PS-282-P
Er rijden momenteel 53.894 Mercedes-Benz E-klasse's rond in Nederland. Deze zwarte E-klasse komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2026, dus sinds 12 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz E 55 AMG stationwagen rijden er in dezelfde variant (J274C0) nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1998 en februari 2001. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz E 55 AMG is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz E 55 AMG tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 september 2017. Het voertuig was toen 16 jaren, 6 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E-klasse voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E 55 AMG | 2001
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E 55 AMG |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 30.952 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 260 kW (354 pk) |
| Continue vermogen | 260 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 113 980 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 september 2017. Het voertuig was toen 16 jaren, 6 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.690 kg |
| Massa rijklaar | 1.790 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.290 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.290 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.280 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.280 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant J274C0 | |
| Uitvoering SJAA251 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*93/81*0033*10 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 300 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1996/69 | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| PS-282-P | 12-01-2026 | 14:20 | periodieke controle | 12-01-2027 | Nee |
| PS-282-P | 21-11-2024 | 16:48 | periodieke controle | 3-01-2026 | Nee |
| PS-282-P | 3-01-2024 | 15:38 | periodieke controle | 3-01-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E-klasse voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van PS-282-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
PS-282-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PS-280-P | Kia | Ceed | Hatchback | € 21.790 | 13-09-2017 | 11,9 jaar | |
| PS-282-D | Peugeot | 208 | Hatchback | € 16.990 | 29-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-G | Saab | 9-3 | Sedan | € 35.535 | 13-09-2017 | 17,2 jaar | |
| PS-282-H | Skoda | Fabia | Hatchback | € 21.505 | 28-02-2018 | 8,3 jaar | |
| PS-282-J | Ford | Galaxy | Stationwagen | € 66.740 | 08-09-2017 | 9,4 jaar | |
| PS-282-K | Toyota | Yaris | MPV | € 19.370 | 22-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-L | Mini | Cooper | Stationwagen | € 46.703 | 11-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-N | Kia | Niro | Stationwagen | € 31.290 | 15-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-P | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 04-09-2017 | 25,3 jaar | |
| PS-282-R | Mini | One | Cabriolet | € 32.563 | 09-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-S | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.391 | 14-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-T | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 09-09-2017 | 16,9 jaar | |
| PS-282-V | Toyota | Yaris | MPV | € 20.670 | 29-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-282-Z | Opel | Astra | Stationwagen | € 26.020 | 15-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PS-283-P | Opel | Mokka X | MPV | € 33.729 | 13-11-2017 | 9,3 jaar | |
| PS-286-P | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 23.298 | 07-09-2017 | 14 jaar | |
| PS-287-P | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 08-09-2017 | 22,5 jaar | |
| PS-289-P | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 04-09-2017 | 17,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 115.011 en/of een afmeting van 482 x 180 cm en/of een gewicht van ± 1.690 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW X3 | € 117.100 | 472 cm | 190 cm | 1.820 kg |
| BMW 6-Serie | € 122.300 | 489 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| Audi S5 | € 104.500 | 473 cm | 184 cm | 1.660 kg |
| BMW 4-Serie | € 109.100 | 478 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| Jaguar XK | € 122.200 | 479 cm | 189 cm | 1.620 kg |
| Ford Mustang | € 111.500 | 479 cm | 190 cm | 1.660 kg |
| Jaguar XK8 | € 115.900 | 476 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| BMW 5-Serie | € 117.700 | 490 cm | 186 cm | 1.810 kg |
| Audi S4 | € 104.000 | 474 cm | 184 cm | 1.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz E-klasseGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz E-klasse
Google op reviews van de Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-klasse Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes E-klasse: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Mercedes GLE-klasse: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Mercedes-Benz E-klasse: een (E) klasse apart
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz GLE-klasse
Alles over Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-Klasse Coupé wordt maatje groter
Nieuwe Mercedes-Benz E-Klasse Coupé laat zich zien in de folder
Mercedes-Benz E-Klasse Coupé aan het testen
Dit kost de Mercedes-Benz E-klasse All Terrain in Nederland
Duik in de prijslijst: de nieuwe Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-Klasse All-Terrain voor halve AMG E 63
Mercedes-Benz start productie A-Klasse
Mercedes E-Klasse All-Terrain richt ster op A6 Allroad
Brabus neemt Mercedes-Benz E-Klasse onder handen
Mercedes-Benz E-Klasse Cabriolet schuilt in het donker
Mercedes-Benz E-Klasse Cabriolet: Is het een C? Is het een S?
Mercedes-Benz start productie E-Klasse Cabriolet op
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/e-klasse/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse (2016 - 2023)
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse (2002 - 2009)
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate (2009 - 2016)
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse All-Terrain
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate (2016 - 2023)
Autotest: Mercedes-AMG E43
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Coupe
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse (2009 - 2016)
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.