DZ-28-64
OLDTIMER
Er rijden momenteel 4.178 MG B's rond in Nederland. Deze groene B komt uit het jaar 1968 en is nu 58 jaren, 1 maand en 29 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 1 maand en 29 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MG B cabriolet rijden er nog 4.178 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1934 en juni 1988. De nieuwwaarde van deze MG B is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 februari 2017. Het voertuig was toen 48 jaren, 10 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle MG B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG B | 1968
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | B |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 68 kW (92 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1798cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 1968 |
| Leeftijd | 58 jaren, 1 maand en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 58 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 1 maand en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 februari 2017. Het voertuig was toen 48 jaren, 10 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 990 kg |
| Massa rijklaar | 1.090 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,31 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,24 m (voor) / 1,25 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| DZ-28-64 | 3-01-2019 | 11:06 | periodieke controle | 14-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 3-01-2019 | 11:06 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle MG B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DZ-28-64 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DZ-28-64
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DZ-20-64 | Plymouth | Plymouth Special De Luxe | Sedan | Onbekend | 01-09-2016 | 85,3 jaar | |
| DZ-23-64 | Citroën | C2 | Cabriolet | Onbekend | 24-10-2016 | n.n.b. | |
| DZ-25-64 | Alvis | TC 108 G Saloon | Coupe | Onbekend | 29-11-2016 | 69,4 jaar | |
| DZ-28-60 | Fiat | Topolino | Cabriolet | Onbekend | 15-03-2017 | 73,7 jaar | |
| DZ-28-62 | Volkswagen | 23 | MPV | Onbekend | 31-01-2017 | 60,4 jaar | |
| DZ-28-63 | Piaggio | Ape | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 01-02-2017 | 56,9 jaar |
| DZ-28-64 | MG | B | Cabriolet | Onbekend | 01-02-2017 | 58,2 jaar | |
| DZ-28-65 | Amphicar | 770 | Cabriolet | Onbekend | 01-02-2017 | 61,9 jaar | |
| DZ-28-66 | Volvo | P 21134 | Stationwagen | Onbekend | 02-02-2017 | 59,8 jaar | |
| DZ-28-68 | Jaguar | E-Type | Cabriolet | Onbekend | 08-03-2017 | 59,4 jaar | |
| DZ-28-69 | Cisitalia | 202C | Cabriolet | Onbekend | 06-02-2017 | 75 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 990 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | 414 cm | 175 cm | 1.090 kg |
| Toyota Yaris | 395 cm | 175 cm | 1.070 kg |
| Ford Fiesta | 407 cm | 176 cm | 1.090 kg |
| Renault Clio | 427 cm | 174 cm | 1.080 kg |
| Opel Corsa | 404 cm | 175 cm | 1.090 kg |
| Fiat 500 | 366 cm | 168 cm | 1.040 kg |
| Seat Ibiza | 424 cm | 178 cm | 1.080 kg |
| Hyundai i10 | 367 cm | 168 cm | 940 kg |
| Citroën C3 | 400 cm | 175 cm | 1.070 kg |
| Suzuki Swift | 392 cm | 174 cm | 1.020 kg |
| Skoda Fabia | 427 cm | 178 cm | 1.090 kg |
| Peugeot 208 | 402 cm | 175 cm | 1.040 kg |
| Hyundai i20 | 407 cm | 178 cm | 1.070 kg |
| Opel Agila | 374 cm | 168 cm | 1.010 kg |
| Nissan Micra | 400 cm | 174 cm | 1.010 kg |
| Peugeot 206 | 403 cm | 167 cm | 1.020 kg |
| Kia Rio | 424 cm | 173 cm | 1.090 kg |
| Mazda 2 | 407 cm | 170 cm | 1.030 kg |
| Audi A1 | 403 cm | 175 cm | 1.090 kg |
| Toyota Aygo X | 376 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat Punto | 407 cm | 169 cm | 1.060 kg |
| Peugeot 2008 | 416 cm | 174 cm | 1.090 kg |
| Fiat Panda | 371 cm | 166 cm | 970 kg |
| Mitsubishi Colt | 394 cm | 170 cm | 1.090 kg |
| Nissan Note | 411 cm | 170 cm | 1.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.