DZ-77-04
OLDTIMER
Er rijden momenteel 675 MG A's rond in Nederland. Deze witte A komt uit het jaar 1960 en is nu 65 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 mei 2019, dus sinds 6 jaren, 11 maanden en 30 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MG A 1600 Mk I cabriolet rijden er nog 675 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1930 en juli 1971. De nieuwwaarde van deze MG A 1600 Mk I is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 mei 2019. Het voertuig was toen 58 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle MG A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG A 1600 Mk I | 1960
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | A 1600 Mk I |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 59 kW (80 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1553cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1960 |
| Leeftijd | 65 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 65 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 11 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 mei 2019. Het voertuig was toen 58 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 790 kg |
| Massa rijklaar | 890 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 310 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 575 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 575 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 625 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 625 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,39 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,23 m (voor) / 1,24 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk a. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| DZ-77-04 | 22-05-2019 | 11:58 | periodieke controle | 22-05-2021 | Nee |
Vergeet ook niet alle MG A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DZ-77-04 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DZ-77-04
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DZ-71-04 | Fiat | 500C | Niet geregistreerd | Onbekend | 15-04-1983 | 76 jaar | |
| DZ-72-04 | Fiat | 500L | Sedan | Onbekend | 21-02-2019 | 58,8 jaar | |
| DZ-73-04 | Hanomag-henschel | F 46 V | Kampeerwagen | Onbekend | 08-03-2019 | 54,6 jaar | |
| DZ-74-04 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 25-03-2019 | 60,1 jaar | |
| DZ-77-00 | Saab | 96 | Coupe | Onbekend | 10-05-2019 | 63,7 jaar | |
| DZ-77-01 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 10-05-2019 | 73,3 jaar | |
| DZ-77-03 | Bentley | 3/4 1/2 Ltr Le Mans | Cabriolet | Onbekend | 10-05-2019 | n.n.b. | |
| DZ-77-04 | MG | A | Cabriolet | Onbekend | 31-05-2019 | 66 jaar | |
| DZ-77-06 | Cadillac | De Ville | Cabriolet | Onbekend | 17-05-2019 | 59 jaar | |
| DZ-77-07 | Ford | Mustang | Cabriolet | Onbekend | 10-05-2019 | 61,4 jaar | |
| DZ-77-08 | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 10-05-2019 | 60 jaar | |
| DZ-77-09 | Reliant | Regal | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 10-05-2019 | 70 jaar |
| DZ-78-04 | Ford | Mustang | Coupe | Onbekend | 16-12-2019 | 61,3 jaar | |
| DZ-79-04 | Austin-Healey | 3000 | Cabriolet | Onbekend | 04-06-2019 | 64,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 790 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kia Picanto | 360 cm | 160 cm | 870 kg |
| Toyota Aygo | 347 cm | 162 cm | 850 kg |
| Citroën C1 | 347 cm | 163 cm | 830 kg |
| Peugeot 107 | 345 cm | 163 cm | 810 kg |
| Volkswagen Up! | 360 cm | 165 cm | 860 kg |
| Renault Twingo | 369 cm | 166 cm | 870 kg |
| Fiat Panda | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Peugeot 108 | 348 cm | 162 cm | 840 kg |
| Ford Ka | 362 cm | 166 cm | 860 kg |
| Suzuki Alto | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Opel Karl | 368 cm | 163 cm | 860 kg |
| Mitsubishi Space Star | 383 cm | 167 cm | 850 kg |
| Suzuki Ignis | 370 cm | 169 cm | 870 kg |
| Suzuki Swift | 385 cm | 174 cm | 860 kg |
| Hyundai Atos | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Suzuki Celerio | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Pixo | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Toyota Starlet | 374 cm | 166 cm | 830 kg |
| Seat Mii | 356 cm | 164 cm | 870 kg |
| Chevrolet Matiz | 350 cm | 150 cm | 760 kg |
| Volkswagen Kever | 410 cm | 156 cm | 870 kg |
| Skoda Citigo | 358 cm | 164 cm | 870 kg |
| Toyota Yaris | 377 cm | 197 cm | 870 kg |
| Fiat 500 | 355 cm | 163 cm | 860 kg |
| Daihatsu Cuore | 346 cm | 148 cm | 740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.