AH-02-12
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze witte 280 komt uit het jaar 1972 en is nu 54 jaren en 13 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 19 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 280 SL cabriolet rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 SL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 december 1999. Het voertuig was toen 27 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 SL | 1972
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 SL |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 1972 |
| Leeftijd | 54 jaren en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 54 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 december 1999. Het voertuig was toen 27 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.558 kg |
| Massa rijklaar | 1.658 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 317 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.975 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.975 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 980 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 980 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 995 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 995 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.200 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,44 m (voor) / 1,46 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op slotplaat onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| AH-02-12 | 22-12-1999 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 85 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AH-02-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AH-02-12
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AH-00-12 | Fiat | 508 | Cabriolet | Onbekend | 13-12-1999 | 92 jaar | |
| AH-02-10 | Jaguar | XJ6-4.2 | Sedan | Onbekend | 20-12-1999 | 56 jaar | |
| AH-02-12 | Mercedes-Benz | 280 | Cabriolet | Onbekend | 16-12-1999 | 54,1 jaar | |
| AH-02-14 | Ford | Gran Torino | Niet geregistreerd | Onbekend | 12-04-2000 | 54,3 jaar | |
| AH-02-15 | Austin | MK | Cabriolet | Onbekend | 16-12-1999 | 60,3 jaar | |
| AH-02-17 | Chevrolet | Caprice | Stationwagen | Onbekend | 20-12-1999 | 59,3 jaar | |
| AH-02-18 | Volkswagen | Speedster | Cabriolet | Onbekend | 10-01-2000 | 58,6 jaar | |
| AH-08-12 | Trabant | P 60K | Stationwagen | Onbekend | 01-02-2000 | 61 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.558 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 86.100 | 506 cm | 190 cm | 1.710 kg |
| Ford Mustang | € 86.500 | 481 cm | 201 cm | 1.690 kg |
| BMW 4-Serie | € 84.200 | 478 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| BMW X3 | € 88.100 | 471 cm | 189 cm | 1.710 kg |
| BMW Z4 | € 87.600 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| BMW 3-Serie | € 81.800 | 482 cm | 183 cm | 1.710 kg |
| Jaguar XF | € 82.100 | 496 cm | 188 cm | 1.710 kg |
| Audi A6 | € 86.100 | 494 cm | 189 cm | 1.710 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi S3 | € 82.000 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Chevrolet Camaro | € 83.200 | 489 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| Audi S4 | € 88.900 | 478 cm | 184 cm | 1.710 kg |
| BMW 1-Serie | € 87.700 | 455 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi S5 | € 90.200 | - | 185 cm | 1.610 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 82.300 | 436 cm | 193 cm | 1.700 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| BMW X4 | € 79.400 | 475 cm | 192 cm | 1.710 kg |
| BMW 2-Serie | € 84.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Lexus GS 430 | € 85.100 | 481 cm | 181 cm | 1.680 kg |
| Audi SQ2 | € 84.900 | 420 cm | 179 cm | 1.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.