03-XS-FS
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze blauwe Z4 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 november 2020, dus sinds 5 jaren, 6 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BT11) nog 535 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2003 en juni 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.373 en € 58.102, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.267 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 september 2007. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,09 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 225 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.072 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Continue vermogen | 125 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 226S1 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2171cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 november 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 6 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 september 2007. Het voertuig was toen 3 jaren, 3 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.225 kg |
| Massa rijklaar | 1.325 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.550 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.550 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 780 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 820 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BT11 | |
| Uitvoering 31 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*01 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 214 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2001/100B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 03-XS-FS | 25-02-2026 | 09:53 | periodieke controle | 25-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 03-XS-FS | 13-01-2025 | 10:38 | periodieke controle | 17-02-2026 | Nee |
| 03-XS-FS | 14-02-2024 | 15:02 | periodieke controle | 17-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 03-XS-FS | 6-02-2023 | 11:22 | periodieke controle | 17-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 03-XS-FS | 14-01-2022 | 11:12 | periodieke controle | 17-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 03-XS-FS | 9-02-2021 | 11:06 | periodieke controle | 17-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 03-XS-FS | 17-02-2020 | 14:24 | periodieke controle | 17-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 03-XS-FS | 6-02-2019 | 16:32 | periodieke controle | 6-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 25-02-2026 | 09:53 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 14-02-2024 | 15:02 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
2023 | |||||
| 6-02-2023 | 11:22 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 14-01-2022 | 11:12 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2021 | |||||
| 9-02-2021 | 11:06 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 9-02-2021 | 11:06 | 315 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
2020 | |||||
| 17-02-2020 | 14:24 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| 17-02-2020 | 14:24 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 17-02-2020 | 14:24 | 188 | 5.*.19 | 2 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2019 | |||||
| 6-02-2019 | 16:32 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| 6-02-2019 | 16:32 | 190 | 5.*.20 | 2 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 03-XS-FS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
03-XS-FS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-XB-FS | Peugeot | 307 | Hatchback | € 21.950 | 27-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 03-XD-FS | Kia | Sportage | MPV | Onbekend | 06-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 03-XF-FS | Hyundai | Tucson | MPV | € 25.534 | 27-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 03-XG-FS | Hyundai | Tucson | MPV | € 25.930 | 31-05-2007 | 19 jaar | |
| 03-XK-FS | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 22-06-2007 | 18,9 jaar | |
| 03-XL-FS | Volkswagen | Passat | Stationwagen | Onbekend | 03-07-2007 | 18,9 jaar | |
| 03-XN-FS | Toyota | RAV 4 | MPV | € 35.685 | 25-07-2007 | 18,8 jaar | |
| 03-XP-FS | Opel | Meriva | MPV | € 21.572 | 04-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 03-XS-FD | Volvo | S80 | Sedan | € 56.794 | 20-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 03-XS-FP | Seat | Leon | MPV | Onbekend | 17-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 03-XS-FS | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 05-09-2007 | 22 jaar | |
| 03-XS-FT | Daihatsu | Cuore | Hatchback | Onbekend | 18-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 03-XS-FX | Nissan | Note | MPV | Onbekend | 14-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 03-XS-FZ | Ford | Focus C-Max | MPV | Onbekend | 14-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 03-XT-FS | Renault | Espace | MPV | Onbekend | 28-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 03-XV-FS | Peugeot | 207 | Hatchback | € 17.750 | 17-10-2007 | 18,6 jaar | |
| 03-XZ-FS | Ford | Focus | Stationwagen | Onbekend | 09-11-2007 | 18,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.267 en/of lengte van 409 cm en/of een gewicht van ± 1.225 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi TT | € 52.100 | 419 cm | 184 cm | 1.300 kg |
| Mini Cooper S | € 45.400 | 412 cm | 179 cm | 1.300 kg |
| Honda S 2000 | € 50.300 | 414 cm | 175 cm | 1.230 kg |
| Lexus LBX | € 44.800 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Citroën DS3 | € 45.100 | 412 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 50.900 | 401 cm | 174 cm | 1.290 kg |
| Audi Q2 | € 46.100 | 419 cm | 179 cm | 1.260 kg |
| Volkswagen Golf GTI | € 52.300 | 413 cm | 174 cm | 1.320 kg |
| Ford Focus | € 49.800 | 419 cm | 184 cm | 1.260 kg |
| Audi S3 | € 49.300 | 415 cm | 174 cm | 1.260 kg |
| Opel GT | € 45.300 | 410 cm | 181 cm | 1.310 kg |
| Audi S1 | € 49.400 | 399 cm | 175 cm | 1.320 kg |
| Pontiac Solstice | € 45.500 | 399 cm | 182 cm | 1.250 kg |
| Mini Cooper SD | € 48.500 | 411 cm | 179 cm | 1.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.