GSH-79-S
Er rijden momenteel 1.842 Volkswagen Caravelle's rond in Nederland. Deze grijze Caravelle komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 november 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 29 dagen. Deze camper rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Volkswagen Caravelle is helaas onbekend.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 163 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Caravelle tot de snelste 11.6% campers van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 november 2024. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Caravelle voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Caravelle | 2008
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Caravelle |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 163 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.703 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | AXA |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1984cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 november 2024. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.300 kg |
| Massa rijklaar | 2.400 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.575 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.575 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 7HC | |
| Variant NB40AXAX0 | |
| Uitvoering LS285FM52Z031620GG | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0220*17 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 253 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2006/96B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GSH-79-S | 20-11-2025 | 16:01 | periodieke controle | 20-11-2026 | Nee |
| GSH-79-S | 11-11-2024 | 11:43 | periodieke controle | 11-11-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Caravelle voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GSH-79-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GSH-79-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GSH-70-S | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 11-12-2024 | 17,7 jaar | |
| GSH-71-S | Jeep | Wrangler | MPV | Onbekend | 30-12-2024 | 17,2 jaar | |
| GSH-72-S | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 33.832 | 24-03-2025 | 2,2 jaar | |
| GSH-73-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 51.561 | 23-11-2024 | 12,6 jaar | |
| GSH-74-S | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 46.605 | 18-11-2024 | 1,9 jaar | |
| GSH-75-S | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 46.154 | 08-11-2024 | 5,6 jaar | |
| GSH-76-S | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 46.605 | 26-11-2024 | 1,9 jaar | |
| GSH-77-S | Lexus | LBX | Stationwagen | € 45.184 | 18-11-2024 | 1,6 jaar | |
| GSH-78-S | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 83.557 | 20-11-2024 | 1,9 jaar | |
| GSH-79-B | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 42.298 | 05-11-2024 | 4,8 jaar | |
| GSH-79-D | Iveco | 40C15V Euro 4 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-03-2008 | 18,2 jaar | |
| GSH-79-F | Nissan | Qashqai | MPV | € 50.991 | 12-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GSH-79-G | Dacia | Duster | Hatchback | € 29.495 | 08-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GSH-79-H | Seat | Ateca | Stationwagen | € 47.734 | 29-11-2024 | 3 jaar | |
| GSH-79-J | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 54.693 | 13-02-2025 | 5,1 jaar | |
| GSH-79-K | Tesla | Model Y | MPV | € 44.990 | 15-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GSH-79-L | Honda | Jazz | Hatchback | € 16.499 | 24-05-2025 | 12,5 jaar | |
| GSH-79-N | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 55.160 | 22-09-2025 | 4,8 jaar | |
| GSH-79-P | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 60.638 | 03-12-2024 | 4,6 jaar | |
| GSH-79-S | Volkswagen | Caravelle | Kampeerwagen | Onbekend | 15-11-2024 | 17,9 jaar | |
| GSH-79-T | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 21.520 | 29-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GSH-79-V | Kia | Niro | Stationwagen | € 39.859 | 27-12-2024 | 4 jaar | |
| GSH-79-X | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 64.026 | 25-04-2025 | 5,7 jaar | |
| GSH-79-Z | Audi | Q7 | Stationwagen | € 143.341 | 16-11-2024 | 1,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 190 cm een gewicht van ± 2.300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Viano | 527 cm | 191 cm | 2.270 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 690 cm | 199 cm | 2.530 kg |
| Ford Transit | 587 cm | 200 cm | 2.440 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 531 cm | 193 cm | 2.300 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.250 kg |
| Renault Master | 563 cm | 200 cm | 2.460 kg |
| Ford Transit-tourneo | 574 cm | 200 cm | 2.510 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.260 kg |
| Peugeot 230 L | 500 cm | 199 cm | 2.410 kg |
| Land Rover Defender | 558 cm | 186 cm | 2.390 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 520 cm | 193 cm | 2.440 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 KA | - | 194 cm | 2.360 kg |
| Ford EUS | - | 196 cm | 2.170 kg |
| Peugeot Boxer | - | 200 cm | 2.220 kg |
| Toyota ProAce | 514 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Westfalia West | 530 cm | 190 cm | 2.420 kg |
| Fiat Ducato | - | 200 cm | 2.320 kg |
| Citroën 244 L | - | 200 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | 538 cm | 199 cm | 2.340 kg |
| Dethleffs Crosscamp Ty 002 | 496 cm | 192 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz 208 | - | 193 cm | 2.130 kg |
| Citroën Jumpy | 512 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Hyundai H-1 | - | 192 cm | 2.190 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CaravelleGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Caravelle
Google op reviews van de Volkswagen Caravelle
Autoreview.nl
Test Volkswagen e-Caravelle (2025): genoeg kilometers?
Vervoer je vips in een Volkswagen e-Transporter Kombi of de e-Caravelle?
Volkswagen Kombi en Caravelle: wat is het verschil?
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.