Z-476-LB
Er rijden momenteel 134 Mercedes-Benz E63 AMG's rond in Nederland. Deze witte E63 AMG komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz E63 AMG stationwagen rijden er nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en september 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 140.296 en € 245.808, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 180.724 uitkomt. De nieuwwaarde van deze E63 AMG bedraagt € 175.140 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz E63 AMG is daardoor € 5.584 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 augustus 2024. Het voertuig was toen 14 jaren, 4 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E63 AMG | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E63 AMG |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 175.140 |
| Bruto BPM | € 23.776 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 386 kW (525 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6208cc (6,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 augustus 2024. Het voertuig was toen 14 jaren, 4 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.920 kg |
| Massa rijklaar | 2.020 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 520 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.540 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.540 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.175 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.175 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.365 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.365 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,87 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 212K | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 14.4 l/100km (1 liter op 7,0km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.37 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 342 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 342 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| Z-476-LB | 15-09-2025 | 14:57 | periodieke controle | 15-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| Z-476-LB | 26-08-2024 | 15:40 | periodieke controle | 26-08-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-09-2025 | 14:57 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van Z-476-LB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
Z-476-LB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Z-470-LB | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 53.002 | 14-09-2024 | 5,6 jaar | |
| Z-471-LB | Volvo | V60 | Stationwagen | € 59.535 | 25-05-2024 | 2,9 jaar | |
| Z-472-LB | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 36.270 | 16-05-2024 | 7,1 jaar | |
| Z-473-LB | Chrysler | Pacifica | MPV | € 89.806 | 21-05-2024 | 8,2 jaar | |
| Z-474-LB | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 53.708 | 12-06-2024 | 7,2 jaar | |
| Z-475-LB | Skoda | Superb | Stationwagen | € 56.669 | 01-05-2024 | 10,6 jaar | |
| Z-476-LB | Mercedes-Benz | E63 AMG | Stationwagen | € 175.140 | 23-08-2024 | 16,1 jaar | |
| Z-476-LD | Opel | Corsa | Hatchback | € 28.948 | 26-06-2024 | 1,9 jaar | |
| Z-476-LF | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 87.017 | 10-05-2024 | 2 jaar | |
| Z-476-LG | Toyota | bZ4X | Stationwagen | € 48.390 | 06-05-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-476-LH | Seat | Arona | Hatchback | € 24.460 | 30-04-2024 | 7,9 jaar | |
| Z-476-LJ | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 108.759 | 10-05-2024 | 2 jaar | |
| Z-476-LK | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 36.957 | 08-05-2024 | 2 jaar | |
| Z-476-LL | Toyota | bZ4X | Stationwagen | € 50.245 | 10-05-2024 | 2 jaar | |
| Z-476-LN | BMW | X1 | Stationwagen | € 46.268 | 07-06-2024 | 8,2 jaar | |
| Z-476-LP | Volvo | S60 | Sedan | € 54.408 | 02-05-2024 | 5 jaar | |
| Z-476-LR | Volkswagen | Caddy | MPV | € 48.351 | 03-05-2024 | 9,3 jaar | |
| Z-476-LS | Kia | EV6 | MPV | € 44.965 | 10-05-2024 | 2 jaar | |
| Z-476-LT | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 73.585 | 07-05-2024 | 2,7 jaar | |
| Z-476-LV | Dethleffs | Trend T 7057 | Kampeerwagen | € 46.104 | 20-06-2024 | 5,2 jaar | |
| Z-476-LX | Nissan | Qashqai | MPV | € 40.890 | 13-05-2024 | 2 jaar | |
| Z-476-LZ | Mini | Cooper | Stationwagen | € 35.287 | 29-05-2024 | 5,7 jaar | |
| Z-477-LB | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 50.220 | 10-05-2024 | 6,9 jaar | |
| Z-478-LB | Renault | Captur | Hatchback | € 34.223 | 18-07-2024 | 3,9 jaar | |
| Z-479-LB | Opel | Corsa | Hatchback | € 26.227 | 30-04-2024 | 3,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 180.724 en/of een gewicht van ± 1.920 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi RS6 | € 179.700 | 498 cm | 194 cm | 2.000 kg |
| Porsche Panamera | € 177.600 | 505 cm | 194 cm | 2.030 kg |
| Maserati Quattroporte | € 172.600 | 527 cm | 195 cm | 1.960 kg |
| BMW 7-Serie | € 177.600 | 525 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| BMW M3 | € 174.400 | 480 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Audi S8 | € 179.900 | 514 cm | 195 cm | 1.960 kg |
| BMW M5 | € 189.000 | 498 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Porsche Cayenne | € 166.600 | 493 cm | 198 cm | 2.080 kg |
| BMW M4 | € 175.100 | 479 cm | 189 cm | 1.900 kg |
| BMW 8-Serie | € 192.900 | 485 cm | 190 cm | 2.000 kg |
| Audi A8 | € 180.300 | 530 cm | 195 cm | 2.100 kg |
| Maserati Levante | € 168.400 | 501 cm | 198 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Touareg | € 197.800 | 488 cm | 198 cm | 1.990 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| BMW M6 | € 187.300 | 501 cm | 190 cm | 1.960 kg |
| Audi RS7 | € 182.900 | 499 cm | 191 cm | 1.900 kg |
| BMW X4 M | € 163.800 | 476 cm | 193 cm | 1.960 kg |
| Land Rover Defender | € 164.300 | 427 cm | 182 cm | 1.930 kg |
| Alpina B5 | € 186.000 | 496 cm | 187 cm | 2.040 kg |
| Maserati Grecale | € 183.900 | 486 cm | 203 cm | 2.010 kg |
| Jaguar XKR | € 174.800 | 479 cm | 190 cm | 1.750 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 188.800 | 499 cm | 199 cm | 2.000 kg |
| Maserati GranCabrio | € 197.600 | 488 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| BMW X3 M | € 168.400 | 472 cm | 190 cm | 1.980 kg |
| Porsche Macan | € 165.100 | 471 cm | 192 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.