SN-280-B
Er rijden momenteel 33 Mini Cooper Coupe's rond in Nederland. Deze groene Cooper Coupe komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 november 2025, dus sinds 6 maanden en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper Coupe coupe rijden er in dezelfde variant (SX11) nog 32 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2011 en januari 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.994 en € 39.014, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper Coupe bedraagt € 28.934 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper Coupe is daardoor € 357 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 juni 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper Coupe voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper Coupe | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper Coupe |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 202 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 28.934 |
| Bruto BPM | € 488 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N16B16A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 juni 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.065 kg |
| Massa rijklaar | 1.165 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 215 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.380 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.380 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 590 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,47 m (voor) / 1,47 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-C | |
| Variant SX11 | |
| Uitvoering 5H0RC | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0369*06 | |
| Plaats chassisnummer r. motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.6 l/100km (1 liter op 21,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.4 l/100km (1 liter op 18,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 127 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SN-280-B | 6-11-2025 | 14:15 | periodieke controle | 6-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| SN-280-B | 2-05-2025 | 14:11 | periodieke controle | 16-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| SN-280-B | 14-05-2024 | 16:20 | periodieke controle | 16-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| SN-280-B | 1-05-2023 | 16:53 | periodieke controle | 16-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| SN-280-B | 2-05-2022 | 16:09 | periodieke controle | 16-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| SN-280-B | 29-03-2021 | 15:31 | periodieke controle | 16-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| SN-280-B | 16-04-2020 | 09:38 | periodieke controle | 16-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 6-11-2025 | 14:15 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 6-11-2025 | 14:15 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 2-05-2025 | 14:11 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2-05-2025 | 14:11 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2024 | |||||
| 14-05-2024 | 16:20 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 1-05-2023 | 16:53 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
2022 | |||||
| 2-05-2022 | 16:09 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 29-03-2021 | 15:31 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-03-2021 | 15:31 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 29-03-2021 | 15:31 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 16-04-2020 | 09:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper Coupe voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SN-280-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SN-280-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SN-280-B | Mini | Cooper Coupe | Coupe | € 28.934 | 05-06-2018 | 14,1 jaar | |
| SN-280-D | Dacia | Duster | Stationwagen | € 22.575 | 07-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-280-F | Renault | Megane | Stationwagen | € 34.170 | 08-06-2018 | 9,4 jaar | |
| SN-280-G | Nissan | Qashqai | MPV | € 35.285 | 16-06-2018 | 8,5 jaar | |
| SN-280-H | Citroën | C3 | Hatchback | € 19.465 | 16-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-280-J | Saab | 9-3 | Cabriolet | Onbekend | 02-05-2018 | 25 jaar | |
| SN-280-K | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 26.899 | 04-10-2018 | 10,4 jaar | |
| SN-280-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Cabriolet | € 74.716 | 12-05-2018 | 9,3 jaar | |
| SN-280-N | Ford | Fiesta | Hatchback | € 15.045 | 19-05-2018 | 14,7 jaar | |
| SN-280-P | Nissan | Leaf | MPV | € 34.141 | 24-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-280-R | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 38.386 | 14-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-280-S | Volkswagen | Caddy | Stationwagen | € 25.252 | 14-06-2018 | 11,5 jaar | |
| SN-280-T | Toyota | Yaris | MPV | € 16.994 | 10-12-2018 | 8,9 jaar | |
| SN-280-V | Hyundai | i20 | Hatchback | € 16.642 | 28-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-281-B | Ford | Ka | MPV | € 9.793 | 30-04-2018 | 14,3 jaar | |
| SN-282-B | Audi | A1 | Hatchback | € 22.743 | 30-04-2018 | 9,9 jaar | |
| SN-283-B | Citroën | C3 | Hatchback | Onbekend | 30-04-2018 | 17,3 jaar | |
| SN-284-B | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 61.965 | 30-04-2018 | 8,8 jaar | |
| SN-285-B | Hyundai | Tucson | MPV | € 42.005 | 05-07-2018 | 10,8 jaar | |
| SN-288-B | Audi | A3 | Hatchback | € 42.795 | 04-07-2018 | 12,2 jaar | |
| SN-289-B | Renault | Clio | Hatchback | € 20.970 | 25-05-2018 | 11,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.291 en/of een gewicht van ± 1.065 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris | € 28.200 | 395 cm | 175 cm | 1.070 kg |
| Opel Corsa | € 27.500 | 406 cm | 175 cm | 1.160 kg |
| Suzuki Vitara | € 29.200 | 418 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Ford Focus | € 29.400 | 462 cm | 183 cm | 1.170 kg |
| Opel Crossland X | € 28.400 | 421 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Mazda CX-3 | € 29.600 | 428 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Seat Arona | € 28.200 | 415 cm | 178 cm | 1.110 kg |
| Seat Leon | € 29.200 | 428 cm | 182 cm | 1.170 kg |
| Peugeot 208 | € 29.100 | 406 cm | 175 cm | 1.140 kg |
| Skoda Kamiq | € 31.500 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Kia Stonic | € 27.000 | 415 cm | 176 cm | 1.120 kg |
| Citroën C3 Aircross | € 28.600 | 416 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Suzuki SX4 | € 27.700 | 430 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 308 | € 28.200 | 425 cm | 180 cm | 1.110 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 28.900 | 388 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Volkswagen Polo | € 28.200 | 414 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Skoda Scala | € 29.300 | 436 cm | 179 cm | 1.130 kg |
| Opel Crossland | € 31.000 | 423 cm | 177 cm | 1.170 kg |
| Audi A1 | € 27.500 | 397 cm | 175 cm | 1.080 kg |
| Skoda Fabia | € 27.700 | 413 cm | 178 cm | 1.080 kg |
| Hyundai Bayon | € 28.100 | 418 cm | 178 cm | 1.100 kg |
| Peugeot 2008 | € 26.800 | 416 cm | 174 cm | 1.090 kg |
| Mazda 2 | € 29.300 | 394 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Skoda Octavia | € 28.600 | 467 cm | 181 cm | 1.170 kg |
| Mazda 3 | € 28.300 | 449 cm | 176 cm | 1.170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.