HP-243-J
Er rijden momenteel 875 Mitsubishi L200's rond in Nederland. Deze grijze L200 komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 5 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi L200 Single Cab 4 WD kampeerwagen rijden er nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1996 en september 2008. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi L200 Single Cab 4 WD is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mitsubishi L200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi L200 Single Cab 4 WD | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | L200 Single Cab 4 WD |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 5.814 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2477cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 december 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 5 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 maart 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.509 kg |
| Massa rijklaar | 2.609 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 221 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.830 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.830 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.530 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HP-243-J | 12-03-2024 | 08:54 | periodieke controle | 12-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| HP-243-J | 6-03-2023 | 15:21 | periodieke controle | 6-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| HP-243-J | 10-02-2022 | 11:57 | periodieke controle | 10-02-2023 | Nee |
| HP-243-J | 6-04-2021 | 10:30 | periodieke controle | 4-05-2022 | Nee |
| HP-243-J | 28-04-2020 | 08:30 | periodieke controle | 4-05-2021 | Nee |
| HP-243-J | 18-03-2019 | 11:31 | periodieke controle | 4-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-03-2024 | 08:54 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 12-03-2024 | 08:54 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 12-03-2024 | 08:54 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 12-03-2024 | 08:54 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 6-03-2023 | 15:21 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 6-03-2023 | 15:21 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 6-03-2023 | 15:21 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 6-03-2023 | 15:21 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 6-03-2023 | 15:21 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi L200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HP-243-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HP-243-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HP-240-J | Ford | Focus | Stationwagen | € 25.095 | 31-03-2016 | 11 jaar | |
| HP-241-J | Citroën | C4 | Hatchback | € 21.040 | 22-03-2016 | 15,1 jaar | |
| HP-242-J | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.691 | 15-12-2015 | 13,9 jaar | |
| HP-243-B | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 123.534 | 11-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-243-D | Lexus | CT 200h | Hatchback | € 33.990 | 10-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-243-H | Volvo | V60 | Stationwagen | € 40.689 | 10-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-243-J | Mitsubishi | L200 | Kampeerwagen | Onbekend | 28-12-2004 | 21,4 jaar | |
| HP-243-N | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 32.192 | 11-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-243-P | Ford | Mondeo | Hatchback | € 39.039 | 14-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-243-R | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 54.730 | 16-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-243-S | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 13.459 | 09-12-2015 | 15,4 jaar | |
| HP-243-T | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 25.820 | 21-12-2015 | 10,4 jaar | |
| HP-243-X | Renault | Clio | Hatchback | € 21.360 | 09-01-2016 | 10,4 jaar | |
| HP-243-Z | Peugeot | 308 | MPV | € 28.990 | 28-12-2015 | 10,4 jaar | |
| HP-244-J | BMW | X3 | Stationwagen | € 64.196 | 24-12-2015 | 13,6 jaar | |
| HP-246-J | Toyota | Yaris | MPV | Onbekend | 19-12-2015 | 18,2 jaar | |
| HP-248-J | Nissan | Micra | Hatchback | € 11.800 | 26-06-2017 | 17,1 jaar | |
| HP-249-J | Hyundai | i20 | MPV | Onbekend | 15-12-2015 | 17 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.509 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen California | 517 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Fiat Ducato | 600 cm | 227 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 224 cm | 2.760 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Fiat 280 | - | 222 cm | 2.400 kg |
| Renault Master | 606 cm | 216 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | 599 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.740 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 636 cm | 216 cm | 2.640 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 651 cm | 229 cm | 2.700 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.