P-866-PJ
Er rijden momenteel 60 Weinsberg R49's rond in Nederland. Deze witte R49 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 5 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 augustus 2026, dus sinds 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Weinsberg R49 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (R49) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.861 en € 76.858, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.882 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Weinsberg R49 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Weinsberg haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Weinsberg R49 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.2% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 mei 2022. Het voertuig was toen 14 jaren, 1 maand en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Weinsberg R49 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Weinsberg R49 | 2008
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Weinsberg |
| Handelsbenaming | R49 |
| Lengte | 6,68 m |
| Breedte | 2,19 m |
| Hoogte | 2,72 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.084 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 116 kW (158 pk) |
| Continue vermogen | 116 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 5 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 augustus 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 mei 2022. Het voertuig was toen 14 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 april 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.873 kg |
| Massa rijklaar | 2.973 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 527 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,85 m (voor) / 1,83 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type X250/2 | |
| Variant R49 | |
| Uitvoering 49C77DDMFC | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0437*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.7 l/100km (1 liter op 8,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.69 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 310 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 310 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-866-PJ | 23-03-2026 | 14:14 | periodieke controle | 13-04-2027 | Nee |
| P-866-PJ | 1-04-2025 | 11:12 | periodieke controle | 13-04-2026 | Nee |
| P-866-PJ | 13-03-2024 | 13:39 | periodieke controle | 13-04-2025 | Nee |
| P-866-PJ | 13-04-2023 | 10:22 | periodieke controle | 13-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 13-04-2023 | 10:22 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
Vergeet ook niet alle Weinsberg R49 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-866-PJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-866-PJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-860-PJ | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 43.994 | 19-05-2022 | 9,9 jaar | |
| P-861-PJ | Peugeot | 108 | Hatchback | € 18.831 | 04-05-2022 | 9,6 jaar | |
| P-862-PJ | Roller Team | Zefiro | Kampeerwagen | € 51.016 | 03-08-2022 | 5,8 jaar | |
| P-863-PJ | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 26.874 | 12-11-2022 | 7,9 jaar | |
| P-864-PJ | Opel | Crossland X | MPV | € 25.024 | 24-11-2022 | 6,8 jaar | |
| P-865-PJ | Saab | 9-3 | Cabriolet | Onbekend | 04-05-2022 | 22,1 jaar | |
| P-866-PB | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 87.664 | 06-05-2022 | 8,7 jaar | |
| P-866-PD | Kia | EV6 | MPV | € 54.960 | 06-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PF | Audi | A1 | Hatchback | € 48.102 | 09-09-2022 | 5,1 jaar | |
| P-866-PG | Peugeot | 208 | Hatchback | € 31.500 | 24-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PH | Peugeot | 2008 | MPV | € 35.597 | 12-05-2022 | 6,3 jaar | |
| P-866-PJ | Weinsberg | R49 | Kampeerwagen | Onbekend | 04-05-2022 | 18,5 jaar | |
| P-866-PK | Seat | Ibiza | Stationwagen | € 16.594 | 25-05-2022 | 15,9 jaar | |
| P-866-PL | MC Louis | Menfys 3 Maxi Prestige | Kampeerwagen | € 48.437 | 09-09-2022 | 5,2 jaar | |
| P-866-PN | Renault | Captur | Hatchback | € 34.809 | 12-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PP | Mazda | 3 | Hatchback | € 28.600 | 16-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PR | Nissan | Qashqai | MPV | € 42.128 | 20-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PS | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 59.790 | 10-05-2022 | 10,4 jaar | |
| P-866-PT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.977 | 25-07-2022 | 7,7 jaar | |
| P-866-PV | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 50.955 | 02-06-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PX | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.342 | 20-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-866-PZ | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 59.275 | 13-05-2022 | 4,3 jaar | |
| P-868-PJ | Piaggio | Niet geregistreerd | ? | € 7.495 | 04-05-2022 | 13,3 jaar | |
| P-869-PJ | Mazda | 6 | Stationwagen | € 49.586 | 04-05-2022 | 11,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.882 en/of een afmeting van 668 x 219 cm en/of een gewicht van ± 2.873 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Compact SL | € 44.900 | 662 cm | 212 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Globebus T 004 | € 53.200 | 678 cm | 216 cm | 2.680 kg |
| Hobby V65 GE | € 45.100 | 675 cm | 218 cm | 2.750 kg |
| Benimar Tessoro | € 49.300 | 672 cm | 227 cm | 2.820 kg |
| Hymer EX 562 | € 48.200 | 674 cm | 217 cm | 2.760 kg |
| Bürstner BT6203 | € 52.100 | 660 cm | 220 cm | 2.650 kg |
| Renault Master | € 54.000 | 673 cm | 215 cm | 2.770 kg |
| Rapido S6 | € 54.500 | 669 cm | 217 cm | 2.800 kg |
| Hymer EXT 474 | € 52.100 | 658 cm | 221 cm | 2.630 kg |
| Bürstner BT6202 | € 51.600 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.