NG-606-T
Er rijden momenteel 201 Mercedes-Benz SLSsen rond in Nederland. Deze zwarte SLS komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 februari 2021, dus sinds 5 jaren, 3 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLS AMG coupe rijden er nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2011 en juli 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 256.200 en € 370.951, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 292.142 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SLS AMG bedraagt € 271.919 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz SLS AMG is daardoor € 20.223 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 januari 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLS AMG | 2011
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLS AMG |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 271.919 |
| Bruto BPM | € 65.014 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 420 kW (571 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6208cc (6,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 3 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 januari 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 29 januari 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.595 kg |
| Massa rijklaar | 1.695 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.935 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.935 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 920 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,65 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat onder voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 308 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 308 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NG-606-T | 29-01-2021 | 11:41 | periodieke controle | 29-01-2022 | Nee |
| NG-606-T | 3-12-2019 | 13:26 | periodieke controle | 27-01-2021 | Nee |
| NG-606-T | 21-12-2018 | 11:16 | periodieke controle | 27-01-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NG-606-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NG-606-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NG-602-T | Volkswagen | Golf Plus | Stationwagen | € 27.231 | 28-04-2017 | 14,5 jaar | |
| NG-603-T | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 18-01-2017 | 20,5 jaar | |
| NG-604-T | Opel | Omega | Stationwagen | € 47.170 | 18-01-2017 | 23,1 jaar | |
| NG-606-B | Renault | Captur | Hatchback | € 21.465 | 12-01-2017 | 9,4 jaar | |
| NG-606-D | Opel | Corsa | Hatchback | € 15.426 | 11-01-2017 | 16,3 jaar | |
| NG-606-H | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.385 | 14-01-2017 | 9,4 jaar | |
| NG-606-J | Kia | Picanto | Hatchback | Onbekend | 06-10-2017 | 17,2 jaar | |
| NG-606-K | Hymer | T 704 SL | Kampeerwagen | Onbekend | 28-01-2017 | 9,5 jaar | |
| NG-606-N | Mazda | 3 | Hatchback | € 30.594 | 20-01-2017 | 9,3 jaar | |
| NG-606-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.407 | 08-02-2017 | 10,1 jaar | |
| NG-606-R | Citroën | C3 | Hatchback | € 20.650 | 21-01-2017 | 9,3 jaar | |
| NG-606-S | Citroën | C1 | Hatchback | € 13.025 | 19-04-2017 | 11 jaar | |
| NG-606-T | Mercedes-Benz | SLS | Coupe | € 271.919 | 23-01-2017 | 15 jaar | |
| NG-606-X | Fiat | Panda | MPV | Onbekend | 31-07-2017 | 17 jaar | |
| NG-606-Z | Volkswagen | Sharan | MPV | € 60.643 | 03-02-2017 | 13,5 jaar | |
| NG-608-T | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 34.614 | 23-01-2017 | 10,5 jaar | |
| NG-609-T | Hyundai | Atos | Hatchback | Onbekend | 27-01-2017 | 18,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 292.142 en/of een gewicht van ± 1.595 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche 911 | € 277.400 | 454 cm | 190 cm | 1.660 kg |
| Porsche Targa | € 276.200 | 454 cm | 185 cm | 1.680 kg |
| Ferrari 458 | € 303.700 | 454 cm | 194 cm | 1.540 kg |
| Porsche Carrera GT | € 276.000 | 454 cm | 185 cm | 1.620 kg |
| Audi Coupe | € 290.000 | 443 cm | 194 cm | 1.560 kg |
| Audi R8 | € 285.100 | 443 cm | 194 cm | 1.700 kg |
| Ferrari Portofino | € 285.000 | 459 cm | 194 cm | 1.650 kg |
| Ferrari 488 | € 303.200 | 457 cm | 195 cm | 1.490 kg |
| Ferrari Roma | € 300.700 | 466 cm | 197 cm | 1.560 kg |
| Ferrari 430 | € 284.500 | 451 cm | 192 cm | 1.530 kg |
| Aston Martin Vantage | € 279.700 | 439 cm | 187 cm | 1.660 kg |
| Ferrari F430 | € 283.800 | 451 cm | 192 cm | 1.570 kg |
| Lamborghini Huracan | € 301.600 | 448 cm | 192 cm | 1.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLSGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLS
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLS
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLS
Autospot: Mercedes-Benz SLS AMG en...
Herkende jij direct de Mercedes-Benz SLS AMG Black Series?
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/sls-amg/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLS
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.