13-ZD-VD
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze zwarte Z4 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 18 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BT51) nog 846 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2003 en oktober 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 55.782 en € 69.295, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.498 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 december 2007. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2003
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,09 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.658 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 170 kW (231 pk) |
| Continue vermogen | 170 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 306S3 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2979cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 december 2007. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.265 kg |
| Massa rijklaar | 1.365 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.590 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.590 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BT51 | |
| Uitvoering 31 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*00 | |
| Plaats chassisnummer r. op schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.5 l/100km (1 liter op 7,4km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.5 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 221 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2001/100B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-ZD-VD | 4-02-2026 | 10:32 | periodieke controle | 14-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 13-ZD-VD | 14-01-2025 | 13:04 | periodieke controle | 14-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 13-ZD-VD | 23-01-2024 | 14:57 | periodieke controle | 14-02-2025 | Nee |
| 13-ZD-VD | 7-02-2023 | 13:25 | periodieke controle | 14-02-2024 | Nee |
| 13-ZD-VD | 11-02-2022 | 13:35 | periodieke controle | 14-02-2023 | Nee |
| 13-ZD-VD | 4-02-2021 | 14:43 | periodieke controle | 14-02-2022 | Nee |
| 13-ZD-VD | 11-02-2020 | 10:04 | periodieke controle | 14-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 13-ZD-VD | 4-02-2019 | 10:06 | periodieke controle | 14-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-02-2026 | 10:32 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2025 | |||||
| 14-01-2025 | 13:04 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 11-02-2020 | 10:04 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2019 | |||||
| 4-02-2019 | 10:06 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-ZD-VD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-ZD-VD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13-ZB-VD | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 20-12-2007 | 18,4 jaar | |
| 13-ZD-VD | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 28-12-2007 | 23,1 jaar | |
| 13-ZD-VF | Honda | CR-V | Stationwagen | Onbekend | 28-12-2007 | 19,4 jaar | |
| 13-ZD-VG | Citroën | C1 | Hatchback | € 11.389 | 12-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 13-ZD-VH | Nissan | Micra | Hatchback | Onbekend | 10-06-2008 | 18 jaar | |
| 13-ZD-VK | Kia | Picanto | MPV | € 10.594 | 06-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 13-ZD-VN | Kia | Sportage | MPV | € 27.674 | 23-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 13-ZD-VR | Kia | Picanto | MPV | € 11.193 | 29-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 13-ZD-VS | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 07-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 13-ZD-VT | Kia | Rio | MPV | € 14.243 | 16-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 13-ZD-VX | Kia | Ceed | MPV | € 20.533 | 06-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 13-ZD-VZ | Kia | Sportage | MPV | € 24.888 | 21-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 13-ZF-VD | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.510 | 18-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 13-ZG-VD | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 31-01-2008 | 18,3 jaar | |
| 13-ZJ-VD | Peugeot | 207 | Hatchback | € 21.190 | 13-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 13-ZL-VD | Renault | Twingo | Hatchback | Onbekend | 31-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 13-ZR-VD | Volvo | V50 | Stationwagen | € 37.929 | 16-05-2008 | 18 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 65.498 en/of lengte van 409 cm en/of een gewicht van ± 1.265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz SLK | € 63.500 | 415 cm | 182 cm | 1.370 kg |
| Audi TT | € 65.900 | 419 cm | 183 cm | 1.360 kg |
| Audi Coupe | € 63.300 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 63.700 | 415 cm | 182 cm | 1.380 kg |
| Toyota Yaris | € 61.200 | 400 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Audi A1 | € 61.700 | 399 cm | 174 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.