cm | 185 cm | 1.680 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 73.900 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Jaguar XF | € 78.100 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| BMW X4 | € 78.300 | 475 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| BMW X1 | € 73.100 | 450 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 82.600 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Audi A4 Allroad | € 72.300 | 476 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Lexus NX 300h | € 72.200 | 464 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Volvo V60 | € 70.400 | 464 cm | 187 cm | 1.850 kg |
| Lexus GS 300 | € 71.900 | 486 cm | 182 cm | 1.630 kg |
| Lexus GS 450h | € 82.500 | 489 cm | 184 cm | 1.840 kg |
| Citroën C6 | € 73.400 | 491 cm | 186 cm | 1.850 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 75.700 | 436 cm | 193 cm | 1.700 kg |
| Ford Mustang | € 81.400 | 478 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Hyundai Nexo | € 75.100 | 467 cm | 186 cm | 1.790 kg |
| Volvo XC60 | € 78.900 | 468 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW 2-Serie | € 76.100 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Jeep Wrangler | € 79.400 | 427 cm | 188 cm | 1.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.