K-126-VR
Er rijden momenteel 115.003 Citroën C1's rond in Nederland. Deze rode C1 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 9 maanden en 19 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Citroën Citroen C1 hatchback rijden er in dezelfde variant (MCFB) nog 5.808 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en februari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.433 en € 17.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.967 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroen C1 bedraagt € 9.484 incl. BTW en BPM, deze Citroën Citroen C1 is daardoor € 483 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Citroën haalt een maximumsnelheid van 157 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Citroën Citroen C1 tot de 7.2% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 maart 2021. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Citroen C1 | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Citroen C1 |
| Lengte | 3,44 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 157 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 9.484 |
| Bruto BPM | € 500 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Continue vermogen | 50 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1KR-FE |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 9 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 maart 2021. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 795 kg |
| Massa rijklaar | 895 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 285 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.180 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.180 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 695 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 695 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,34 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,41 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type P***** | |
| Variant MCFB | |
| Uitvoering 4 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2001/116*0238*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 3.8 l/100km (1 liter op 26,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.3 l/100km (1 liter op 23,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 99 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label A | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011F | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-126-VR | 16-03-2026 | 10:05 | periodieke controle | 31-03-2027 | Nee |
| K-126-VR | 18-03-2025 | 09:12 | periodieke controle | 31-03-2026 | Nee |
| K-126-VR | 19-03-2024 | 11:00 | periodieke controle | 31-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| K-126-VR | 20-03-2023 | 10:37 | periodieke controle | 31-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| K-126-VR | 31-03-2022 | 16:50 | periodieke controle | 31-03-2023 | Nee |
| K-126-VR | 23-03-2021 | 14:43 | periodieke controle | 23-03-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 19-03-2024 | 11:00 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 20-03-2023 | 10:37 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
Vergeet ook niet alle Citroën C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-126-VR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-126-VR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-120-VR | Saab | 9-3 | Cabriolet | € 90.090 | 15-03-2021 | 15,6 jaar | |
| K-121-VR | Seat | Toledo | Sedan | € 18.024 | 15-03-2021 | 10 jaar | |
| K-122-VR | Fiat | Panda | MPV | € 15.059 | 15-03-2021 | 8,9 jaar | |
| K-123-VR | Chausson | 514 | Kampeerwagen | € 40.820 | 26-03-2021 | 10,9 jaar | |
| K-124-VR | Audi | RS6 | Stationwagen | € 222.374 | 15-03-2021 | 6,3 jaar | |
| K-126-VD | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 207.115 | 16-03-2021 | 5,7 jaar | |
| K-126-VF | Fiat | 500 | Hatchback | € 36.769 | 02-04-2021 | 8,4 jaar | |
| K-126-VG | Toyota | Aygo | Hatchback | € 16.335 | 19-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-126-VH | BMW | X5 | Stationwagen | € 134.991 | 04-08-2017 | 10,6 jaar | |
| K-126-VJ | Mercedes-Benz | A-klasse | Sedan | € 48.764 | 19-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-126-VK | Renault | Clio | Hatchback | € 23.547 | 15-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-126-VL | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 33.052 | 13-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-126-VN | Nissan | Qashqai | MPV | € 36.191 | 19-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-126-VP | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 14.717 | 18-05-2021 | 8,6 jaar | |
| K-126-VR | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.484 | 23-03-2021 | 13,1 jaar | |
| K-126-VS | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 45.575 | 17-03-2021 | 8,7 jaar | |
| K-126-VT | Peugeot | 308 | Hatchback | € 44.030 | 16-03-2021 | 8,2 jaar | |
| K-126-VV | Toyota | Yaris | Hatchback | € 25.530 | 24-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-126-VX | Seat | Leon | MPV | € 23.292 | 18-06-2021 | 13,7 jaar | |
| K-126-VZ | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.702 | 16-05-2021 | 14,1 jaar | |
| K-127-VR | Mini | Cooper S | Stationwagen | € 38.892 | 15-03-2021 | 8,9 jaar | |
| K-128-VR | Audi | A6 | Stationwagen | € 116.942 | 18-03-2021 | 10,3 jaar | |
| K-129-VR | Ford | Mustang | Coupe | € 120.445 | 15-03-2021 | 6,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.967 en/of een afmeting van 344 x 163 cm en/of een gewicht van ± 795 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.500 | 345 cm | 163 cm | 780 kg |
| Suzuki Alto | € 9.400 | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Fiat Panda | € 9.600 | 354 cm | 161 cm | 840 kg |
| Kia Picanto | € 9.800 | 354 cm | 160 cm | 840 kg |
| Toyota Aygo | € 10.500 | 343 cm | 162 cm | 800 kg |
| Renault Twingo | € 10.300 | 346 cm | 165 cm | 830 kg |
| Kia Picanto,sa | € 10.000 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.