F-361-NN
Er rijden momenteel 371 Santini Firenze's rond in Nederland. Deze Firenze komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2018, dus sinds 8 jaren, 2 maanden en 9 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Santini Firenze rijden er in dezelfde variant (1-ZN2A) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2011 en september 2014. De nieuwwaarde van deze Santini Firenze is helaas onbekend.
Dit voertuig van Santini haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle Santini Firenze voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Santini Firenze | 2013
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Santini |
| Handelsbenaming | Firenze |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2.23 kW (3 pk) |
| Continue vermogen | 2.23 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | BN139QMB |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 2 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 88 kg |
| Massa rijklaar | 91 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 241 kg |
| Technische max massa voertuig | 241 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,25 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type ZN50QT-E | |
| Variant 1-ZN2A | |
| Uitvoering 3-ZN50QT-H | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*1269*15 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Santini Firenze voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-361-NN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-361-NN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-360-NN | Kymco | Agility 50 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| F-361-ND | SYM | XS50QT | 06-08-2015 | 10,8 jaar |
| F-361-NF | Luuko | Zipp | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| F-361-NK | Yamaha | ED06 | 16-03-2013 | 13,2 jaar |
| F-361-NL | SYM | 19-04-2013 | 13,1 jaar | |
| F-361-NN | Santini | Firenze | 02-04-2013 | 13,2 jaar |
| F-361-NS | Piaggio | Vespa | 17-04-2013 | 13,1 jaar |
| F-361-NT | Piaggio | 23-04-2013 | 13,1 jaar | |
| F-361-NV | Piaggio | Vespa | 27-04-2013 | 13,1 jaar |
| F-361-NX | Peugeot | Kisbee | 07-06-2013 | 13 jaar |
| F-361-NZ | SYM | XS50QT | 23-08-2013 | 12,8 jaar |
| F-364-NN | Kymco | Agility 50 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| F-366-NN | Kymco | Agility 50 | 30-05-2013 | 13 jaar |
| F-368-NN | AGM | V641 | 09-04-2013 | 13,1 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 88 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 90 kg |
| SYM Fiddle | 188 cm | 70 cm | 100 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 100 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 88 cm | 90 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| Zündapp 517 | - | - | 80 kg |
| SYM XS50QT-2 | - | - | 100 kg |
| SYM Allo | 192 cm | 86 cm | 100 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 90 kg |
| LA Souris Sourini R | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.