23-LZP-4
Er rijden momenteel 49.465 Volvo V70's rond in Nederland. Deze blauwe V70 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 april 2020, dus sinds 6 jaren, 4 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op cng en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Volvo V70 stationwagen rijden er in dezelfde variant (JV32) nog 93 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en september 2007. De nieuwwaarde ligt tussen de € 47.544 en € 63.655, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.881 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Volvo V70 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 juli 2010. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Volvo V70 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volvo V70 | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volvo |
| Handelsbenaming | V70 |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.663 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 103 kW |
| Brandstof | CNG |
| Motorcode(s) | B5244SG |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 2435cc (2,4 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 juli 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 4 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 juli 2010. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 november 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.581 kg |
| Massa rijklaar | 1.681 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 469 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.150 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.150 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.950 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.170 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.170 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.800 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.350 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.800 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant JV32 | |
| Uitvoering JV32P200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*98/14*0061*02 | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 170 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-LZP-4 | 23-10-2025 | 13:59 | periodieke controle | 16-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 23-LZP-4 | 12-11-2024 | 16:22 | periodieke controle | 16-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 23-LZP-4 | 16-11-2023 | 09:12 | periodieke controle | 16-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 23-LZP-4 | 15-11-2022 | 11:55 | periodieke controle | 15-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 23-LZP-4 | 20-10-2021 | 14:44 | periodieke controle | 10-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 23-LZP-4 | 10-11-2020 | 16:26 | periodieke controle | 10-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 23-LZP-4 | 23-10-2019 | 16:12 | periodieke controle | 8-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 23-10-2025 | 13:59 | 207 | 5.*.27 | 2 | Band vertoont uitstulping(en) |
2024 | |||||
| 12-11-2024 | 16:22 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 12-11-2024 | 16:22 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-11-2024 | 16:22 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2023 | |||||
| 16-11-2023 | 09:12 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 16-11-2023 | 09:12 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 15-11-2022 | 11:55 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 15-11-2022 | 11:55 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 15-11-2022 | 11:55 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 15-11-2022 | 11:55 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2021 | |||||
| 20-10-2021 | 14:44 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| 20-10-2021 | 14:44 | 184 | 5.*.19 | 1 | Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| 20-10-2021 | 14:44 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 10-11-2020 | 16:26 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 10-11-2020 | 16:26 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-11-2020 | 16:26 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 10-11-2020 | 16:26 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Volvo V70 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-LZP-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-LZP-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23-LZB-4 | Toyota | Verso | Stationwagen | € 28.710 | 23-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZD-4 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.160 | 27-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZF-4 | Opel | Astra | Stationwagen | € 22.178 | 21-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZG-4 | Nissan | Qashqai | MPV | € 24.614 | 28-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZH-4 | Aston Martin | Rapide | Hatchback | € 292.254 | 12-08-2026 | 16,1 jaar | |
| 23-LZJ-4 | Fiat | Panda | MPV | € 9.590 | 23-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZN-4 | Suzuki | Alto | Hatchback | € 8.798 | 28-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZP-3 | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 12-08-2010 | 21,2 jaar | |
| 23-LZP-4 | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 21-07-2010 | 24,1 jaar | |
| 23-LZP-6 | Alfa Romeo | MiTo | MPV | € 21.299 | 28-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZP-7 | Fiat | Panda | MPV | € 9.216 | 30-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZP-8 | Dacia | Sandero | Hatchback | € 10.590 | 30-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZR-4 | Ford | Transit-tourneo | MPV | € 41.253 | 26-07-2010 | 16,1 jaar | |
| 23-LZT-4 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.570 | 29-07-2010 | 16,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.881 en/of een gewicht van ± 1.581 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 54.300 | 482 cm | 183 cm | 1.640 kg |
| Audi A4 | € 54.100 | 476 cm | 185 cm | 1.650 kg |
| Tesla Model 3 | € 50.500 | 470 cm | 185 cm | 1.740 kg |
| BMW X1 | € 53.500 | 450 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Toyota RAV 4 | € 52.900 | 464 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| Audi Q3 | € 54.700 | 451 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Audi A5 | € 56.400 | 479 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Volkswagen Tiguan | € 56.500 | 473 cm | 186 cm | 1.730 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 54.800 | 479 cm | 190 cm | 1.720 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 50.200 | 456 cm | 185 cm | 1.600 kg |
| Audi A3 | € 51.200 | 435 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| CUPRA Formentor | € 53.100 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Renault Espace | € 54.500 | 486 cm | 189 cm | 1.690 kg |
| Mini Cooper SE | € 50.000 | 430 cm | 182 cm | 1.690 kg |
| Audi A6 | € 56.600 | 493 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 54.000 | 473 cm | 186 cm | 1.660 kg |
| Saab 9-3 | € 55.700 | 467 cm | 180 cm | 1.600 kg |
| BMW 2-Serie | € 52.900 | 457 cm | 184 cm | 1.650 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 54.600 | 447 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| Volkswagen Passat | € 55.400 | 492 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Volkswagen Arteon | € 56.000 | 487 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| BMW 4-Serie | € 54.400 | 464 cm | 183 cm | 1.580 kg |
| Saab 9-5 | € 54.600 | 501 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Seat Tarraco | € 50.400 | 474 cm | 184 cm | 1.680 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 53.000 | 443 cm | 184 cm | 1.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volvo V70Google op afbeeldingen van de Volvo V70
Google op reviews van de Volvo V70
Volvo V70 Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Volvo V70 T6 AWD
Autotest: Volvo V70 D5 Summum
Autotest: Volvo V70 2.0D - Test Nederland
Autoblog.nl
Volvo V70 nieuws
Volvo V70
Autoreview.nl
Aankoopadvies tweedehands Volvo V70 (2007-2016) - problemen, uitvoeringen, prijzen
Deze afgetrapte Volvo V70 kopen? Dat kost je dan 20 miljoen dollar!
Volvo V70 eruit, Audi A6 Avant erin bij de Politie
Autovisie.nl
Volvo V70 nieuws, testen en reviews door de redactie van Autovisie.nl
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volvo/v70/
Autozine.nl
Autotest: Volvo V70
Autotest: Volvo V70 (1996 - 2007)
Onze database is bijgewerkt tot 28 augustus 2026.