HLF-86-S
Er rijden momenteel 62 Hobby 555's rond in Nederland. Deze witte 555 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Hobby T 555 Ak FS kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (QWMA) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2007 en februari 2008. De nieuwwaarde van deze Hobby T 555 Ak FS is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hobby haalt een maximumsnelheid van 143 km/uur. Deze Hobby T 555 Ak FS is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 39.6% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 juli 2025. Het voertuig was toen 18 jaren en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Hobby 555 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hobby T 555 Ak FS | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hobby |
| Handelsbenaming | T 555 Ak FS |
| Lengte | 5,99 m |
| Breedte | 2,29 m |
| Hoogte | 2,94 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.422 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | QWFA |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 juli 2025. Het voertuig was toen 18 jaren en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.799 kg |
| Massa rijklaar | 2.899 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 601 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type H2 | |
| Variant QWMA | |
| Uitvoering GBA17435A | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0201*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HLF-86-S | 6-08-2025 | 09:02 | periodieke controle | 6-08-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Hobby 555 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HLF-86-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HLF-86-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HLF-80-S | Ford | Kuga | MPV | € 40.335 | 17-04-2025 | 4,6 jaar | |
| HLF-81-S | Hymer | B780ML | Kampeerwagen | € 65.501 | 16-04-2025 | 4,5 jaar | |
| HLF-82-S | BMW | 8-Serie | Coupe | € 188.105 | 14-04-2025 | 6,7 jaar | |
| HLF-83-S | BMW | X1 | Stationwagen | € 53.415 | 03-06-2025 | 4,8 jaar | |
| HLF-84-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 43.986 | 19-04-2025 | 4,4 jaar | |
| HLF-85-S | Volkswagen | Arteon | Hatchback | € 48.179 | 13-05-2025 | 6,5 jaar | |
| HLF-86-B | Kia | EV3 | MPV | € 41.315 | 25-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLF-86-D | Audi | A6 e-tron | Hatchback | € 64.575 | 29-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLF-86-F | Porsche | Macan | Stationwagen | € 99.987 | 03-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HLF-86-G | Audi | Q3 | Stationwagen | € 52.837 | 11-04-2025 | 6,2 jaar | |
| HLF-86-H | Mazda | 323 | Hatchback | Onbekend | 11-04-2025 | 34,9 jaar | |
| HLF-86-J | BMW | i4 | Sedan | € 61.006 | 15-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLF-86-K | Renault | Scenic | Hatchback | € 39.520 | 12-04-2025 | 7,9 jaar | |
| HLF-86-L | Volvo | V70 | Stationwagen | € 55.001 | 16-04-2025 | 16,1 jaar | |
| HLF-86-N | Toyota | C-HR | Hatchback | € 33.345 | 14-04-2025 | 5,6 jaar | |
| HLF-86-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 32.396 | 25-06-2025 | 5,7 jaar | |
| HLF-86-R | Audi | Q5 | Stationwagen | € 82.234 | 03-06-2025 | 4,6 jaar | |
| HLF-86-S | Hobby | 555 | Kampeerwagen | Onbekend | 29-07-2025 | 18,9 jaar | |
| HLF-86-T | Renault | Captur | Hatchback | € 34.521 | 28-05-2025 | 1 jaar | |
| HLF-86-V | Renault | Captur | Hatchback | € 33.014 | 15-05-2025 | 6,2 jaar | |
| HLF-86-X | Dacia | Sandero | Hatchback | € 22.235 | 11-07-2025 | 3,9 jaar | |
| HLF-86-Z | Kia | Ceed | Stationwagen | € 25.995 | 19-07-2025 | 8,8 jaar | |
| HLF-87-S | BMW | X1 | Stationwagen | € 52.219 | 15-05-2025 | 5,4 jaar | |
| HLF-88-S | Toyota | C-HR | Hatchback | € 35.494 | 28-04-2025 | 8,7 jaar | |
| HLF-89-S | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 193.128 | 14-04-2025 | 6,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een afmeting van 599 x 229 cm een gewicht van ± 2.799 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Capron T135 | 604 cm | 233 cm | 2.640 kg |
| Capron T58 | 605 cm | 233 cm | 2.610 kg |
| Bürstner BT5692 | 589 cm | 230 cm | 2.530 kg |
| Capron T132 | 598 cm | 233 cm | 2.550 kg |
| Capron T 60 | 598 cm | 233 cm | 2.550 kg |
| Hymer B 584 | 606 cm | 227 cm | 2.940 kg |
| Benimar Tessoro | 606 cm | 231 cm | 2.730 kg |
| Bürstner BT5902 | 599 cm | 220 cm | 2.570 kg |
| Fiat Ducato | 597 cm | 223 cm | 2.790 kg |
| MC Louis SPA M110 | 608 cm | 223 cm | 2.620 kg |
| Fiat Trigano Fi 1 | 598 cm | 226 cm | 2.680 kg |
| Bürstner BT5903 | 599 cm | 230 cm | 2.690 kg |
| Chausson Welcome | 590 cm | 230 cm | 2.770 kg |
| Capron T134 | 601 cm | 233 cm | 2.560 kg |
| Adria Matrix | 597 cm | 230 cm | 2.660 kg |
| Challenger Mageo | 590 cm | 230 cm | 2.780 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.