16-YD-92
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze groene 280 komt uit het jaar 1975 en is nu 50 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 12 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine & lpg en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 280 SE sedan rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 december 2015. Het voertuig was toen 40 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 SE | 1975
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 SE |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 136 kW (185 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2746cc (2,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 1975 |
| Leeftijd | 50 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 50 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 december 2015. Het voertuig was toen 40 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.650 kg |
| Massa rijklaar | 1.750 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.130 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.130 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.035 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.095 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,87 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 116.024 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-YD-92 | 23-06-2025 | 11:13 | periodieke controle | 23-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 16-YD-92 | 7-06-2023 | 14:00 | periodieke controle | 13-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 16-YD-92 | 31-05-2021 | 14:19 | periodieke controle | 13-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 16-YD-92 | 10-05-2019 | 13:19 | periodieke controle | 13-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 23-06-2025 | 11:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-06-2025 | 11:13 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 7-06-2023 | 14:00 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 31-05-2021 | 14:19 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 10-05-2019 | 13:19 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-YD-92 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-YD-92
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16-YA-92 | Ford | Falcon | Cabriolet | Onbekend | 10-04-2001 | 52,8 jaar | |
| 16-YD-90 | Mercedes-Benz | 115 | Sedan | Onbekend | 27-12-1999 | 51,5 jaar | |
| 16-YD-91 | Mercedes-Benz | 280 | Sedan | Onbekend | 12-12-2015 | 50,1 jaar | |
| 16-YD-92 | Mercedes-Benz | 280 | Sedan | Onbekend | 07-12-2015 | 50,9 jaar | |
| 16-YD-93 | Citroën | D Super | Niet geregistreerd | Onbekend | 26-11-1999 | 52,6 jaar | |
| 16-YD-94 | Kreidler | Floret | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 07-12-2015 | 52 jaar |
| 16-YD-95 | Hercules | K 125 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 08-12-2015 | 52,5 jaar |
| 16-YD-96 | Mercedes-Benz | L 608 D | Kampeerwagen | Onbekend | 08-12-2015 | 52,2 jaar | |
| 16-YD-97 | BMW | 5-Serie | Sedan | Onbekend | 08-12-2015 | 50,9 jaar | |
| 16-YD-98 | Kreidler | RS | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 16-08-2006 | 51 jaar |
| 16-YD-99 | Volvo | 244 | Sedan | Onbekend | 09-12-2015 | 50,6 jaar | |
| 16-YE-92 | Mercedes-Benz | L Dg Kampeerauto | Kampeerwagen | Onbekend | 24-01-1977 | 49,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.650 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 85.900 | 506 cm | 190 cm | 1.820 kg |
| Audi Q5 | € 85.600 | 469 cm | 193 cm | 1.820 kg |
| Audi A6 | € 86.100 | 500 cm | 189 cm | 1.800 kg |
| BMW X3 | € 85.800 | 472 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| BMW 4-Serie | € 84.800 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| BMW X4 | € 84.900 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| BMW 3-Serie | € 82.600 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Ford Mustang | € 86.700 | 481 cm | 201 cm | 1.690 kg |
| BMW Z4 | € 87.700 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Jaguar XF | € 83.400 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.500 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Audi A7 | € 90.800 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi S4 | € 89.000 | 478 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Chevrolet Camaro | € 83.200 | 489 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| Audi S5 | € 91.200 | 471 cm | 185 cm | 1.730 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.900 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Lexus GS 450h | € 82.300 | 487 cm | 184 cm | 1.820 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 85.600 | 437 cm | 200 cm | 1.780 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Jeep Wrangler | € 81.800 | 426 cm | 188 cm | 1.750 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.