P-689-FB
Er rijden momenteel 1.181 BMW 8-Serie's rond in Nederland. Deze zwarte 8-Serie komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze BMW 840I coupe rijden er in dezelfde variant (AE21) nog 47 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2019 en december 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 117.328 en € 160.656, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 137.967 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 840I bedraagt € 147.401 incl. BTW en BPM, daardoor is deze BMW 840I € 9.434 duurder dan gemiddeld.
Deze BMW kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze BMW 840I tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Bekijk ook alle BMW 8-Serie voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW 840I | 2022
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | 840I |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,34 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 147.401 |
| Bruto BPM | € 21.341 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 245 kW (333 pk) |
| Continue vermogen | 245 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B58B30C |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 februari 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 2 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 maart 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 9 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.705 kg |
| Massa rijklaar | 1.805 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 420 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.225 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.225 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.215 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.215 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,82 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type G8C | |
| Variant AE21 | |
| Uitvoering IAW40900 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1906*05 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.4 l/100km (1 liter op 10,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 190 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 165 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 67 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AP | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-689-FB | 5-03-2026 | 10:34 | periodieke controle | 5-03-2028 | Nee |
Vergeet ook niet alle BMW 8-Serie voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-689-FB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-689-FB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-680-FB | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 68.933 | 22-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-681-FB | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 63.673 | 23-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-682-FB | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 64.957 | 22-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-684-FB | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 54.357 | 22-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-685-FB | BMW | X1 | Stationwagen | € 55.522 | 17-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-686-FB | BMW | 3-Serie | Sedan | € 56.924 | 17-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-687-FB | BMW | iX3 | Stationwagen | € 67.310 | 21-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-688-FB | BMW | iX3 | Stationwagen | € 69.862 | 23-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FB | BMW | 8-Serie | Coupe | € 147.401 | 22-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FD | Seat | Ateca | Stationwagen | € 25.900 | 11-06-2022 | 9,4 jaar | |
| P-689-FF | Peugeot | 208 | Hatchback | € 29.750 | 28-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FG | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.362 | 19-02-2022 | 14,5 jaar | |
| P-689-FH | Kia | EV6 | MPV | € 51.860 | 11-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FJ | Audi | RS6 | Stationwagen | € 151.690 | 17-02-2022 | 12,5 jaar | |
| P-689-FK | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.389 | 04-03-2022 | 8,8 jaar | |
| P-689-FL | Nissan | 350Z | Cabriolet | Onbekend | 18-02-2022 | 20,7 jaar | |
| P-689-FN | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 51.205 | 01-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FP | Hyundai | Ioniq 5 | MPV | € 53.505 | 01-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FR | Peugeot | 5008 | MPV | € 43.698 | 26-04-2022 | 7,4 jaar | |
| P-689-FS | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 41.162 | 01-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FT | Ford | Explorer | Stationwagen | € 76.710 | 23-02-2022 | 5,2 jaar | |
| P-689-FV | Audi | Q3 | Stationwagen | € 59.193 | 28-02-2022 | 4,2 jaar | |
| P-689-FX | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 32.024 | 15-04-2022 | 5,2 jaar | |
| P-689-FZ | Porsche | Carrera GT | Cabriolet | € 234.233 | 19-03-2022 | 4,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 137.967 en/of een afmeting van 484 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.705 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz C-klasse | € 136.500 | 479 cm | 190 cm | 1.740 kg |
| Audi RS4 | € 147.500 | 478 cm | 187 cm | 1.750 kg |
| Jaguar XK | € 136.600 | 479 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| Mercedes-Benz GLC | € 130.500 | 475 cm | 193 cm | 1.780 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 137.800 | 485 cm | 186 cm | 1.870 kg |
| Jaguar XKR | € 147.700 | 478 cm | 191 cm | 1.660 kg |
| Kia Sorento | € 131.300 | 478 cm | 189 cm | 1.830 kg |
| Audi S6 | € 128.600 | 493 cm | 187 cm | 1.870 kg |
| Maserati Grecale | € 127.800 | 485 cm | 195 cm | 1.870 kg |
| Audi RS5 | € 150.000 | 478 cm | 187 cm | 1.700 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de BMW 8-SerieGoogle op afbeeldingen van de BMW 8-Serie
Google op reviews van de BMW 8-Serie
BMW 8-Serie Wikipedia-pagina
Topgear.nl
BMW M8 Competition (2023) vs BMW 8-serie (1997)
Autoblog.nl
BMW 8 Serie nieuws
BMW 8 Serie
Autoreview.nl
De gefacelifte BMW 8-serie heeft zijn tanden iets te fel laten bleken
Is de opzichtige BMW 8-serie Golden Thunder voor China?
Wat is de link tussen de BMW 8-serie en de McLaren F1?
BMW 8-Serie Gran Coupé is 'goedkoper' dan Coupé en Cabriolet
BMW 8-serie Coupé beloont liefhebbers
Is de BMW 8 Serie Gran Coupé de fraaiste van het stel?
Beelden BMW 8-serie Gran Coupé uitgelekt
Autovisie.nl
Alles over BMW 8-serie
Standaard trainingspak voor BMW 8 Serie
BMW 8 Serie Gran Coupé: dit is hem officieel
Onthulling BMW 8 Serie Gran Coupé nabij
bmw 8 serie cabriolet nu officieel
BMW toont 8 Serie Cabriolet eind deze maand
Zo zien de BMW 8 Serie Cabrio en Gran Coupé eruit!
"Alle andere BMW 8 Serie-varianten volgen in 2019"
Eindelijk: de nieuwe BMW 8 Serie
BMW 8 Serie behoudt looks van Concept 8 Series niet
BMW 8 Serie staat over twee weken op Villa d'Este
BMW heeft typenamen voor 8 Serie klaarliggen
Spektakelstuk van BMW op Villa d’Este, de Concept 8 Series
BMW 8 Serie neemt productieplaats 6 Serie over
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/bmw/8-serie/
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.