H-940-RZ
Er rijden momenteel 1.764 Volkswagen Passat CC's rond in Nederland. Deze zwarte Passat CC komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 16 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Passat CC 3,6 4motion Aut. sedan rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2008 en oktober 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.765 en € 94.052, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.547 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Passat CC 3,6 4motion Aut. bedraagt € 94.052 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Passat CC 3,6 4motion Aut. € 40.505 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Passat CC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Passat CC 3,6 4motion Aut. | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Passat CC 3,6 4motion Aut. |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 94.052 |
| Bruto BPM | € 13.743 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 220 kW (299 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3597cc (3,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.612 kg |
| Massa rijklaar | 1.712 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 518 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.230 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.230 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.475 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.170 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.170 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.110 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.110 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,72 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,59 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 3CC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 256 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-940-RZ | 6-01-2026 | 12:18 | periodieke controle | 13-01-2027 | Nee |
| H-940-RZ | 13-01-2025 | 15:32 | periodieke controle | 13-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| H-940-RZ | 11-01-2024 | 10:35 | periodieke controle | 11-01-2025 | Nee |
| H-940-RZ | 14-12-2023 | 11:09 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| H-940-RZ | 1-12-2022 | 15:28 | periodieke controle | 14-12-2023 | Nee |
| H-940-RZ | 14-12-2021 | 16:54 | periodieke controle | 14-12-2022 | Nee |
| H-940-RZ | 3-12-2020 | 12:52 | periodieke controle | 4-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-01-2025 | 15:32 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 13-01-2025 | 15:32 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 14-12-2023 | 11:09 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 14-12-2023 | 11:09 | 646 | 5.*.67 | 2 | Radiale speling in onderste bus te groot |
2020 | |||||
| 3-12-2020 | 12:52 | 535 | 5.*.53 | 1 | Mistachterlicht kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 3-12-2020 | 12:52 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Passat CC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-940-RZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-940-RZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-940-RB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.424 | 14-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RD | Nissan | Micra | MPV | € 23.323 | 07-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RF | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 33.381 | 16-11-2020 | 6,3 jaar | |
| H-940-RG | Kia | Niro | Stationwagen | € 45.270 | 07-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RH | Opel | Corsa | Hatchback | € 24.848 | 09-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RK | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | € 213.199 | 10-04-2020 | 7,2 jaar | |
| H-940-RN | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.528 | 16-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RP | Kia | Stonic | Stationwagen | € 23.280 | 28-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RR | Toyota | Aygo | Hatchback | € 14.720 | 17-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RS | Peugeot | 108 | Hatchback | € 14.654 | 23-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-940-RV | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 22-04-2020 | 17,2 jaar | |
| H-940-RX | Toyota | Yaris | MPV | € 19.867 | 23-04-2020 | 9,2 jaar | |
| H-940-RZ | Volkswagen | Passat CC | Sedan | € 94.052 | 25-04-2020 | 12,9 jaar | |
| H-941-RZ | Audi | S5 | Cabriolet | € 104.873 | 21-04-2020 | 9,1 jaar | |
| H-942-RZ | Renault | Megane | Stationwagen | € 24.109 | 24-04-2020 | 11,9 jaar | |
| H-943-RZ | Opel | Crossland X | MPV | € 29.087 | 29-04-2020 | 7,2 jaar | |
| H-946-RZ | Volvo | V60 Cross Country | Stationwagen | € 69.066 | 21-04-2020 | 9,1 jaar | |
| H-948-RZ | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 78.143 | 06-05-2020 | 10,7 jaar | |
| H-949-RZ | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 77.806 | 24-04-2020 | 10,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.547 en/of een gewicht van ± 1.612 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Tesla Model 3 | € 53.500 | 470 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Volvo XC40 | € 53.400 | 444 cm | 187 cm | 1.740 kg |
| Volvo V70 | € 51.500 | 482 cm | 188 cm | 1.600 kg |
| Audi A4 | € 53.300 | 476 cm | 185 cm | 1.650 kg |
| BMW 3-Serie | € 54.100 | 482 cm | 183 cm | 1.740 kg |
| Toyota RAV 4 | € 53.100 | 465 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| Volvo V60 | € 55.400 | 477 cm | 185 cm | 1.770 kg |
| BMW X1 | € 53.400 | 450 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Audi A5 | € 56.500 | 479 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Skoda Kodiaq | € 52.900 | 476 cm | 186 cm | 1.770 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 54.500 | 477 cm | 184 cm | 1.770 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 50.100 | 456 cm | 185 cm | 1.600 kg |
| Renault Espace | € 54.000 | 486 cm | 189 cm | 1.760 kg |
| Audi A3 | € 51.200 | 435 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mini Cooper SE | € 50.000 | 430 cm | 182 cm | 1.690 kg |
| CUPRA Formentor | € 52.700 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 53.900 | 473 cm | 186 cm | 1.660 kg |
| Saab 9-3 | € 55.700 | 467 cm | 180 cm | 1.600 kg |
| Audi Q3 | € 55.400 | 451 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Audi A6 | € 56.500 | 493 cm | 186 cm | 1.640 kg |
| BMW 2-Serie | € 52.300 | 457 cm | 184 cm | 1.650 kg |
| Saab 9-5 | € 54.300 | 501 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Jeep Compass | € 48.900 | 440 cm | 182 cm | 1.750 kg |
| Seat Tarraco | € 49.200 | 474 cm | 184 cm | 1.680 kg |
| BMW 4-Serie | € 54.400 | 464 cm | 183 cm | 1.510 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.