T-663-TN
Er rijden momenteel 188 Benimar Mileo's rond in Nederland. Deze grijze Mileo komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 20 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Benimar Mileo 268 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FB) nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2020 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.954 en € 63.379, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.656 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mileo 268 bedraagt € 63.379 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Benimar Mileo 268 € 8.723 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Benimar Mileo 268 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 26% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 september 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Mileo 268 | 2021
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Mileo 268 |
| Lengte | 7,40 m |
| Breedte | 2,31 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 63.379 |
| Bruto BPM | € 15.264 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Continue vermogen | 118 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL4112 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 mei 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 september 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.992 kg |
| Massa rijklaar | 3.092 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 408 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR 7 | |
| Variant FB | |
| Uitvoering MM02680000CC004 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0238*18 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 300 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 219 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-663-TN | 4-03-2026 | 09:40 | periodieke controle | 4-03-2027 | Nee |
| T-663-TN | 26-08-2024 | 11:04 | periodieke controle | 4-09-2025 | Nee |
| T-663-TN | 4-09-2023 | 11:04 | periodieke controle | 4-09-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-663-TN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-663-TN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-660-TN | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 54.134 | 07-11-2023 | 5,9 jaar | |
| T-661-TN | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 130.423 | 02-02-2024 | 3,4 jaar | |
| T-662-TN | Alfa Romeo | Stelvio | Stationwagen | € 62.059 | 16-09-2023 | 7,9 jaar | |
| T-663-TB | Peugeot | 208 | Hatchback | € 33.749 | 31-08-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TD | Skoda | Enyaq | Hatchback | € 50.010 | 21-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TF | Skoda | Scala | Hatchback | € 29.670 | 23-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TG | Fiat | 500 | Hatchback | € 20.830 | 30-08-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TH | Citroën | C5 X | Stationwagen | € 49.099 | 31-08-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TJ | Opel | Mokka | MPV | € 41.897 | 30-08-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TK | Mazda | CX-60 | Stationwagen | € 62.200 | 23-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TL | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 21.059 | 20-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TN | Benimar | Mileo | Kampeerwagen | € 63.379 | 07-09-2023 | 5 jaar | |
| T-663-TP | Hyundai | i10 | Hatchback | € 18.900 | 28-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TR | Rapido | S70 | Kampeerwagen | € 34.654 | 30-08-2023 | 9,9 jaar | |
| T-663-TS | Tesla | Model Y | MPV | € 57.640 | 19-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-663-TT | Renault | Megane | Stationwagen | € 35.319 | 03-11-2023 | 8 jaar | |
| T-663-TV | Lexus | GS 450h | Sedan | Onbekend | 02-09-2023 | 18,8 jaar | |
| T-663-TX | Audi | Q4 e-tron | Hatchback | € 67.449 | 01-09-2023 | 4,1 jaar | |
| T-663-TZ | Ford | Focus | Stationwagen | € 32.683 | 12-09-2023 | 6,1 jaar | |
| T-664-TN | Kia | Soul | Hatchback | € 25.321 | 07-09-2023 | 12 jaar | |
| T-665-TN | BMW | i4 | Sedan | € 71.454 | 24-11-2023 | 3,2 jaar | |
| T-666-TN | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 40.109 | 31-08-2023 | 7,1 jaar | |
| T-667-TN | Renault | Clio | Hatchback | € 15.049 | 02-09-2023 | 13,7 jaar | |
| T-668-TN | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 37.342 | 31-08-2023 | 3,1 jaar | |
| T-669-TN | Peugeot | 2008 | MPV | € 33.548 | 13-11-2023 | 5,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.656 en/of een afmeting van 740 x 231 cm en/of een gewicht van ± 2.992 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT728 | € 55.400 | 744 cm | 232 cm | 2.970 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 51.700 | 750 cm | 234 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT7284 | € 56.800 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | € 57.400 | 743 cm | 233 cm | 2.960 kg |
| Rapido S80 | € 55.800 | 741 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| Capron T447 | € 55.600 | 740 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Dethleffs T 7051 | € 55.400 | 742 cm | 233 cm | 2.900 kg |
| Capron T67 | € 58.200 | 735 cm | 232 cm | 2.720 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 52.100 | 738 cm | 233 cm | 2.890 kg |
| Carthago Chic C-line I 5.0 | € 56.200 | 747 cm | 234 cm | 3.210 kg |
| Capron T448 | € 58.400 | 734 cm | 232 cm | 2.720 kg |
| Hymer B 678 | € 56.200 | 750 cm | 235 cm | 3.180 kg |
| Adria Matrix 670 DL | € 53.600 | 749 cm | 233 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 678 CL | € 50.800 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Elnagh T-loft 530 | € 52.300 | 740 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.8 | € 53.200 | 739 cm | 234 cm | 3.100 kg |
| Bürstner BT7441 | € 57.500 | 749 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Chausson 768 | € 49.400 | 750 cm | 230 cm | 3.010 kg |
| LMC H730 | € 54.700 | 738 cm | 232 cm | 2.820 kg |
| Rapido S6 | € 49.800 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Capron T69L | € 55.100 | 740 cm | 232 cm | 2.780 kg |
| Carthago Chic C-line T 4.9 | € 52.300 | 737 cm | 234 cm | 3.130 kg |
| Capron T449 | € 55.000 | 740 cm | 232 cm | 2.780 kg |
| Bürstner BT7363 | € 53.500 | 742 cm | 233 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.