09-ZN-GP
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze blauwe Z4 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 8 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BU51) nog 177 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2005 en maart 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 59.797 en € 80.580, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 70.759 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 april 2008. Het voertuig was toen 1 jaar en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,09 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.295 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 195 kW (265 pk) |
| Continue vermogen | 195 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N52B30A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2996cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 april 2008. Het voertuig was toen 1 jaar en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.315 kg |
| Massa rijklaar | 1.415 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.640 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.640 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 860 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Z85 | |
| Variant BU51 | |
| Uitvoering 02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*05 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9 l/100km (1 liter op 11,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 217 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-ZN-GP | 27-03-2026 | 10:43 | periodieke controle | 4-04-2027 | Nee |
| 09-ZN-GP | 20-03-2025 | 09:28 | periodieke controle | 4-04-2026 | Nee |
| 09-ZN-GP | 15-03-2024 | 10:15 | periodieke controle | 4-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 09-ZN-GP | 28-03-2023 | 14:33 | periodieke controle | 4-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 09-ZN-GP | 9-03-2022 | 14:53 | periodieke controle | 4-04-2023 | Nee |
| 09-ZN-GP | 11-03-2021 | 09:55 | periodieke controle | 4-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 09-ZN-GP | 27-02-2020 | 15:01 | periodieke controle | 4-04-2021 | Nee |
| 09-ZN-GP | 11-03-2019 | 13:52 | periodieke controle | 4-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 15-03-2024 | 10:15 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2023 | |||||
| 28-03-2023 | 14:33 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 11-03-2021 | 09:55 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-ZN-GP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-ZN-GP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-ZB-GP | Ford | Focus | Hatchback | Onbekend | 30-11-2007 | 18,5 jaar | |
| 09-ZF-GP | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 33.049 | 18-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 09-ZG-GP | Citroën | C3 | Hatchback | € 21.620 | 31-01-2008 | 18,3 jaar | |
| 09-ZH-GP | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.918 | 08-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 09-ZK-GP | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | Onbekend | 29-02-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZN-GB | Kia | Sportage | MPV | € 23.588 | 16-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 09-ZN-GD | Nissan | Micra | Hatchback | Onbekend | 28-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 09-ZN-GF | Nissan | Micra | Cabriolet | € 22.720 | 26-01-2009 | 17,3 jaar | |
| 09-ZN-GG | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 29-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZN-GJ | Fiat | Panda | Hatchback | Onbekend | 31-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZN-GK | Lancia | Musa | MPV | Onbekend | 31-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZN-GL | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 28-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZN-GN | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 28-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZN-GP | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 05-04-2008 | 19,2 jaar | |
| 09-ZN-GS | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.338 | 05-04-2008 | 18,1 jaar | |
| 09-ZN-GV | Volvo | C70 | Cabriolet | Onbekend | 27-03-2008 | 19 jaar | |
| 09-ZN-GX | Peugeot | 207 | Hatchback | € 16.196 | 31-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 09-ZS-GP | KL | KFX450 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 22-05-2008 | 18 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 70.759 en/of lengte van 409 cm en/of een gewicht van ± 1.315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz SLK | € 69.200 | 415 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi TTS | € 74.600 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 68.700 | 415 cm | 182 cm | 1.410 kg |
| Audi Coupe | € 66.400 | 418 cm | 183 cm | 1.260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.