KHT-91-V
Er rijden momenteel 24.049 Mercedes-Benz GLC's rond in Nederland. Deze grijze GLC komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 4 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 1 dag. Deze personenauto rijdt op elektriciteit & diesel, oftewel een Diesel (Mild Hybride) en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz GLC 450 D 4Matic stationwagen rijden er in dezelfde variant (8624TB) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2024 en januari 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 136.857 en € 137.566, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 137.212 uitkomt. De nieuwwaarde van deze GLC 450 D 4Matic bedraagt € 136.857 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz GLC 450 D 4Matic is daardoor € 355 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz GLC 450 D 4Matic tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz GLC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz GLC 450 D 4Matic | 2025
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | GLC 450 D 4Matic |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,94 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 136.857 |
| Bruto BPM | € 24.492 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 17 kW (23 pk) Verbrandingsmotor: 270 kW (367 pk) |
| Brandstof | Elektriciteit & Diesel, oftewel een Diesel (Mild Hybride) |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2989cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 januari 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 4 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 dag. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 januari 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 7 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.965 kg |
| Massa rijklaar | 2.065 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 555 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.620 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.620 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.220 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.285 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.285 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 880 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,89 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type R2CGLC | |
| Variant 8624TB | |
| Uitvoering CZAM052A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2018/858*00186*10 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 176 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Klasse Hybride Elektrisch Voertuig NOVC-HEV | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz GLC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHT-91-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHT-91-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHT-90-V | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 30.251 | 09-05-2026 | 3,7 jaar | |
| KHT-91-D | Opel | Mokka | MPV | € 39.409 | 08-05-2026 | 1,1 jaar | |
| KHT-91-F | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 66.576 | 12-05-2026 | Nieuw | |
| KHT-91-H | Lamborghini | Gallardo | Coupe | Onbekend | 08-05-2026 | 17,8 jaar | |
| KHT-91-L | Audi | A5 | Stationwagen | € 60.205 | 12-05-2026 | Nieuw | |
| KHT-91-N | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 223.195 | 08-05-2026 | 5 jaar | |
| KHT-91-P | Mercedes-Benz | S-klasse | Sedan | € 277.979 | 08-05-2026 | 7,2 jaar | |
| KHT-91-R | Toyota | Yaris | Hatchback | € 31.622 | 08-05-2026 | 3,2 jaar | |
| KHT-91-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 03-11-2009 | 16,5 jaar | |
| KHT-91-V | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 136.857 | 09-05-2026 | 1,3 jaar | |
| KHT-91-X | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 33.769 | 09-05-2026 | 3,4 jaar | |
| KHT-91-Z | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.862 | 09-05-2026 | 3 jaar | |
| KHT-92-V | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 43.709 | 09-05-2026 | 6,5 jaar | |
| KHT-93-V | Toyota | Avensis | Stationwagen | Onbekend | 09-05-2026 | 17,3 jaar | |
| KHT-94-V | Suzuki | Jimny | Stationwagen | € 26.880 | 09-05-2026 | 7,2 jaar | |
| KHT-95-V | Audi | A6 | Stationwagen | € 96.983 | 09-05-2026 | 1,7 jaar | |
| KHT-96-V | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 51.939 | 09-05-2026 | 4,8 jaar | |
| KHT-97-V | Kia | Sportage | MPV | € 46.431 | 09-05-2026 | 4,1 jaar | |
| KHT-98-V | Pössl | KW 45 | Kampeerwagen | € 53.643 | 09-05-2026 | 4,5 jaar | |
| KHT-99-V | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 34.024 | 09-05-2026 | 0,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 137.212 en/of een afmeting van 475 x 194 cm en/of een gewicht van ± 1.965 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Macan | € 138.700 | 473 cm | 193 cm | 1.900 kg |
| BMW 6-Serie | € 132.700 | 482 cm | 186 cm | 1.800 kg |
| Porsche Cayenne | € 134.100 | 485 cm | 194 cm | 2.050 kg |
| BMW M4 | € 139.000 | 467 cm | 187 cm | 1.780 kg |
| Alfa Romeo Quadrifoglio | € 138.600 | 470 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| BMW 8-Serie | € 150.000 | 484 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Kia Sorento | € 131.300 | 478 cm | 189 cm | 1.830 kg |
| Audi RS5 | € 149.900 | 465 cm | 186 cm | 1.900 kg |
| Maserati Grecale | € 131.100 | 485 cm | 195 cm | 1.900 kg |
| Audi SQ5 | € 137.800 | 472 cm | 191 cm | 2.020 kg |
| Lexus LC 500h | € 125.100 | 477 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Audi S5 | € 126.500 | 469 cm | 185 cm | 1.820 kg |
| BMW X4 | € 126.800 | 474 cm | 194 cm | 1.850 kg |
| BMW X3 M | € 147.200 | 473 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| BMW X3 | € 139.500 | 471 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| Volvo XC90 | € 126.700 | 485 cm | 190 cm | 2.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz GLCGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz GLC
Google op reviews van de Mercedes-Benz GLC
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de elektrische Mercedes-Benz GLC in Nederland
De nieuwe Mercedes-Benz GLC: modern en volledig elektrisch
Duik in de prijslijst: de nieuwe Mercedes-Benz GLC
Nieuwe Mercedes-Benz GLC is altijd een hybride
Mercedes-Benz GLC F-Cell: Brandstofcel en plug-intechniek
Mercedes-Benz verplaatst productie volgende GLC
Nieuw smoelwerk voor Mercedes-Benz GLC Coupé
Mercedes-Benz GLC opgefrist
VIDEO: Mercedes-Benz GLC getest
Mercedes-Benz GLC Coupé: Zoveelste nichemobiel
Mercedes-Benz GLC F-Cell komt volgend jaar
Mercedes-Benz onthult prijzen nieuwe GLC Coupé
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/glc/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz GLC
Autotest: Mercedes-Benz GLC Coupe (2016 - 2023)
Autotest: Mercedes-Benz GLC F-Cell
Autotest: Mercedes-Benz GLC
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.