11-XSP-8
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze zwarte Z4 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 april 2026, dus sinds 1 maand en 24 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze BMW Z-serie coupe rijden er in dezelfde variant (DU51) nog 267 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2006 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.559 en € 79.999, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 66.966 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Z-serie bedraagt € 65.775 incl. BTW en BPM, deze BMW Z-serie is daardoor € 1.191 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juli 2012. Het voertuig was toen 5 jaren en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,09 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 65.775 |
| Bruto BPM | € 11.649 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 195 kW (265 pk) |
| Continue vermogen | 195 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N52B30A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2996cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 24 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juli 2012. Het voertuig was toen 5 jaren en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.325 kg |
| Massa rijklaar | 1.425 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.680 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.680 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 890 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 890 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant DU51 | |
| Uitvoering 02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*06 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9 l/100km (1 liter op 11,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 216 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 11-XSP-8 | 4-11-2025 | 11:15 | periodieke controle | 9-11-2026 | Nee |
| 11-XSP-8 | 3-11-2023 | 15:34 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 11-XSP-8 | 3-11-2023 | 12:39 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 11-XSP-8 | 9-11-2022 | 15:17 | periodieke controle | 9-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 11-XSP-8 | 18-08-2021 | 13:54 | periodieke controle | 18-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 11-XSP-8 | 17-08-2020 | 11:41 | periodieke controle | 17-08-2021 | Nee |
| 11-XSP-8 | 12-08-2019 | 13:13 | periodieke controle | 15-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 3-11-2023 | 15:34 | 496 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| 3-11-2023 | 12:39 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 3-11-2023 | 12:39 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
2022 | |||||
| 9-11-2022 | 15:17 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 9-11-2022 | 15:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-11-2022 | 15:17 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 9-11-2022 | 15:17 | 307 | 5.*.31 | 4 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 9-11-2022 | 15:17 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 9-11-2022 | 15:17 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 9-11-2022 | 15:17 | 184 | 5.*.19 | 1 | Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
2021 | |||||
| 18-08-2021 | 13:54 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 11-XSP-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
11-XSP-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-XSB-8 | Volkswagen | Kombi | MPV | € 59.344 | 16-07-2012 | 13,9 jaar | |
| 11-XSF-8 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 42.716 | 18-07-2012 | 13,9 jaar | |
| 11-XSH-8 | Fiat | Panda | MPV | € 12.490 | 02-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSJ-8 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.499 | 26-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSK-8 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.445 | 28-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSN-8 | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.185 | 06-09-2012 | 13,7 jaar | |
| 11-XSP-1 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.760 | 08-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSP-2 | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 36.823 | 31-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSP-3 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.905 | 31-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSP-4 | Toyota | Prius | MPV | € 38.100 | 24-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSP-5 | Opel | Zafira Tourer | Stationwagen | € 31.294 | 25-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSP-8 | BMW | Z4 | Coupe | € 65.775 | 20-07-2012 | 18,9 jaar | |
| 11-XSP-9 | Honda | Accord | Sedan | € 48.570 | 30-11-2012 | 16,3 jaar | |
| 11-XSR-8 | Toyota | Yaris | MPV | € 21.884 | 27-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSX-8 | Toyota | Yaris | MPV | € 21.340 | 03-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 11-XSZ-8 | Ford | Focus | Hatchback | € 27.205 | 14-09-2012 | 13,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 66.966 en/of lengte van 409 cm en/of een gewicht van ± 1.325 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz SLK | € 65.300 | 415 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.300 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 66.600 | 415 cm | 182 cm | 1.410 kg |
| Audi TTS | € 72.500 | 418 cm | 184 cm | 1.380 kg |
| Toyota Yaris | € 61.200 | 400 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Audi A1 | € 61.700 | 399 cm | 174 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.