89-BTD-9
Er rijden momenteel 7.692 DAF XF 480 FT's rond in Nederland. Deze XF 480 FT komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 september 2022, dus sinds 3 jaren, 8 maanden en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 480FT opleggertrekker rijden er nog 555 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2016 en maart 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 480FT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 september 2022. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XF 480 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 480FT | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 480FT |
| Lengte | 6,12 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 8 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 september 2022. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.272 kg |
| Massa rijklaar | 8.372 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8372 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.628 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4EN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTD-9 | 13-10-2025 | 16:27 | periodieke controle | 13-10-2027 | Nee |
| 89-BTD-9 | 18-09-2025 | 15:40 | periodieke controle | 18-09-2026 | Nee |
| 89-BTD-9 | 3-02-2025 | 16:19 | inbouw | 3-02-2027 | Nee |
| 89-BTD-9 | 3-02-2025 | 15:23 | uitbouw | onbekend | Nee |
| 89-BTD-9 | 29-08-2024 | 14:44 | periodieke controle | 29-08-2025 | Nee |
| 89-BTD-9 | 18-04-2024 | 16:17 | inbouw | 18-04-2026 | Nee |
| 89-BTD-9 | 29-08-2023 | 16:23 | periodieke controle | 29-08-2024 | Nee |
| 89-BTD-9 | 29-08-2023 | 16:22 | periodieke controle | 29-08-2025 | Nee |
| 89-BTD-9 | 24-04-2023 | 12:50 | periodieke controle | 24-04-2025 | Nee |
| 89-BTD-9 | 23-09-2022 | 16:05 | periodieke controle | 23-09-2024 | Nee |
| 89-BTD-9 | 23-09-2022 | 15:29 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTD-9 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 89-BTD-9 | 18-04-2024 | Tachograaf | Onbekend | ||
| 89-BTD-9 | 3-02-2025 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 480 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-BTD-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-BTD-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTB-9 | Iveco | AD 410TW | Kipper | Onbekend | 09-06-2022 | 4 jaar |
| 89-BTD-2 | Renault | D | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-09-2022 | 9,3 jaar |
| 89-BTD-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 27-06-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTD-4 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 02-08-2022 | 3,8 jaar |
| 89-BTD-6 | Renault | T | Opleggertrekker | Onbekend | 13-07-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTD-7 | Rosero - P | First | Bus | Onbekend | 23-06-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTD-9 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-09-2022 | 8,1 jaar |
| 89-BTF-9 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 14-07-2022 | 7,7 jaar |
| 89-BTG-9 | MAN | TGS | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 04-08-2022 | 3,8 jaar |
| 89-BTH-9 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 21-10-2022 | 3,6 jaar |
| 89-BTJ-9 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 15-09-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTK-9 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 06-10-2022 | 5,1 jaar |
| 89-BTN-9 | DAF | Xg+ 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 15-11-2022 | 3,5 jaar |
| 89-BTP-9 | Iveco | 70C18 | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 16-11-2022 | 3,5 jaar |
| 89-BTR-9 | Volvo | FM | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 01-12-2022 | 3,5 jaar |
| 89-BTS-9 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 18-01-2023 | 3,4 jaar |
| 89-BTT-9 | DAF | Xg+ 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 25-01-2023 | 3,3 jaar |
| 89-BTX-9 | DAF | XG 450 FA | Containercarrier | Onbekend | 06-02-2023 | 3,3 jaar |
| 89-BTZ-9 | Volvo | FM | Kipper | Onbekend | 17-02-2023 | 3,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 612 x 255 cm een gewicht van ± 8.272 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 614 cm | 255 cm | 8.090 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 621 cm | 252 cm | 7.920 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Scania R460 | 603 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| Scania R410 | 622 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania S500 | 616 cm | 255 cm | 8.830 kg |
| Scania R500 | 602 cm | 255 cm | 8.650 kg |
| Scania R520 | 603 cm | 255 cm | 8.700 kg |
| Scania S530 | 606 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Scania R530 | 604 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Scania G410 | 603 cm | 255 cm | 7.770 kg |
| Scania S520 | 605 cm | 255 cm | 8.930 kg |
| Scania S590 | 608 cm | 255 cm | 8.910 kg |
| Scania R580 | 604 cm | 255 cm | 8.820 kg |
| Scania S660 | 608 cm | 255 cm | 8.990 kg |
| Scania S580 | 605 cm | 255 cm | 9.000 kg |
| Scania S650 | 605 cm | 255 cm | 9.010 kg |
| Volvo 460 | 605 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Scania G450 | 602 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Scania R450 | 612 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| Scania R590 | 608 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Volvo FH16 | 617 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| Scania S770 | 608 cm | 255 cm | 9.040 kg |
| Scania R490 | 603 cm | 255 cm | 8.270 kg |
| Scania R540 | 602 cm | 255 cm | 8.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.