R-070-VR
Er rijden momenteel 114.245 Citroën C1's rond in Nederland. Deze zwarte C1 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 6 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2026, dus sinds 2 maanden en 17 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Citroën Citroen C1 hatchback rijden er in dezelfde variant (MCFA) nog 16.817 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2005 en januari 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.100 en € 15.684, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.796 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroën Citroen C1 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Citroën haalt een maximumsnelheid van 157 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Citroën Citroen C1 tot de 7.2% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juni 2026. Het voertuig was toen 17 jaren, 4 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Citroen C1 | 2009
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Citroen C1 |
| Lengte | 3,44 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 157 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Continue vermogen | 50 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1KR-FE |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 februari 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 6 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juni 2026. Het voertuig was toen 17 jaren, 4 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 800 kg |
| Massa rijklaar | 900 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.180 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.180 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 695 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 695 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,34 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,41 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type P | |
| Variant MCFA | |
| Uitvoering C | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2001/116*0238*05 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.6 l/100km (1 liter op 21,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 108 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Citroën C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van R-070-VR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
R-070-VR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R-070-VB | Skoda | Fabia | Hatchback | € 22.215 | 30-11-2022 | 3,8 jaar | |
| R-070-VD | Hyundai | Tucson | MPV | € 40.345 | 07-12-2022 | 3,7 jaar | |
| R-070-VG | Mercedes-Benz | EQA | Stationwagen | € 70.059 | 16-12-2022 | 3,7 jaar | |
| R-070-VH | Hyundai | i20 | Hatchback | € 22.707 | 09-12-2022 | 3,7 jaar | |
| R-070-VJ | Citroën | C3 | Hatchback | € 22.279 | 30-11-2022 | 3,8 jaar | |
| R-070-VK | Toyota | Yaris | MPV | € 23.168 | 30-11-2022 | 8,9 jaar | |
| R-070-VL | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 44.815 | 16-12-2022 | 3,7 jaar | |
| R-070-VN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 46.725 | 30-11-2022 | 6,9 jaar | |
| R-070-VP | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 35.712 | 02-12-2022 | 3,8 jaar | |
| R-070-VR | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 15-06-2026 | 17,6 jaar | |
| R-070-VS | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 36.089 | 03-01-2023 | 5,2 jaar | |
| R-070-VT | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 53.781 | 12-12-2022 | 3,7 jaar | |
| R-070-VV | Seat | Ateca | Stationwagen | € 58.799 | 28-12-2022 | 7,8 jaar | |
| R-070-VX | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 49.284 | 12-12-2022 | 3,7 jaar | |
| R-070-VZ | Seat | Mii | Hatchback | € 10.304 | 07-12-2022 | 14,1 jaar | |
| R-071-VR | Renault | Captur | Hatchback | € 34.755 | 08-12-2022 | 4,9 jaar | |
| R-072-VR | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.665 | 12-12-2022 | 3,9 jaar | |
| R-073-VR | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 69.662 | 02-03-2023 | 4,4 jaar | |
| R-074-VR | Volvo | V60 | Stationwagen | € 50.984 | 09-12-2022 | 4,4 jaar | |
| R-076-VR | Nissan | Qashqai | MPV | € 32.592 | 16-12-2022 | 6,2 jaar | |
| R-077-VR | Citroën | E-C4 | Hatchback | € 40.150 | 02-11-2023 | 4,3 jaar | |
| R-078-VR | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.343 | 12-12-2022 | 6,2 jaar | |
| R-079-VR | Nissan | Qashqai | MPV | € 37.692 | 21-01-2023 | 6,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.796 en/of een afmeting van 344 x 163 cm en/of een gewicht van ± 800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.400 | 345 cm | 163 cm | 780 kg |
| Suzuki Alto | € 9.400 | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Fiat Panda | € 9.600 | 354 cm | 161 cm | 840 kg |
| Kia Picanto | € 9.700 | 354 cm | 160 cm | 840 kg |
| Toyota Aygo | € 10.500 | 343 cm | 162 cm | 800 kg |
| Renault Twingo | € 10.300 | 346 cm | 165 cm | 830 kg |
| Kia Picanto,sa | € 10.000 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.