ZD-275-N
Er rijden momenteel 39 Bürstner I694's rond in Nederland. Deze witte I694 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 7 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 45.629 incl. BTW en BPM.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 april 2019. Het voertuig was toen 9 jaren en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner I694 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | I694 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 45.629 |
| Bruto BPM | € 10.876 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 116 kW (158 pk) |
| Continue vermogen | 116 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 april 2019. Het voertuig was toen 9 jaren en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.950 kg |
| Massa rijklaar | 3.050 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 2030 | |
| Variant FIM2FEM4HI0G04BUI694 | |
| Uitvoering FIM2FEM4HI0G04BUI694 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0392*08 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ZD-275-N | 20-03-2026 | 14:07 | periodieke controle | 19-05-2027 | Nee |
| ZD-275-N | 24-03-2025 | 12:49 | periodieke controle | 19-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| ZD-275-N | 21-03-2024 | 13:59 | periodieke controle | 19-05-2025 | Nee |
| ZD-275-N | 4-04-2023 | 11:20 | periodieke controle | 19-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| ZD-275-N | 3-05-2022 | 13:13 | periodieke controle | 19-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| ZD-275-N | 19-03-2021 | 11:07 | periodieke controle | 19-05-2022 | Nee |
| ZD-275-N | 19-05-2020 | 16:34 | periodieke controle | 19-05-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-03-2025 | 12:49 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 24-03-2025 | 12:49 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 4-04-2023 | 11:20 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 4-04-2023 | 11:20 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 3-05-2022 | 13:13 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-05-2022 | 13:13 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZD-275-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZD-275-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZD-271-N | Opel | Mokka X | MPV | € 28.570 | 26-04-2019 | 8,6 jaar | |
| ZD-272-N | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.114 | 26-04-2019 | 10,9 jaar | |
| ZD-273-N | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 60.608 | 26-04-2019 | 12,9 jaar | |
| ZD-274-N | Audi | A3 | Hatchback | € 37.603 | 01-05-2019 | 10,5 jaar | |
| ZD-275-B | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 50.180 | 01-05-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-D | Fiat | 500 | Hatchback | € 18.051 | 10-05-2019 | 13,5 jaar | |
| ZD-275-F | Toyota | Corolla | Sedan | € 35.755 | 03-05-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-G | Opel | Karl | Hatchback | € 16.796 | 29-04-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-H | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 40.680 | 30-04-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-J | Adria | Coral S 670 SLT | Kampeerwagen | € 84.352 | 29-04-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-K | Skoda | Superb | Sedan | € 44.596 | 17-05-2019 | 7 jaar | |
| ZD-275-L | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 69.733 | 03-05-2019 | 9,1 jaar | |
| ZD-275-N | Bürstner | I694 | Kampeerwagen | € 45.629 | 26-04-2019 | 16,2 jaar | |
| ZD-275-P | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 76.103 | 30-04-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-R | Citroën | C1 | Hatchback | € 14.529 | 30-04-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-S | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 34.949 | 08-05-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-T | BMW | i3 | Sedan | € 51.905 | 07-05-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-V | Citroën | Xsara Picasso | MPV | Onbekend | 30-04-2019 | 18,9 jaar | |
| ZD-275-X | Kia | Niro | Stationwagen | € 45.270 | 09-05-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-275-Z | Citroën | C3 | Hatchback | € 19.469 | 07-05-2019 | 7,1 jaar | |
| ZD-276-N | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 27-05-2019 | 24 jaar | |
| ZD-278-N | Volkswagen | Caddy | Stationwagen | € 36.713 | 30-07-2019 | 7,2 jaar | |
| ZD-279-N | Peugeot | 108 | Hatchback | € 13.425 | 26-04-2019 | 11,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.629 en/of een gewicht van ± 2.950 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 47.500 | 571 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| Pössl KW 9 | € 46.700 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Benimar Tessoro | € 47.000 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Pössl KW 18 | € 47.400 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Ford Transit | € 50.000 | 620 cm | 206 cm | 2.680 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Compact SL | € 43.500 | 662 cm | 212 cm | 2.730 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Capron T67 | € 45.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Pössl KW 20 | € 46.600 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 44.100 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 46.000 | 637 cm | 205 cm | 2.940 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.