S-888-ZJ
Er rijden momenteel 2.340 Mercedes-Benz T2's rond in Nederland. Deze rode T2 komt uit het jaar 1982 en is nu 44 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 mei 2023, dus sinds 3 jaren en 13 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz L508D/29 MPV rijden er nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1970 en september 1985. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz L508D/29 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 mei 2023. Het voertuig was toen 41 jaren, 1 maand en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz T2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz L508D/29 | 1982
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | L508D/29 |
| Lengte | 5,65 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 63 kW (86 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 3782cc (3,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 1982 |
| Leeftijd | 44 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 mei 2023. Het voertuig was toen 41 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 juli 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 1 maand en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.049 kg |
| Massa rijklaar | 3.149 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 3149 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 351 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.300 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type L508D/29 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-888-ZJ | 15-07-2025 | 14:33 | periodieke controle | 15-07-2027 | Ja, bekijk hier. |
| S-888-ZJ | 12-05-2023 | 15:04 | periodieke controle | 12-05-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-07-2025 | 14:33 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 15-07-2025 | 14:33 | 248 | 5.*.29 | 2 | Onderdeel stuurinrichting niet geborgd |
| 15-07-2025 | 14:33 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz T2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-888-ZJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-888-ZJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-880-ZJ | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 63.402 | 30-05-2023 | 3 jaar | |
| S-881-ZJ | Mercedes-Benz | GLC | Hatchback | € 78.469 | 03-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-882-ZJ | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | € 101.850 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-883-ZJ | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 64.424 | 08-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-884-ZJ | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 45.632 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-885-ZJ | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 55.800 | 08-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-886-ZJ | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 57.793 | 25-05-2023 | 3 jaar | |
| S-887-ZJ | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 15-05-2023 | 3 jaar | |
| S-888-ZB | Opel | Corsa | Hatchback | € 27.702 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZD | Fiat | 500 | Hatchback | € 20.318 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZF | Citroën | C4 | Hatchback | € 33.820 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZG | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.395 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZH | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 58.530 | 15-06-2023 | 3 jaar | |
| S-888-ZJ | Mercedes-Benz | T2 | MPV | Onbekend | 16-05-2023 | 44,2 jaar | |
| S-888-ZK | Tesla | Model Y | MPV | € 57.490 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZL | Ford | EcoSport | Hatchback | € 27.985 | 02-05-2023 | 6,9 jaar | |
| S-888-ZN | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 54.203 | 23-05-2023 | 3 jaar | |
| S-888-ZP | Peugeot | 308 | MPV | € 28.729 | 04-05-2023 | 7,8 jaar | |
| S-888-ZR | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 49.314 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-888-ZS | Peugeot | 208 | Hatchback | € 36.399 | 11-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZT | Peugeot | 3008 | MPV | € 36.202 | 08-05-2023 | 5,7 jaar | |
| S-888-ZV | Ford | Focus | Stationwagen | € 43.940 | 16-05-2023 | 3 jaar | |
| S-888-ZX | Volkswagen | Caddy | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 35.242 | 05-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-888-ZZ | Opel | Crossland | MPV | € 34.846 | 11-08-2023 | 4,2 jaar | |
| S-889-ZJ | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 19-05-2023 | 3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een afmeting van 565 x 210 cm een gewicht van ± 3.049 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Maxus EV80 | 570 cm | 200 cm | 2.800 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.