PD-007-L
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze witte Cooper komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 september 2025, dus sinds 7 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er in dezelfde variant (SU31) nog 1.310 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.184 en € 39.425, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.919 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 26.908 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 11 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 mei 2017. Het voertuig was toen 5 jaren en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 203 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 26.908 |
| Bruto BPM | € 1.596 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Continue vermogen | 90 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N16B16A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 mei 2017. Het voertuig was toen 5 jaren en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.065 kg |
| Massa rijklaar | 1.165 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 375 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.540 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.540 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 735 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,47 m (voor) / 1,47 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-L | |
| Variant SU31 | |
| Uitvoering 5H0C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0371*06 | |
| Plaats chassisnummer r. motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.6 l/100km (1 liter op 21,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.4 l/100km (1 liter op 18,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 127 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| PD-007-L | 2-04-2026 | 13:14 | periodieke controle | 19-04-2027 | Nee |
| PD-007-L | 25-03-2025 | 16:34 | periodieke controle | 19-04-2026 | Nee |
| PD-007-L | 19-04-2024 | 15:51 | periodieke controle | 19-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| PD-007-L | 1-06-2023 | 14:37 | periodieke controle | 30-06-2024 | Nee |
| PD-007-L | 24-06-2022 | 14:31 | periodieke controle | 30-06-2023 | Nee |
| PD-007-L | 28-05-2021 | 16:18 | periodieke controle | 30-06-2022 | Nee |
| PD-007-L | 25-06-2020 | 15:48 | periodieke controle | 30-06-2021 | Nee |
| PD-007-L | 24-06-2019 | 16:32 | periodieke controle | 30-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 19-04-2024 | 15:51 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 19-04-2024 | 15:51 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2019 | |||||
| 24-06-2019 | 16:32 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van PD-007-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
PD-007-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PD-002-L | Fiat | Punto | Hatchback | Onbekend | 08-06-2017 | 19,8 jaar | |
| PD-003-L | Volkswagen | Golf Plus | Stationwagen | € 29.471 | 02-01-2018 | 14,7 jaar | |
| PD-004-L | Peugeot | 206 | Hatchback | € 15.065 | 06-06-2017 | 15,4 jaar | |
| PD-005-L | Volkswagen | Touran | MPV | € 48.179 | 16-05-2018 | 9,8 jaar | |
| PD-006-L | Seat | Leon | Stationwagen | € 25.520 | 06-06-2017 | 11,6 jaar | |
| PD-007-B | Hyundai | i10 | Hatchback | € 12.309 | 25-08-2017 | 8,8 jaar | |
| PD-007-D | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 24.990 | 31-05-2017 | 11,8 jaar | |
| PD-007-F | Fiat | Panda | MPV | € 15.109 | 30-05-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-G | Citroën | C3 | Hatchback | € 18.747 | 31-05-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-H | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 39.663 | 06-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-J | Mini | Cooper | Stationwagen | € 25.650 | 14-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-K | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 38.088 | 08-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-L | Mini | Cooper | Hatchback | € 26.908 | 30-05-2017 | 14 jaar | |
| PD-007-N | Fiat | 500 | Hatchback | € 21.400 | 31-05-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-P | BMW | 5-Serie | Sedan | € 76.728 | 07-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-R | Ford | Tourneo Courier | MPV | € 22.410 | 16-02-2018 | 11,1 jaar | |
| PD-007-S | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 60.222 | 10-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 06-06-2017 | 21,8 jaar | |
| PD-007-V | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 37.245 | 09-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-007-Z | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 24.792 | 09-06-2017 | 9 jaar | |
| PD-009-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Coupe | € 70.122 | 24-08-2017 | 10,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.919 en/of een gewicht van ± 1.065 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | € 26.100 | 414 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Toyota Yaris | € 26.800 | 395 cm | 175 cm | 1.070 kg |
| Renault Captur | € 24.500 | 423 cm | 180 cm | 1.150 kg |
| Opel Corsa | € 27.500 | 406 cm | 175 cm | 1.160 kg |
| Peugeot 2008 | € 25.700 | 416 cm | 174 cm | 1.090 kg |
| Audi A1 | € 26.000 | 397 cm | 175 cm | 1.080 kg |
| Kia Stonic | € 26.200 | 415 cm | 176 cm | 1.120 kg |
| Suzuki Vitara | € 27.900 | 418 cm | 178 cm | 1.140 kg |
| Opel Crossland X | € 28.400 | 421 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Seat Arona | € 28.200 | 415 cm | 178 cm | 1.110 kg |
| Peugeot 208 | € 29.100 | 406 cm | 175 cm | 1.140 kg |
| Seat Leon | € 28.600 | 427 cm | 182 cm | 1.170 kg |
| Ford Focus | € 27.600 | 462 cm | 183 cm | 1.170 kg |
| Citroën C3 Aircross | € 28.600 | 416 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Suzuki SX4 | € 27.400 | 430 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 308 | € 27.100 | 425 cm | 180 cm | 1.130 kg |
| Nissan Juke | € 24.900 | 414 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Hyundai i20 | € 25.600 | 406 cm | 178 cm | 1.060 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 26.900 | 388 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Skoda Scala | € 29.100 | 436 cm | 179 cm | 1.130 kg |
| Mazda CX-3 | € 29.300 | 428 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Peugeot 206 | € 25.400 | 384 cm | 166 cm | 1.130 kg |
| Skoda Fabia | € 27.100 | 413 cm | 178 cm | 1.080 kg |
| Honda Civic | € 26.100 | 446 cm | 180 cm | 1.170 kg |
| Hyundai Bayon | € 28.100 | 418 cm | 178 cm | 1.100 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.