DR-91-02
OLDTIMER
Er rijden momenteel 3.427 Mercedes-Benz 200's rond in Nederland. Deze grijze 200 komt uit het jaar 1971 en is nu 54 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 december 2017, dus sinds 8 jaren, 5 maanden en 27 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine & lpg en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 200 sedan rijden er nog 3.412 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1933 en juli 2004. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 mei 1998. Het voertuig was toen 26 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 200 | 1971
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 200 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2778cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juli 1971 |
| Leeftijd | 54 jaren, 10 maanden en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 54 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 december 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 5 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 mei 1998. Het voertuig was toen 26 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.580 kg |
| Massa rijklaar | 1.680 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.845 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.845 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 865 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 980 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,46 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| DR-91-02 | 15-01-2021 | 10:49 | periodieke controle | 15-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| DR-91-02 | 21-12-2018 | 09:22 | periodieke controle | 21-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 15-01-2021 | 10:49 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2018 | |||||
| 21-12-2018 | 09:22 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| DR-91-02 | 25-08-1998 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 85 liter |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DR-91-02 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DR-91-02
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DR-91-00 | Pontiac | Bonneville | Sedan | Onbekend | 17-06-1998 | 63,3 jaar | |
| DR-91-02 | Mercedes-Benz | 200 | Sedan | Onbekend | 29-05-1998 | 54,9 jaar | |
| DR-91-03 | Alfa Romeo | Giulietta | Niet geregistreerd | Onbekend | 29-05-1998 | 65,3 jaar | |
| DR-91-04 | Peugeot | 404 | Niet geregistreerd | Onbekend | 25-05-1998 | 61 jaar | |
| DR-91-07 | Volvo | P12136 | Sedan | Onbekend | 29-05-1998 | 61,2 jaar | |
| DR-91-09 | Mercury | Cougar | Niet geregistreerd | Onbekend | 26-05-1998 | 55,9 jaar | |
| DR-92-02 | Citroën | DS | Niet geregistreerd | Onbekend | 13-08-1998 | 60,1 jaar | |
| DR-93-02 | Renault | R 1120 L | Niet geregistreerd | Onbekend | 10-06-1998 | 58,4 jaar | |
| DR-94-02 | Citroën | Ami | Niet geregistreerd | Onbekend | 23-06-1998 | 61 jaar | |
| DR-95-02 | Peugeot | 404 | Cabriolet | Onbekend | 12-06-1998 | 59,3 jaar | |
| DR-96-02 | Rover | 3500 | Niet geregistreerd | Onbekend | 17-06-1998 | 54,5 jaar | |
| DR-97-02 | DE Soto | Custom Cabriolet | Cabriolet | Onbekend | 27-07-2001 | 77,3 jaar | |
| DR-98-02 | Nekaf | M 38 A1 | Cabriolet | Onbekend | 24-06-1998 | 69 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.580 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Tiguan | 473 cm | 186 cm | 1.720 kg |
| Kia Niro | 442 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Volvo XC40 | 444 cm | 187 cm | 1.740 kg |
| BMW 3-Serie | 482 cm | 183 cm | 1.740 kg |
| Ford Kuga | 466 cm | 188 cm | 1.730 kg |
| Volvo V70 | 482 cm | 188 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen Passat | 492 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| BMW 5-Serie | 506 cm | 190 cm | 1.740 kg |
| Audi A4 | 476 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Hyundai Kona | 437 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.650 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Volkswagen Touran | 453 cm | 183 cm | 1.540 kg |
| Audi Q3 | 453 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Mazda CX-5 | 469 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| Kia Sportage | 453 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen ID.3 | 427 cm | 181 cm | 1.720 kg |
| BMW X1 | 451 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Audi A6 | 496 cm | 189 cm | 1.740 kg |
| Tesla Model 3 | 470 cm | 185 cm | 1.740 kg |
| Skoda Kodiaq | 471 cm | 188 cm | 1.510 kg |
| Volvo XC60 | 464 cm | 189 cm | 1.720 kg |
| Volvo V60 | 476 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Audi A5 | 483 cm | 186 cm | 1.690 kg |
| Renault Scenic | 464 cm | 187 cm | 1.510 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz 200Google op afbeeldingen van de Mercedes-Benz 200
Google op reviews van de Mercedes-Benz 200
Topgear.nl
Autotest: Mercedes CLK 63 AMG
Autoreview.nl
Eerste review: Mercedes-Benz GLA 200 (2020)
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz 200-serie
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/200-serie/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz GL-klasse (2006 - 2012)
Autotest: Mercedes-Benz SL (2001 - 2012)
Autotest: Mercedes-Benz GLA
Autotest: Mercedes-Benz SLK (1996 - 2004)
Autotest: Mercedes-Benz CLS (2004 - 2011)
Autotest: Mercedes-Benz SLK (2004 - 2011)
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.