FGX-42-H
Er rijden momenteel 2.210 Solex 3800's rond in Nederland. Deze 3800 komt uit het jaar 1966 en is nu 59 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 mei 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 25 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Solex 3800 rijden er nog 2.206 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en juli 2018. De nieuwwaarde van deze Solex 3800 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Solex haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 31 mei 2021. Het voertuig was toen 54 jaren en 11 maanden oud.
Bekijk ook alle Solex 3800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Solex 3800 | 1966
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Solex |
| Handelsbenaming | 3800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.45 kW (0.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1966 |
| Leeftijd | 59 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 mei 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 mei 2021. Het voertuig was toen 54 jaren en 11 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 34 kg |
| Massa rijklaar | 41 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,99 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 62 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Solex 3800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FGX-42-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FGX-42-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FGX-40-H | Sunra | Miku MAX | 02-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-41-H | Riese Und Mueller | Charger | 08-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-D | SYM | Mio | 05-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-F | Q | Crystal | 29-05-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-G | Djjd | Cashmere | 17-08-2021 | 4,8 jaar |
| FGX-42-H | Solex | 3800 | 31-05-2021 | 59,9 jaar |
| FGX-42-J | Piaggio | Sprint | 29-07-2021 | 4,8 jaar |
| FGX-42-K | Peugeot | Streetzone | 09-09-2021 | 4,7 jaar |
| FGX-42-L | SYM | Jet 14 | 10-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-N | Peugeot | Kisbee | 12-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-P | SYM | Jet 14 | 04-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-R | Senzo | Riva LUX | 03-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-S | AGM | Goccia GEV1000 | 09-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-T | Stromer | ST2 | 13-12-2022 | 3,4 jaar |
| FGX-42-V | Piaggio | Vespa Primavera 50 | 31-12-2024 | 1,4 jaar |
| FGX-42-X | LA Souris | Sourini | 04-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-42-Z | Piaggio | Vespa Primavera 50 | 26-07-2022 | 3,8 jaar |
| FGX-43-H | Santini | Capri | 16-07-2021 | 4,9 jaar |
| FGX-44-H | IVA | S4 | 04-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-46-H | LA Souris | Sourini | 05-06-2021 | 5 jaar |
| FGX-47-H | LA Souris | Sourini | 25-01-2022 | 4,3 jaar |
| FGX-49-H | IVA | S5 | 23-06-2021 | 4,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 34 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Velosolex S 3800 | - | - | 30 kg |
| Sparta Spartamet | - | - | 30 kg |
| Black N Roll S4800D | - | - | 30 kg |
| Velosolex 3800 | 163 cm | 65 cm | 30 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| Velosolex Solex S 3800 | - | - | 30 kg |
| Black N Roll S4800 | - | - | 30 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 40 kg |
| Velovap Velovap | - | - | 30 kg |
| Hudson Bike Gmbh G0101 | - | - | 30 kg |
| Bianchi Aquilotto | - | - | 30 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| Berini M13 | - | - | 30 kg |
| Peugeot 101 NMT | - | - | 40 kg |
| Kaptein Mobylette AV3 | - | - | 30 kg |
| Saxonette Saxonette | - | - | 30 kg |
| Peugeot Bima | - | - | 30 kg |
| Spartamet Spartamet | - | - | 30 kg |
| Peugeot 102 | - | - | 40 kg |
| Benelli City Bike | - | - | 40 kg |
| Motobecane 3800 | - | - | 30 kg |
| Simplex S4 | - | - | 30 kg |
| Heinkel Perle | - | - | 40 kg |
| Kaptein Mobylette BG | - | - | 30 kg |
| Spartamet Sparta MET | - | - | 30 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.