GGN-77-T
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze blauwe SLK komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 6 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 203 km/uur. Deze Mercedes-Benz SLK 200 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 28.7% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 augustus 2024. Het voertuig was toen 25 jaren, 3 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 | 1999
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 |
| Lengte | 4,00 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,27 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 203 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 1 maand en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 augustus 2024. Het voertuig was toen 25 jaren, 3 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.195 kg |
| Massa rijklaar | 1.295 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.530 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.530 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,39 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,47 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 220 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GGN-77-T | 22-09-2025 | 15:38 | periodieke controle | 2-10-2026 | Nee |
| GGN-77-T | 2-10-2024 | 10:53 | periodieke controle | 2-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| GGN-77-T | 26-07-2024 | 11:15 | periodieke controle | 31-08-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 2-10-2024 | 10:53 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GGN-77-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GGN-77-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GGN-70-T | Ford | Focus | Hatchback | € 39.277 | 22-07-2024 | 4,6 jaar | |
| GGN-71-T | Ford | Capri | Coupe | Onbekend | 22-07-2024 | 42,6 jaar | |
| GGN-72-T | Jaguar | XJ12 | Sedan | Onbekend | 24-09-2024 | 31,5 jaar | |
| GGN-73-T | Volkswagen | Jetta | Sedan | Onbekend | 22-07-2024 | 45,1 jaar | |
| GGN-74-T | Seat | Ibiza | MPV | € 17.044 | 01-08-2024 | 14,5 jaar | |
| GGN-75-T | BMW | iX3 | Stationwagen | € 78.087 | 22-07-2024 | 2,4 jaar | |
| GGN-76-T | Mercedes-Benz | EQE | Sedan | € 93.036 | 22-07-2024 | 3,5 jaar | |
| GGN-77-B | Audi | A6 | Stationwagen | Onbekend | 05-10-2024 | 16,8 jaar | |
| GGN-77-D | Kia | Carens | Niet geregistreerd | Onbekend | 22-07-2024 | 9,1 jaar | |
| GGN-77-F | Toyota | Corolla | Hatchback | € 40.612 | 30-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-G | Audi | Q2 | Stationwagen | € 47.761 | 26-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-H | Ford | Kuga | MPV | € 50.745 | 27-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-J | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 65.547 | 03-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-K | BMW | 5-Serie | Sedan | € 87.584 | 30-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-L | Ford | Kuga | MPV | € 51.044 | 02-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-N | Kia | Picanto | MPV | € 21.415 | 23-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GGN-77-P | Kia | Sportage | MPV | € 46.575 | 30-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-R | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.930 | 26-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-S | Skoda | Scala | Hatchback | € 32.875 | 25-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-T | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 10-08-2024 | 27,1 jaar | |
| GGN-77-V | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 34.377 | 01-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-X | Dacia | Duster | Hatchback | € 34.994 | 31-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GGN-77-Z | Knaus | R24 | Kampeerwagen | € 114.413 | 24-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GGN-78-T | Mercedes-Benz | E-klasse | MPV | Onbekend | 22-07-2024 | 42,4 jaar | |
| GGN-79-T | Kia | EV6 | MPV | € 77.440 | 22-07-2024 | 2,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een afmeting van 400 x 172 cm en/of een gewicht van ± 1.195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 65.700 | 409 cm | 178 cm | 1.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.