F-645-PB
Er rijden momenteel - Znen Bee's rond in Nederland. Deze Bee komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Znen Zn50qt-36 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Znen haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur.
Bekijk ook alle Znen Bee voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Znen Zn50qt-36 | 2013
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Znen |
| Handelsbenaming | Zn50qt-36 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.55 kW (2.1 pk) |
| Continue vermogen | 1.55 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | BN139QMB |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juni 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 11 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 100 kg |
| Massa rijklaar | 104 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 254 kg |
| Technische max massa voertuig | 254 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type ZN50QT-36 | |
| Variant ZN25 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*2400*00 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Znen Bee voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-645-PB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-645-PB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-641-PB | Keeway | B41 | 10-05-2013 | 13,1 jaar |
| F-642-PB | SFM | Saxonette | 16-05-2013 | 13 jaar |
| F-643-PB | Solex | OTO | 10-05-2013 | 65 jaar |
| F-644-PB | Zündapp | 441-01 | 10-05-2013 | 51,9 jaar |
| F-645-PB | Znen | Bee | 27-06-2013 | 12,9 jaar |
| F-645-PD | Piaggio | 25-01-2014 | 12,3 jaar | |
| F-645-PF | Piaggio | Vespa | 12-07-2013 | 12,9 jaar |
| F-645-PG | SYM | XS50QT | 07-06-2014 | 12 jaar |
| F-645-PH | Kymco | New Sento | 24-05-2014 | 12 jaar |
| F-645-PJ | SYM | XS50QT | 17-07-2013 | 12,9 jaar |
| F-645-PK | LA Souris | Futuro Retro | 12-06-2013 | 13 jaar |
| F-645-PL | AGM | V641 | 15-06-2013 | 13 jaar |
| F-645-PN | Ebretti | Ebretti | 03-07-2013 | 12,9 jaar |
| F-645-PS | Piaggio | 29-07-2013 | 12,8 jaar | |
| F-645-PT | Berini | Dolcevita 50 | 30-08-2013 | 12,7 jaar |
| F-645-PV | Kymco | Vitality | 05-09-2014 | 11,7 jaar |
| F-645-PX | LA Souris | Vespelini | 13-07-2013 | 12,9 jaar |
| F-645-PZ | SYM | XS50QT | 29-07-2013 | 12,8 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 100 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio Sprint | 196 cm | 75 cm | 110 kg |
| Piaggio Vespa | 177 cm | 74 cm | 100 kg |
| SYM Fiddle | 190 cm | 70 cm | 100 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | 195 cm | 75 cm | 110 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| Kymco People S | - | - | 110 kg |
| Peugeot Speedfight | 190 cm | 70 cm | 100 kg |
| Piaggio FLY | - | - | 110 kg |
| SYM Orbit | 192 cm | 70 cm | 100 kg |
| Kymco Like | 192 cm | 69 cm | 100 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM X-Pro | 192 cm | 78 cm | 110 kg |
| Gilera Runner | 185 cm | 73 cm | 110 kg |
| SYM XS50QT-2 | - | - | 100 kg |
| SYM Allo | 192 cm | 86 cm | 100 kg |
| Piaggio Liberty | 195 cm | 70 cm | 110 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 100 kg |
| Yamaha Aerox | 187 cm | 71 cm | 90 kg |
| Peugeot Tweet | 200 cm | 69 cm | 100 kg |
| Kymco Super 8 | 204 cm | 74 cm | 110 kg |
| Kymco VP50 | 179 cm | 70 cm | 90 kg |
| SYM AV05W | - | - | 100 kg |
| Derbi Senda | 203 cm | 84 cm | 100 kg |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.