JBX-07-T
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze zwarte 350 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 11 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er in dezelfde variant (N4S6M0) nog 97 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en april 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 106.130 en € 146.900, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 126.799 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SL 350 bedraagt € 137.671 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz SL 350 € 10.872 duurder dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SL 350 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 maart 2026. Het voertuig was toen 12 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Breedte | 1,88 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 137.671 |
| Bruto BPM | € 9.450 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Continue vermogen | 225 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 276954 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 maart 2026. Het voertuig was toen 12 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.585 kg |
| Massa rijklaar | 1.685 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.065 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.065 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 985 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 985 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,59 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 231 | |
| Variant N4S6M0 | |
| Uitvoering NZAAA201 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0803*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 169 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JBX-07-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JBX-07-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JBX-01-T | Audi | A3 | Hatchback | € 48.523 | 30-08-2025 | 4 jaar | |
| JBX-02-T | Ford | Explorer | Stationwagen | € 76.710 | 21-08-2025 | 4,9 jaar | |
| JBX-03-T | BMW | X3 | Stationwagen | € 65.819 | 15-09-2025 | 5,4 jaar | |
| JBX-04-T | BMW | X1 | Stationwagen | € 51.266 | 06-09-2025 | 4,2 jaar | |
| JBX-05-T | BMW | X5 | Stationwagen | € 91.014 | 01-09-2025 | 4 jaar | |
| JBX-06-T | Toyota | Yaris | MPV | Onbekend | 03-10-2025 | 17,2 jaar | |
| JBX-07-B | Alfa Romeo | Junior | MPV | € 36.249 | 26-08-2025 | 0,8 jaar | |
| JBX-07-D | Ford | Kuga | MPV | € 49.685 | 17-09-2025 | 0,7 jaar | |
| JBX-07-F | Audi | Q3 | Hatchback | € 63.499 | 15-11-2025 | 4 jaar | |
| JBX-07-G | Volkswagen | Touareg | Stationwagen | € 100.396 | 27-08-2025 | 4,2 jaar | |
| JBX-07-H | MG | EHS | Hatchback | € 38.240 | 20-08-2025 | 3,5 jaar | |
| JBX-07-J | CUPRA | Leon | Stationwagen | € 58.194 | 20-08-2025 | 4,9 jaar | |
| JBX-07-K | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 40.818 | 28-08-2025 | 0,8 jaar | |
| JBX-07-L | Mercedes-Benz | EQB | Stationwagen | € 52.818 | 01-09-2025 | 0,7 jaar | |
| JBX-07-N | Peugeot | 3008 | MPV | € 36.673 | 20-10-2025 | 5,9 jaar | |
| JBX-07-P | BMW | iX2 | Hatchback | € 55.350 | 27-08-2025 | 0,8 jaar | |
| JBX-07-R | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 32.363 | 09-09-2025 | 5,4 jaar | |
| JBX-07-S | Citroën | E-C3 | Hatchback | € 28.500 | 30-08-2025 | 0,7 jaar | |
| JBX-07-T | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | € 137.671 | 19-03-2026 | 13,1 jaar | |
| JBX-07-V | Seat | Arona | Hatchback | € 26.010 | 03-09-2025 | 0,7 jaar | |
| JBX-07-X | Kia | Picanto | MPV | € 22.790 | 29-08-2025 | 0,8 jaar | |
| JBX-07-Z | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 49.976 | 22-08-2025 | 1,7 jaar | |
| JBX-08-T | Audi | Q3 | Stationwagen | € 57.738 | 26-08-2025 | 3,9 jaar | |
| JBX-09-T | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 118.000 | 21-08-2025 | 1,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 126.799 en/of breedte van 188 cm en/of een gewicht van ± 1.585 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Jaguar F-Type | € 127.100 | 448 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| BMW 6-Serie | € 122.400 | 501 cm | 189 cm | 1.730 kg |
| Audi RS Q3 | € 123.900 | 453 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| Jaguar XJ | € 118.600 | 511 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| BMW M3 | € 124.700 | 467 cm | 188 cm | 1.640 kg |
| Porsche 911 | € 136.400 | 444 cm | 185 cm | 1.470 kg |
| Jaguar XK | € 130.400 | 479 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| Audi RS3 | € 116.800 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| BMW M4 | € 127.200 | 467 cm | 187 cm | 1.530 kg |
| BMW M5 | € 134.700 | 483 cm | 181 cm | 1.710 kg |
| Alfa Romeo Quadrifoglio | € 125.000 | 464 cm | 188 cm | 1.630 kg |
| Chevrolet Corvette | € 133.900 | 463 cm | 193 cm | 1.490 kg |
| BMW 7-Serie | € 135.200 | 510 cm | 190 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 134.100 | 458 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| BMW 4-Serie | € 120.800 | 464 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Audi RS5 | € 123.200 | 465 cm | 186 cm | 1.700 kg |
| Jaguar XK8 | € 115.900 | 476 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| Lexus RC 300h | € 123.200 | 470 cm | 184 cm | 1.700 kg |
| Nissan GT-R | € 135.100 | 468 cm | 190 cm | 1.700 kg |
| Land Rover Jaguar F-type | € 122.400 | 447 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Audi Q3 | € 133.800 | 449 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| BMW 5-Serie | € 115.600 | 481 cm | 181 cm | 1.620 kg |
| Audi TT RS | € 119.000 | 420 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Ford Mustang | € 123.000 | 479 cm | 192 cm | 1.710 kg |
| Lexus SC 430 | € 114.300 | 453 cm | 183 cm | 1.720 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.