AH-25-27
OLDTIMER
Er rijden momenteel 252 MG C's rond in Nederland. Deze groene C komt uit het jaar 1965 en is nu 60 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 december 2013, dus sinds 12 jaren, 5 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze MG B Cabriolet cabriolet rijden er nog 252 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1927 en maart 2014. De nieuwwaarde van deze MG B Cabriolet is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 februari 2001. Het voertuig was toen 35 jaren, 7 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle MG C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG B Cabriolet | 1965
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | B Cabriolet |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1965 |
| Leeftijd | 60 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 60 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 december 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 5 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 februari 2001. Het voertuig was toen 35 jaren, 7 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 900 kg |
| Massa rijklaar | 1.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 330 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.330 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.330 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 570 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 570 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 760 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 760 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,31 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,25 m (voor) / 1,25 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk in kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MG C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AH-25-27 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AH-25-27
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AH-21-27 | Opel | Admiral | Sedan | Onbekend | 28-04-2000 | 61 jaar | |
| AH-23-27 | Jaguar | Jaguar 3.8S | Sedan | Onbekend | 16-05-2000 | 59,4 jaar | |
| AH-24-27 | Austin | Healey | Cabriolet | Onbekend | 11-05-2000 | 66,7 jaar | |
| AH-25-20 | Austin | Seven | Cabriolet | Onbekend | 30-05-2000 | 91,4 jaar | |
| AH-25-21 | Oldsmobile | Delta 88 | Sedan | Onbekend | 22-05-2000 | 59,3 jaar | |
| AH-25-22 | Oldsmobile | Oldsmobile Super 88 Serie | Sedan | Onbekend | 22-05-2000 | 63 jaar | |
| AH-25-24 | MG | B | Cabriolet | Onbekend | 15-05-2000 | 60 jaar | |
| AH-25-25 | Triumph | TR 6 | Cabriolet | Onbekend | 24-05-2000 | 53,6 jaar | |
| AH-25-27 | MG | C | Cabriolet | Onbekend | 20-02-2001 | 61 jaar | |
| AH-25-28 | Citroën | 11 BL | Sedan | Onbekend | 15-05-2000 | 70,1 jaar | |
| AH-25-29 | Citroën | 11CV | Hatchback | Onbekend | 05-06-2000 | 70,4 jaar | |
| AH-26-27 | Alfa Romeo | Giulia | Sedan | Onbekend | 19-04-1985 | 58 jaar | |
| AH-27-27 | Triumph | Stag | Cabriolet | Onbekend | 03-08-2000 | 55 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.187 en/of een gewicht van ± 900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mazda MX-5 | € 38.000 | 399 cm | 174 cm | 980 kg |
| Toyota MR 2 | € 34.600 | 390 cm | 170 cm | 970 kg |
| Mazda 2 | € 36.800 | - | 170 cm | 940 kg |
| Smart Roadster | € 38.900 | 343 cm | 162 cm | 820 kg |
| Fiat 500 Abarth | € 34.500 | - | - | 990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.