P-399-NB
Er rijden momenteel 127 Morgan 4-4's rond in Nederland. Deze grijze 4-4 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 3 maanden en 14 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Morgan 4/4 cabriolet rijden er in dezelfde variant (V2) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2013 en november 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 52.608 en € 84.884, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 62.825 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 4/4 bedraagt € 55.999 incl. BTW en BPM, deze Morgan 4/4 is daardoor € 6.826 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Morgan geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 189 km/uur. Deze Morgan 4/4 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 48.5% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 mei 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Morgan 4-4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Morgan 4/4 | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Morgan |
| Handelsbenaming | 4/4 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 189 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 55.999 |
| Bruto BPM | € 6.174 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 82 kW (111 pk) |
| Continue vermogen | 82 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZSG416 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1595cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 februari 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 3 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 mei 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 juni 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.100 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 560 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 560 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,35 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 1600 | |
| Variant V2 | |
| Uitvoering B1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*KS07/46*0216*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.2 l/100km (1 liter op 19,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 143 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-399-NB | 20-06-2023 | 11:17 | periodieke controle | 20-06-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Morgan 4-4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-399-NB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-399-NB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-390-NB | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 58.326 | 14-05-2022 | 9,7 jaar | |
| P-391-NB | Audi | A1 | Hatchback | € 24.297 | 16-07-2023 | 8,2 jaar | |
| P-392-NB | Suzuki | Jimny | Stationwagen | € 36.164 | 21-04-2022 | 6,8 jaar | |
| P-393-NB | Toyota | Auris | MPV | € 29.975 | 06-05-2022 | 7,4 jaar | |
| P-394-NB | BMW | 3-Serie | Cabriolet | € 58.255 | 21-04-2022 | 16,3 jaar | |
| P-395-NB | Toyota | Prius | MPV | € 40.895 | 29-04-2022 | 6,4 jaar | |
| P-396-NB | Opel | Crossland | MPV | € 39.777 | 24-10-2022 | 4,7 jaar | |
| P-397-NB | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 32.634 | 23-04-2022 | 11,6 jaar | |
| P-398-NB | Toyota | C-HR | Hatchback | € 28.378 | 27-07-2022 | 8,6 jaar | |
| P-399-NB | Morgan | 4-4 | Cabriolet | € 55.999 | 06-05-2022 | 11,3 jaar | |
| P-399-ND | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 38.234 | 20-04-2022 | 16,2 jaar | |
| P-399-NF | Ford | Puma | MPV | € 33.477 | 10-05-2022 | 5 jaar | |
| P-399-NG | Kia | Niro | Stationwagen | € 40.845 | 12-05-2022 | 4 jaar | |
| P-399-NH | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 32.625 | 22-04-2022 | 7,9 jaar | |
| P-399-NJ | MG | MG5 | Stationwagen | € 39.140 | 28-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-399-NK | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 11-06-2022 | 17,2 jaar | |
| P-399-NL | BMW | 5-Serie | Sedan | € 64.891 | 02-05-2022 | 4,1 jaar | |
| P-399-NN | Peugeot | 208 | Hatchback | € 23.580 | 29-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-399-NP | Ford | Kuga | MPV | € 43.395 | 02-09-2022 | 5,8 jaar | |
| P-399-NR | Audi | Q4 e-tron | Hatchback | € 69.099 | 30-07-2022 | 3,8 jaar | |
| P-399-NS | Volkswagen | Golf | Cabriolet | € 40.098 | 03-06-2022 | 14,1 jaar | |
| P-399-NT | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 32.815 | 16-05-2022 | 4 jaar | |
| P-399-NV | Hyundai | i10 | Hatchback | € 16.471 | 27-05-2022 | 4 jaar | |
| P-399-NX | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 51.042 | 29-04-2022 | 4,2 jaar | |
| P-399-NZ | Toyota | C-HR | Hatchback | € 35.382 | 06-05-2022 | 4,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 62.825 en/of een gewicht van ± 1.000 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 68.700 | 433 cm | 165 cm | 1.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.