09-SZ-KX
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze blauwe Z4 komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BU31) nog 113 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2006 en januari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 46.147 en € 72.112, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 60.582 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Z-serie bedraagt € 60.729 incl. BTW en BPM, daardoor is deze BMW Z-serie € 147 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,09 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 238 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 60.729 |
| Bruto BPM | € 15.601 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 160 kW (218 pk) |
| Continue vermogen | 160 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N52B25A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2497cc (2,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juni 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 11 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 juni 2006 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren, 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 3 december 2020. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.295 kg |
| Massa rijklaar | 1.395 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.620 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.620 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 780 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 850 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Z85 | |
| Variant BU31 | |
| Uitvoering 02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*05 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9 l/100km (1 liter op 11,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 216 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-SZ-KX | 3-12-2019 | 10:46 | periodieke controle | 3-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 3-12-2019 | 10:46 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-SZ-KX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-SZ-KX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-SB-KX | Dodge | Dakota | Terreinvoertuig | Onbekend | 03-11-2005 | 29,3 jaar | |
| 09-SG-KX | Kia | Picanto | MPV | € 10.811 | 04-01-2006 | 20,4 jaar | |
| 09-SH-KX | Opel | Zafira | MPV | Onbekend | 12-01-2006 | 20,4 jaar | |
| 09-SN-KX | Opel | Corsa | Hatchback | Onbekend | 09-03-2006 | 20,2 jaar | |
| 09-ST-KX | Suzuki | Alto | Hatchback | € 7.638 | 28-04-2006 | 20,1 jaar | |
| 09-SZ-KB | Seat | Ibiza | Hatchback | Onbekend | 16-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KD | Fiat | Panda | MPV | Onbekend | 26-06-2006 | 19,9 jaar | |
| 09-SZ-KF | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 23-06-2006 | 19,9 jaar | |
| 09-SZ-KG | Renault | Megane | Cabriolet | Onbekend | 19-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KJ | Renault | Scenic | MPV | Onbekend | 27-06-2006 | 19,9 jaar | |
| 09-SZ-KL | Citroën | C3 | Hatchback | € 17.104 | 21-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KN | Nissan | Note | MPV | Onbekend | 24-06-2006 | 19,9 jaar | |
| 09-SZ-KP | Ford | Ka | Hatchback | Onbekend | 15-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KR | Ford | Ka | Hatchback | Onbekend | 15-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KS | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 15-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KT | Peugeot | 206 | Stationwagen | € 16.749 | 15-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KV | Volvo | C70 | Cabriolet | Onbekend | 13-06-2006 | 25,8 jaar | |
| 09-SZ-KX | BMW | Z4 | Cabriolet | € 60.729 | 19-06-2006 | 20 jaar | |
| 09-SZ-KZ | Chevrolet | Matiz | Hatchback | € 9.320 | 15-06-2006 | 20 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 60.582 en/of lengte van 409 cm en/of een gewicht van ± 1.295 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz SLK | € 61.500 | 415 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi TT | € 59.000 | 418 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Audi Coupe | € 63.300 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Mini John Cooper Works | € 56.700 | 413 cm | 179 cm | 1.400 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 60.200 | 415 cm | 182 cm | 1.380 kg |
| Chrysler Crossfire | € 56.000 | 406 cm | 177 cm | 1.390 kg |
| Toyota Yaris | € 59.200 | 400 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Honda S 2000 | € 55.500 | 414 cm | 175 cm | 1.230 kg |
| Audi A1 | € 61.700 | 399 cm | 174 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.