P-369-TF
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze grijze Cooper komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 12 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper cabriolet rijden er in dezelfde variant (WJ31) nog 988 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2018 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.955 en € 56.944, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.570 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 41.353 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mini Cooper € 783 duurder dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 205 km/uur. Deze Mini Cooper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 25.6% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 juni 2022. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2018
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 41.353 |
| Bruto BPM | € 2.564 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juli 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 10 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 juni 2022. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.240 kg |
| Massa rijklaar | 1.340 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 355 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.695 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.695 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 805 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 805 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type FMCA | |
| Variant WJ31 | |
| Uitvoering DAW400L0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1679*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 150 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 122 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 67 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 BG | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347BG | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-369-TF | 11-06-2024 | 16:39 | periodieke controle | 23-07-2026 | Nee |
| P-369-TF | 21-06-2022 | 15:46 | periodieke controle | 23-07-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-369-TF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-369-TF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-360-TF | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 33.220 | 02-06-2022 | 6,9 jaar | |
| P-361-TF | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 57.896 | 18-06-2022 | 4,9 jaar | |
| P-362-TF | Polestar | 2 | Sedan | € 54.900 | 15-06-2022 | 4,6 jaar | |
| P-363-TF | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 08-06-2022 | 17,2 jaar | |
| P-364-TF | Opel | Corsa | Hatchback | € 35.791 | 18-08-2022 | 4,6 jaar | |
| P-365-TF | Opel | Corsa | Hatchback | € 35.791 | 18-08-2022 | 4,6 jaar | |
| P-366-TF | Opel | Corsa | Hatchback | € 34.293 | 29-07-2022 | 4,7 jaar | |
| P-367-TF | Opel | Corsa | Hatchback | € 34.493 | 10-08-2022 | 4,6 jaar | |
| P-368-TF | Opel | Karl | Hatchback | € 12.576 | 01-08-2022 | 9 jaar | |
| P-369-TB | BMW | 5-Serie | Sedan | Onbekend | 28-10-2022 | 18,9 jaar | |
| P-369-TD | BMW | i4 | Sedan | € 95.316 | 10-06-2022 | 4 jaar | |
| P-369-TF | Mini | Cooper | Cabriolet | € 41.353 | 23-06-2022 | 7,8 jaar | |
| P-369-TG | Porsche | 911 | Cabriolet | € 207.625 | 09-06-2022 | 4 jaar | |
| P-369-TH | Ford | Kuga | MPV | € 49.696 | 10-06-2022 | 4 jaar | |
| P-369-TJ | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 75.654 | 10-06-2022 | 4 jaar | |
| P-369-TK | Citroën | E-C4 | Hatchback | € 39.399 | 28-09-2022 | 3,7 jaar | |
| P-369-TL | Tesla | Model 3 | Sedan | € 54.379 | 08-06-2022 | 5,8 jaar | |
| P-369-TN | Seat | Arona | Hatchback | € 30.686 | 07-06-2022 | 5 jaar | |
| P-369-TP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.492 | 11-06-2022 | 7,6 jaar | |
| P-369-TR | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 41.674 | 10-06-2022 | 4 jaar | |
| P-369-TS | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.080 | 09-06-2022 | 7,9 jaar | |
| P-369-TT | Audi | Q5 | Stationwagen | € 71.752 | 09-06-2022 | 7,7 jaar | |
| P-369-TV | Ford | Fiesta | Hatchback | € 17.552 | 25-06-2022 | 9,2 jaar | |
| P-369-TX | Kia | Picanto | MPV | € 15.615 | 24-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-369-TZ | Volvo | V60 | Stationwagen | € 62.547 | 28-11-2022 | 5,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.570 en/of een afmeting van 382 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A-klasse | € 38.800 | 388 cm | 178 cm | 1.290 kg |
| Toyota RAV 4 | € 37.200 | 384 cm | 176 cm | 1.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.