P-648-XD
Er rijden momenteel 30.917 Mercedes-Benz CLA's rond in Nederland. Deze witte CLA komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 1 dag. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLA 45 Amg 4Matic stationwagen rijden er in dezelfde variant (225GP1) nog 196 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2014 en maart 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 66.862 en € 114.306, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.875 uitkomt. De nieuwwaarde van deze CLA 45 Amg 4Matic bedraagt € 80.764 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz CLA 45 Amg 4Matic is daardoor € 2.111 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 270 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz CLA 45 Amg 4Matic tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 juni 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLA 45 Amg 4Matic | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLA 45 Amg 4Matic |
| Lengte | 4,69 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 80.764 |
| Bruto BPM | € 8.411 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 265 kW (360 pk) |
| Continue vermogen | 265 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 133980 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1991cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 juni 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.515 kg |
| Massa rijklaar | 1.615 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.120 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.115 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.115 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.010 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 245 G AMG | |
| Variant 225GP1 | |
| Uitvoering DNAAR50B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1207*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 161 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 103 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 103 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-648-XD | 9-09-2025 | 11:56 | periodieke controle | 9-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-648-XD | 15-07-2024 | 09:47 | periodieke controle | 31-07-2025 | Nee |
| P-648-XD | 1-06-2023 | 15:34 | periodieke controle | 31-07-2024 | Nee |
| P-648-XD | 22-07-2022 | 13:51 | periodieke controle | 31-07-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 9-09-2025 | 11:56 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-648-XD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-648-XD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-640-XD | Kia | Picanto | MPV | € 16.562 | 30-07-2022 | 5,2 jaar | |
| P-641-XD | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 22-06-2022 | 16,5 jaar | |
| P-642-XD | Font Vendome | Bel Horizon | Kampeerwagen | € 43.280 | 22-06-2022 | 8,5 jaar | |
| P-643-XD | Adria | Matrix M 680 SL | Kampeerwagen | € 39.910 | 22-06-2022 | 14,2 jaar | |
| P-644-XD | Ford | Maverick | Stationwagen | Onbekend | 22-06-2022 | 18,9 jaar | |
| P-645-XD | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | € 44.074 | 22-06-2022 | 8,9 jaar | |
| P-647-XD | Peugeot | 207 | Cabriolet | € 29.085 | 22-06-2022 | 13,6 jaar | |
| P-648-XB | Mercedes-Benz | EQB | Stationwagen | € 72.400 | 30-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XD | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 80.764 | 22-06-2022 | 11,2 jaar | |
| P-648-XF | Toyota | Yaris | MPV | € 21.095 | 24-06-2022 | 8,4 jaar | |
| P-648-XG | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 41.460 | 04-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XH | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.807 | 29-08-2022 | 13 jaar | |
| P-648-XJ | CUPRA | Born | Stationwagen | € 44.925 | 28-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XK | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 50.330 | 05-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XL | Toyota | Yaris | MPV | € 20.475 | 14-07-2022 | 7,4 jaar | |
| P-648-XN | Peugeot | 3008 | MPV | € 42.300 | 30-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XP | Hyundai | Santa Fe | Stationwagen | € 55.165 | 04-08-2022 | 3,8 jaar | |
| P-648-XR | Peugeot | 208 | Hatchback | € 30.310 | 30-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XS | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 48.345 | 25-07-2022 | 3,8 jaar | |
| P-648-XT | Kia | Sportage | MPV | € 43.275 | 14-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XV | Kia | Niro | Stationwagen | € 40.975 | 01-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XX | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 20.863 | 30-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-648-XZ | Peugeot | 208 | Hatchback | € 23.929 | 30-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-649-XD | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | € 67.596 | 22-06-2022 | 15,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.875 en/of een afmeting van 469 x 178 cm en/of een gewicht van ± 1.515 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 4-Serie | € 81.800 | 478 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| BMW 3-Serie | € 79.200 | 471 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| Ford Mustang | € 81.500 | 478 cm | 188 cm | 1.580 kg |
| Audi A5 | € 76.300 | 469 cm | 185 cm | 1.650 kg |
| BMW 5-Serie | € 74.800 | 478 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Subaru WRX | € 86.600 | 460 cm | 168 cm | 1.480 kg |
| Audi S4 | € 88.400 | 473 cm | 184 cm | 1.660 kg |
| Toyota RAV 4 | € 81.100 | 460 cm | 186 cm | 1.600 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLAGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLA
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLA
Mercedes-Benz CLA Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes CLA: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Eerste review Mercedes-Benz CLA
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mercedes-Benz CLA
Dit is de toekomstige Mercedes-Benz CLA
Elektrische Mercedes CLA heeft bijna 800 kilometer range
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake rolt van de band
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake iets minder onhandig
Productie Mercedes-Benz CLA van start
Nieuwe Mercedes-Benz CLA Shooting Brake debuteert in Genève
Mini-CLS: Mercedes-Benz onthult nieuwe CLA op de CES
Nieuwe generatie Mercedes-Benz CLA debuteert op CES 2019
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/cla/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLA
Autotest: Mercedes-Benz CLA (2013 - 2019)
Autotest: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (2015 - 2019)
Autotest: Mercedes-AMG CLA 45 S
Autotest: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.