SN-528-B
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze zwarte 350 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 september 2020, dus sinds 5 jaren, 8 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er in dezelfde variant (N4S6M0) nog 97 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en april 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 106.130 en € 146.900, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 126.799 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SL 350 bedraagt € 118.528 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz SL 350 is daardoor € 8.271 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 september 2018. Het voertuig was toen 5 jaren, 5 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 118.528 |
| Bruto BPM | € 10.332 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Continue vermogen | 225 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 276954 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 september 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 8 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 september 2018. Het voertuig was toen 5 jaren, 5 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.585 kg |
| Massa rijklaar | 1.685 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.065 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.065 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 985 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,59 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 231 | |
| Variant N4S6M0 | |
| Uitvoering NZAAA202 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0803*02 | |
| Plaats chassisnummer by dwarsbalk r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 176 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SN-528-B | 15-04-2026 | 12:57 | periodieke controle | 22-04-2027 | Nee |
| SN-528-B | 25-03-2025 | 09:53 | periodieke controle | 22-04-2026 | Nee |
| SN-528-B | 5-03-2024 | 09:29 | periodieke controle | 22-04-2025 | Nee |
| SN-528-B | 18-04-2023 | 09:20 | periodieke controle | 22-04-2024 | Nee |
| SN-528-B | 7-04-2022 | 11:34 | periodieke controle | 22-04-2023 | Nee |
| SN-528-B | 15-03-2021 | 10:50 | periodieke controle | 22-04-2022 | Nee |
| SN-528-B | 18-04-2019 | 12:16 | periodieke controle | 22-04-2021 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SN-528-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SN-528-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SN-520-B | Nissan | Qashqai | MPV | € 32.837 | 28-05-2018 | 8,2 jaar | |
| SN-521-B | Honda | S 2000 | Cabriolet | Onbekend | 30-04-2018 | 24,3 jaar | |
| SN-523-B | Renault | Clio | Hatchback | € 19.891 | 22-11-2018 | 9,2 jaar | |
| SN-524-B | Hyundai | ix35 | MPV | € 28.800 | 26-06-2018 | 12,8 jaar | |
| SN-525-B | Alfa Romeo | Giulietta | MPV | € 32.949 | 04-05-2018 | 15,8 jaar | |
| SN-526-B | MC Louis | Carat 480 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-528-B | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | € 118.528 | 21-09-2018 | 13,1 jaar | |
| SN-528-D | Kia | Picanto | MPV | € 12.710 | 09-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-F | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 21.406 | 08-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-G | Renault | Trafic | MPV | € 51.808 | 28-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-528-H | BMW | X2 | Stationwagen | € 60.815 | 03-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-J | Dacia | Sandero | Hatchback | € 16.480 | 08-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-K | Hyundai | Tucson | MPV | € 32.802 | 08-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-L | Citroën | C4 Picasso | MPV | € 29.930 | 08-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-N | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.430 | 12-05-2018 | 13,7 jaar | |
| SN-528-P | Dacia | Lodgy | Stationwagen | € 19.450 | 18-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-528-R | Volvo | V70 | Stationwagen | € 39.995 | 28-07-2018 | 10,3 jaar | |
| SN-528-S | Honda | FR-V | MPV | € 26.210 | 11-05-2018 | 20,2 jaar | |
| SN-528-T | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 34.486 | 11-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SN-528-X | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 37.406 | 09-05-2018 | 12,4 jaar | |
| SN-528-Z | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.990 | 14-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-529-B | Renault | Twingo | Hatchback | € 14.570 | 25-05-2018 | 11,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 126.799 en/of een gewicht van ± 1.585 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Jaguar F-Type | € 127.100 | 448 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| BMW 6-Serie | € 122.400 | 501 cm | 189 cm | 1.730 kg |
| Audi RS Q3 | € 123.900 | 453 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| BMW M3 | € 125.600 | 467 cm | 188 cm | 1.640 kg |
| Jaguar XJ | € 118.600 | 511 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| Porsche 911 | € 136.400 | 444 cm | 185 cm | 1.470 kg |
| Jaguar XK | € 130.400 | 479 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| Audi RS3 | € 116.800 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Chevrolet Corvette | € 133.000 | 463 cm | 193 cm | 1.490 kg |
| BMW M4 | € 127.200 | 467 cm | 187 cm | 1.530 kg |
| BMW M5 | € 134.700 | 483 cm | 181 cm | 1.710 kg |
| Alfa Romeo Quadrifoglio | € 125.000 | 464 cm | 188 cm | 1.630 kg |
| BMW 7-Serie | € 135.200 | 510 cm | 190 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 134.100 | 458 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| Jaguar XK8 | € 115.600 | 476 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| BMW 4-Serie | € 120.800 | 464 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Audi RS5 | € 123.200 | 465 cm | 186 cm | 1.700 kg |
| Lexus RC 300h | € 123.200 | 470 cm | 184 cm | 1.700 kg |
| Nissan GT-R | € 135.100 | 468 cm | 190 cm | 1.700 kg |
| Ford Mustang | € 122.000 | 479 cm | 192 cm | 1.710 kg |
| BMW 5-Serie | € 115.500 | 481 cm | 181 cm | 1.670 kg |
| Land Rover Jaguar F-type | € 122.400 | 447 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Audi Q3 | € 133.800 | 449 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi S8 | € 116.100 | 503 cm | - | 1.730 kg |
| Audi TT RS | € 119.000 | 420 cm | 183 cm | 1.520 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.