AL-33-55
OLDTIMER
Er rijden momenteel 4.178 MG B's rond in Nederland. Deze groene B komt uit het jaar 1972 en is nu 54 jaren, 1 maand en 22 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juli 2019, dus sinds 6 jaren, 10 maanden en 16 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MG B GT coupe rijden er nog 4.178 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1934 en juni 1988. De nieuwwaarde van deze MG B GT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 december 2002. Het voertuig was toen 30 jaren, 8 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle MG B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG B GT | 1972
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | B GT |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1798cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 1972 |
| Leeftijd | 54 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 54 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juli 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 10 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 december 2002. Het voertuig was toen 30 jaren, 8 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.062 kg |
| Massa rijklaar | 1.162 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,31 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,24 m (voor) / 1,25 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer kofferruimte r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AL-33-55 | 9-08-2021 | 12:31 | periodieke controle | 9-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| AL-33-55 | 9-08-2019 | 09:33 | periodieke controle | 9-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 9-08-2021 | 12:31 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 9-08-2019 | 09:33 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle MG B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AL-33-55 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AL-33-55
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL-30-55 | D.k.w. | F91 | Sedan | Onbekend | 15-10-2002 | 71,1 jaar | |
| AL-33-50 | Ford | T | Cabriolet | Onbekend | 13-11-2002 | n.n.b. | |
| AL-33-51 | Chevrolet | 2103-6S | Sedan | Onbekend | 13-11-2002 | 69,6 jaar | |
| AL-33-52 | Jaguar | XJ6-4.2 | Sedan | Onbekend | 24-02-2003 | 55,9 jaar | |
| AL-33-55 | MG | B | Coupe | Onbekend | 13-12-2002 | 54,2 jaar | |
| AL-33-56 | Volvo | Amazone | Sedan | Onbekend | 26-11-2002 | 60,9 jaar | |
| AL-33-58 | Volkswagen | 15 | Cabriolet | Onbekend | 16-11-2002 | 54,7 jaar | |
| AL-33-59 | Citroën | ID 20 | Sedan | Onbekend | 25-04-2003 | 56,4 jaar | |
| AL-34-55 | Mercury | Cougar | Cabriolet | Onbekend | 22-11-2002 | 54,9 jaar | |
| AL-35-55 | Citroën | AC 4 | Niet geregistreerd | Onbekend | 23-10-1980 | 96 jaar | |
| AL-37-55 | Land Rover | Rover | Cabriolet | Onbekend | 17-01-2003 | 64,4 jaar | |
| AL-38-55 | Peugeot | 404 | Sedan | Onbekend | 30-01-2003 | 60,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.062 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | 414 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Toyota Yaris | 395 cm | 175 cm | 1.120 kg |
| Ford Fiesta | 408 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Renault Clio | 427 cm | 174 cm | 1.130 kg |
| Opel Corsa | 406 cm | 175 cm | 1.160 kg |
| Seat Ibiza | 424 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Citroën C3 | 400 cm | 175 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 208 | 406 cm | 175 cm | 1.140 kg |
| Renault Captur | 423 cm | 180 cm | 1.160 kg |
| Skoda Fabia | 427 cm | 178 cm | 1.090 kg |
| Audi A1 | 405 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Kia Rio | 424 cm | 173 cm | 1.090 kg |
| Peugeot 2008 | 416 cm | 174 cm | 1.090 kg |
| Fiat Punto | 407 cm | 173 cm | 1.160 kg |
| Hyundai i20 | 408 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Mazda 2 | 407 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Dacia Sandero | 410 cm | 181 cm | 1.100 kg |
| Suzuki Vitara | 418 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Ford Focus | 462 cm | 184 cm | 1.170 kg |
| Opel Agila | 374 cm | 168 cm | 1.010 kg |
| Mini Cooper | 398 cm | 173 cm | 1.170 kg |
| Volkswagen Golf | 420 cm | 176 cm | 1.170 kg |
| Peugeot 207 | 403 cm | 175 cm | 1.170 kg |
| Suzuki Swift | 392 cm | 171 cm | 1.020 kg |
| Suzuki SX4 | 430 cm | 179 cm | 1.150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.