KHL-82-P
Er rijden momenteel 188 Benimar Mileo's rond in Nederland. Deze witte Mileo komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 9 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Benimar Mileo 242 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (8M) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2017 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.996 en € 72.362, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.738 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mileo 242 bedraagt € 42.724 incl. BTW en BPM, deze Benimar Mileo 242 is daardoor € 1.014 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Benimar Mileo 242 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 26% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 mei 2026. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Mileo 242 | 2018
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Mileo 242 |
| Lengte | 7,00 m |
| Breedte | 2,31 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.724 |
| Bruto BPM | € 10.463 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL411C |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 juli 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 9 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 mei 2026. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 juli 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.941 kg |
| Massa rijklaar | 3.041 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 459 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR 7 | |
| Variant 8M | |
| Uitvoering MM02421000CC115 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0238*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 177 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHL-82-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHL-82-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHL-80-P | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 96.553 | 05-05-2026 | 4,8 jaar | |
| KHL-81-P | Kia | Sportage | MPV | Onbekend | 05-05-2026 | 19,9 jaar | |
| KHL-82-B | Audi | Q3 | Hatchback | € 66.621 | 05-05-2026 | 3 jaar | |
| KHL-82-D | Mercedes-Benz | E-klasse | Coupe | € 84.982 | 05-05-2026 | 14,9 jaar | |
| KHL-82-F | Kia | Picanto | MPV | € 20.542 | 05-05-2026 | 1,8 jaar | |
| KHL-82-G | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 33.030 | 05-05-2026 | 1,2 jaar | |
| KHL-82-H | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 05-05-2026 | 2,9 jaar | |
| KHL-82-J | Tesla | Model Y | MPV | € 50.011 | 05-05-2026 | 1,5 jaar | |
| KHL-82-K | Renault | Captur | Hatchback | € 24.981 | 05-05-2026 | 10,2 jaar | |
| KHL-82-N | Audi | A3 | Hatchback | € 170.102 | 05-05-2026 | 5,9 jaar | |
| KHL-82-P | Benimar | Mileo | Kampeerwagen | € 42.724 | 05-05-2026 | 7,8 jaar | |
| KHL-82-X | Porsche | 911 | Coupe | € 250.029 | 06-05-2026 | 0,9 jaar | |
| KHL-82-Z | CUPRA | Leon | Stationwagen | € 43.171 | 06-05-2026 | 2,2 jaar | |
| KHL-83-P | MG | MG5 | Stationwagen | € 39.734 | 05-05-2026 | 1 jaar | |
| KHL-84-P | Volkswagen | Beetle | Hatchback | € 39.890 | 05-05-2026 | 13,7 jaar | |
| KHL-85-P | BYD | Seal U | MPV | € 38.619 | 05-05-2026 | 0,8 jaar | |
| KHL-86-P | Audi | A4 | Sedan | € 46.980 | 05-05-2026 | 15,9 jaar | |
| KHL-87-P | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 52.625 | 05-05-2026 | 10,1 jaar | |
| KHL-88-P | Audi | E-Tron GT | Hatchback | € 97.718 | 05-05-2026 | 4,5 jaar | |
| KHL-89-P | Toyota | Prius | Hatchback | € 47.558 | 05-05-2026 | 2,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.738 en/of een afmeting van 700 x 231 cm en/of een gewicht van ± 2.941 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Rapido S6 | € 46.500 | 708 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 702 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Knaus R16 | € 43.500 | 708 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Hobby T65 GE | € 45.700 | 706 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Knaus R22 | € 41.300 | 702 cm | 233 cm | 2.990 kg |
| Bürstner BT7002 | € 42.000 | 699 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Chausson 628 EB | € 42.100 | 700 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Dethleffs Trend T 6717 | € 43.900 | 696 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Eura Mobil Terrestra | € 43.900 | 707 cm | 234 cm | 3.020 kg |
| Capron T339 | € 42.400 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Challenger 288 EB | € 43.600 | 700 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Challenger Mageo | € 40.400 | 698 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| MC Louis MC4-60 | € 42.100 | 699 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Adria Coral S 600 SC | € 39.400 | 699 cm | 230 cm | 2.740 kg |
| Hymer B 614 SL | € 40.200 | 701 cm | 235 cm | 3.020 kg |
| Laika Caravans S.p.a. Ecovip 309 | € 45.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Hobby D 650 FLC | € 40.000 | 697 cm | 231 cm | 3.050 kg |
| Hymer T 598 GL | € 44.700 | 700 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Adria Coral S 600 SL | € 44.900 | 708 cm | 231 cm | 2.840 kg |
| Bürstner BT6903 | € 45.500 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Capron T69S | € 43.900 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Rapido S9 | € 44.200 | 707 cm | 235 cm | 3.100 kg |
| Hymer B 578 | € 42.900 | 700 cm | 235 cm | 3.030 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.