R-678-GB
Er rijden momenteel 852 Audi RS4's rond in Nederland. Deze zwarte RS4 komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 5 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 21 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Audi RS 4 Avant stationwagen rijden er nog 85 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2000 en maart 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 101.509 en € 300.612, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 150.837 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RS 4 Avant bedraagt € 132.861 incl. BTW en BPM, deze Audi RS 4 Avant is daardoor € 17.976 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Audi gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 280 km/uur. Daardoor behoort deze Audi RS 4 Avant tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 augustus 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 8 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Audi RS4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Audi RS 4 Avant | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Audi |
| Handelsbenaming | RS 4 Avant |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 280 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 132.861 |
| Bruto BPM | € 11.164 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 331 kW (450 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4163cc (4,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 december 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 5 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 augustus 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 8 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.770 kg |
| Massa rijklaar | 1.870 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 475 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.345 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.345 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.210 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.210 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.210 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.210 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,82 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m (voor) / 1,59 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type B8 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 14.6 l/100km (1 liter op 6,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 10.7 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.7 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 249 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| R-678-GB | 27-03-2026 | 14:24 | periodieke controle | 27-03-2027 | Nee |
| R-678-GB | 5-03-2025 | 11:51 | periodieke controle | 24-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| R-678-GB | 23-02-2024 | 15:37 | periodieke controle | 24-03-2025 | Nee |
| R-678-GB | 24-03-2023 | 13:57 | periodieke controle | 24-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| R-678-GB | 18-08-2022 | 12:55 | periodieke controle | 18-08-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-03-2025 | 11:51 | 251 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
2023 | |||||
| 24-03-2023 | 13:57 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
Vergeet ook niet alle Audi RS4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van R-678-GB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
R-678-GB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R-670-GB | Nissan | Qashqai | MPV | € 47.415 | 10-09-2022 | 4 jaar | |
| R-671-GB | Seat | Ibiza | Hatchback | € 19.458 | 19-12-2022 | 5,5 jaar | |
| R-672-GB | Audi | S3 | Sedan | € 78.334 | 08-10-2022 | 7,1 jaar | |
| R-673-GB | Audi | A4 | Stationwagen | € 80.986 | 06-01-2023 | 5,6 jaar | |
| R-674-GB | Audi | A1 | Stationwagen | € 18.900 | 18-08-2022 | 14,6 jaar | |
| R-675-GB | Kia | Niro | Stationwagen | € 38.489 | 11-10-2022 | 5,8 jaar | |
| R-676-GB | Audi | Q5 | Stationwagen | € 78.104 | 19-08-2022 | 5,7 jaar | |
| R-677-GB | Mitsubishi | Eclipse Cross | Stationwagen | € 38.500 | 26-08-2022 | 4,4 jaar | |
| R-678-GB | Audi | RS4 | Stationwagen | € 132.861 | 19-08-2022 | 11,4 jaar | |
| R-678-GD | Dacia | Jogger | Stationwagen | € 23.235 | 25-08-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GF | BMW | iX | Stationwagen | € 113.522 | 23-08-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GG | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 43.619 | 01-09-2022 | 4,4 jaar | |
| R-678-GH | Kia | Picanto | MPV | € 18.510 | 31-08-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GJ | Renault | Megane | Stationwagen | € 33.595 | 02-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GK | Opel | Grandland | MPV | € 39.748 | 27-08-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GL | Toyota | C-HR | Hatchback | € 34.520 | 25-08-2022 | 5,2 jaar | |
| R-678-GN | Mini | Cooper | Hatchback | € 32.960 | 29-08-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GP | Audi | Q5 | Hatchback | € 105.382 | 18-11-2022 | 4,5 jaar | |
| R-678-GR | Kia | EV6 | MPV | € 52.460 | 13-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GS | Audi | A3 | Hatchback | € 47.724 | 21-09-2022 | 5,1 jaar | |
| R-678-GT | Peugeot | 2008 | MPV | € 39.250 | 30-08-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GV | Renault | Captur | Hatchback | € 35.409 | 26-09-2022 | 3,6 jaar | |
| R-678-GX | Audi | E-tron | Stationwagen | € 67.187 | 02-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-678-GZ | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.086 | 27-08-2022 | 7,2 jaar | |
| R-679-GB | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 36.255 | 11-09-2023 | 3,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 150.837 en/of een afmeting van 472 x 185 cm en/of een gewicht van ± 1.770 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Macan | € 145.400 | 471 cm | 192 cm | 1.910 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 145.400 | 477 cm | 188 cm | 1.830 kg |
| Jaguar XK | € 143.100 | 479 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| Jaguar XKR | € 155.900 | 479 cm | 193 cm | 1.770 kg |
| BMW M4 | € 148.300 | 479 cm | 189 cm | 1.780 kg |
| BMW M3 | € 156.400 | 479 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| BMW M5 | € 150.000 | 478 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| Nissan GT-R | € 144.800 | 467 cm | 190 cm | 1.700 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 136.000 | 481 cm | 182 cm | 1.710 kg |
| Mercedes-Benz SL500 | € 160.500 | 464 cm | 188 cm | 1.770 kg |
| Mercedes-Benz 400 | € 139.200 | 465 cm | 188 cm | 1.630 kg |
| BMW 6-Serie | € 140.300 | 482 cm | 186 cm | 1.800 kg |
| Alpina B3 | € 148.900 | 472 cm | 183 cm | 1.850 kg |
| BMW X3 | € 139.500 | 471 cm | 189 cm | 1.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Audi RS4Google op afbeeldingen van de Audi RS4
Google op reviews van de Audi RS4
Audi RS4 Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Uitgelicht: Racen in Audi’s
Autoblog.nl
Audi RS4 nieuws
Audi RS4
Autovisie.nl
Alles over Audi RS4
In de nieuwste Audi RS 4 en RS 5 zit bewust minder isolatiemateriaal
Custom LEGO Audi RS4, voor wie een normale set te makkelijk is
ABT 'kijkt' naar Audi RS4: 530 pk en 680 Nm
“De Audi RS4 Cabriolet is voor dikdoeners”
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.