T-678-NT
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze grijze Cooper komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 september 2023, dus sinds 2 jaren, 8 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er in dezelfde variant (XM51) nog 5.779 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2013 en mei 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.970 en € 52.183, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 28.993 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 24.711 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 4.282 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mini Cooper tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 september 2023. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 24.711 |
| Bruto BPM | € 2.254 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 8 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 september 2023. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.060 kg |
| Massa rijklaar | 1.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.565 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.565 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-L | |
| Variant XM51 | |
| Uitvoering 6H1400C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0371*15 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 105 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-678-NT | 11-09-2025 | 15:35 | periodieke controle | 21-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| T-678-NT | 20-09-2024 | 13:20 | periodieke controle | 21-09-2025 | Nee |
| T-678-NT | 21-09-2023 | 15:51 | periodieke controle | 21-09-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 11-09-2025 | 15:35 | 311 | 5.*.31 | 4 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-678-NT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-678-NT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-670-NT | BMW | X3 | Stationwagen | € 76.405 | 04-08-2023 | 4,4 jaar | |
| T-671-NT | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 25-07-2023 | 18,3 jaar | |
| T-672-NT | Opel | Corsa | MPV | Onbekend | 22-07-2023 | 17,7 jaar | |
| T-673-NT | Peugeot | 3008 | MPV | € 44.469 | 13-09-2023 | 5,2 jaar | |
| T-674-NT | MC Louis | P700 | Kampeerwagen | Onbekend | 02-09-2023 | 16,7 jaar | |
| T-675-NT | BMW | 1-Serie | Hatchback | Onbekend | 02-09-2023 | 19,9 jaar | |
| T-676-NT | Opel | Corsa | MPV | € 14.625 | 09-09-2023 | 16 jaar | |
| T-677-NT | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 34.935 | 21-07-2023 | 10,6 jaar | |
| T-678-NB | Toyota | Yaris | Hatchback | € 25.930 | 17-07-2023 | 2,9 jaar | |
| T-678-ND | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 34.044 | 14-07-2023 | 8,2 jaar | |
| T-678-NF | Audi | E-tron | Stationwagen | € 67.749 | 17-07-2023 | 4,2 jaar | |
| T-678-NG | Kia | Picanto | MPV | € 10.189 | 19-07-2023 | 14,6 jaar | |
| T-678-NH | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 34.677 | 24-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-678-NJ | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 28.135 | 18-07-2023 | 3,4 jaar | |
| T-678-NK | Kia | Sportage | MPV | € 51.355 | 28-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-678-NL | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 53.803 | 19-07-2023 | 8 jaar | |
| T-678-NN | Renault | Megane E-Tech | Hatchback | € 43.949 | 15-01-2024 | 3,6 jaar | |
| T-678-NP | Mini | Cooper SE | Hatchback | € 41.767 | 28-07-2023 | 5 jaar | |
| T-678-NR | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 19.570 | 28-07-2023 | 2,8 jaar | |
| T-678-NS | Toyota | Yaris | Hatchback | € 28.672 | 03-08-2023 | 2,8 jaar | |
| T-678-NT | Mini | Cooper | Hatchback | € 24.711 | 22-09-2023 | 11,2 jaar | |
| T-678-NV | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 60.527 | 17-08-2023 | 2,8 jaar | |
| T-678-NX | Audi | RS6 | Stationwagen | € 188.686 | 30-07-2023 | 11 jaar | |
| T-678-NZ | Kia | Picanto | MPV | € 19.260 | 07-08-2023 | 2,8 jaar | |
| T-679-NT | Honda | Civic | Hatchback | Onbekend | 07-08-2023 | 17,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 28.993 en/of een afmeting van 382 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A-klasse | € 28.700 | 388 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Toyota Aygo X | € 27.600 | 376 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat Barchetta | € 29.600 | 392 cm | 164 cm | 1.040 kg |
| Opel Tigra | € 27.500 | 392 cm | 169 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 206 | € 26.800 | 384 cm | 166 cm | 1.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.