53-YD-02
OLDTIMER
Er rijden momenteel 4.178 MG B's rond in Nederland. Deze witte B komt uit het jaar 1974 en is nu 52 jaren, 1 maand en 29 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 1 dag. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MG B GT coupe rijden er nog 4.178 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1934 en juni 1988. De nieuwwaarde van deze MG B GT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 november 2018. Het voertuig was toen 44 jaren, 7 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle MG B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG B GT | 1974
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | B GT |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 68 kW (92 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1800cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 1974 |
| Leeftijd | 52 jaren, 1 maand en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 november 2018. Het voertuig was toen 44 jaren, 7 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.062 kg |
| Massa rijklaar | 1.162 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,31 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,26 m (voor) / 1,26 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat v. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-YD-02 | 18-01-2021 | 15:06 | periodieke controle | 18-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 53-YD-02 | 4-12-2018 | 14:55 | periodieke controle | 4-12-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 18-01-2021 | 15:06 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Vergeet ook niet alle MG B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-YD-02 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-YD-02
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53-YA-02 | Citroën | GS Club Break | Stationwagen | Onbekend | 12-03-2002 | 49,5 jaar | |
| 53-YD-00 | BMW | 5-Serie | Sedan | Onbekend | 07-11-2018 | 49,1 jaar | |
| 53-YD-01 | Dodge | Tradesman 200 | Kampeerwagen | Onbekend | 14-11-2018 | 51,3 jaar | |
| 53-YD-02 | MG | B | Coupe | Onbekend | 07-11-2018 | 52,2 jaar | |
| 53-YD-03 | Mercedes-Benz | LF 409 | Kampeerwagen | Onbekend | 10-12-2017 | 49,1 jaar | |
| 53-YD-04 | Mercedes-Benz | L 206 D | Kampeerwagen | Onbekend | 07-11-2018 | 50,5 jaar | |
| 53-YD-05 | Piaggio | Ape | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 07-11-2018 | 53,2 jaar |
| 53-YD-06 | Honda | CB250G | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 14-11-2018 | 49,9 jaar |
| 53-YD-07 | Kreidler | Floret RS | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 07-11-2018 | 50,9 jaar |
| 53-YD-08 | Pontiac | Firebird | Coupe | Onbekend | 26-11-2018 | 50,3 jaar | |
| 53-YD-09 | Zündapp | KS 125 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 22-01-2010 | 49,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.062 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | 414 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Toyota Yaris | 395 cm | 175 cm | 1.120 kg |
| Ford Fiesta | 408 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Renault Clio | 427 cm | 174 cm | 1.130 kg |
| Opel Corsa | 406 cm | 175 cm | 1.160 kg |
| Seat Ibiza | 424 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Citroën C3 | 400 cm | 175 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 208 | 406 cm | 175 cm | 1.140 kg |
| Renault Captur | 423 cm | 180 cm | 1.160 kg |
| Skoda Fabia | 427 cm | 178 cm | 1.090 kg |
| Audi A1 | 405 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Kia Rio | 424 cm | 173 cm | 1.090 kg |
| Peugeot 2008 | 416 cm | 174 cm | 1.090 kg |
| Fiat Punto | 407 cm | 173 cm | 1.160 kg |
| Hyundai i20 | 408 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Mazda 2 | 407 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Dacia Sandero | 410 cm | 181 cm | 1.100 kg |
| Suzuki Vitara | 418 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Ford Focus | 462 cm | 184 cm | 1.170 kg |
| Opel Agila | 374 cm | 168 cm | 1.010 kg |
| Mini Cooper | 398 cm | 173 cm | 1.170 kg |
| Volkswagen Golf | 420 cm | 176 cm | 1.170 kg |
| Peugeot 207 | 403 cm | 175 cm | 1.170 kg |
| Suzuki Swift | 392 cm | 171 cm | 1.020 kg |
| Suzuki SX4 | 430 cm | 179 cm | 1.150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.