H-284-ZR
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze witte Boxer komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 november 2025, dus sinds 6 maanden en 9 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer bedraagt € 40.402 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Boxer is daardoor € 4.692 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 mei 2015. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 40.402 |
| Bruto BPM | € 9.927 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 mei 2015. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.589 kg |
| Massa rijklaar | 2.689 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 811 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,82 m (voor) / 1,80 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type YCBMFC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-284-ZR | 20-05-2026 | 15:04 | periodieke controle | 12-06-2027 | Nee |
| H-284-ZR | 12-06-2025 | 15:07 | periodieke controle | 12-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| H-284-ZR | 12-06-2024 | 10:26 | periodieke controle | 12-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| H-284-ZR | 19-07-2023 | 14:45 | periodieke controle | 22-08-2024 | Nee |
| H-284-ZR | 29-07-2022 | 11:36 | periodieke controle | 22-08-2023 | Nee |
| H-284-ZR | 29-07-2021 | 16:31 | periodieke controle | 22-08-2022 | Nee |
| H-284-ZR | 10-07-2020 | 11:17 | periodieke controle | 22-08-2021 | Nee |
| H-284-ZR | 30-07-2019 | 12:00 | periodieke controle | 22-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 12-06-2025 | 15:07 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 12-06-2025 | 15:07 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-06-2025 | 15:07 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 12-06-2025 | 15:07 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 12-06-2024 | 10:26 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-284-ZR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-284-ZR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-280-ZR | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 15-08-2008 | 17,8 jaar | |
| H-281-ZR | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 57.887 | 19-08-2015 | 16,2 jaar | |
| H-282-ZR | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 10-01-2002 | 24,4 jaar | |
| H-283-ZR | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 43.090 | 21-03-2012 | 14,2 jaar | |
| H-284-ZD | Toyota | Auris | MPV | € 29.640 | 11-12-2020 | 9,3 jaar | |
| H-284-ZF | Saab | 9-5 | Stationwagen | Onbekend | 12-02-2021 | 20,5 jaar | |
| H-284-ZG | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 24.750 | 20-06-2020 | 13,8 jaar | |
| H-284-ZH | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 24.013 | 30-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZJ | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 18.079 | 24-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZK | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 51.333 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZL | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 27.024 | 25-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZN | Volvo | V90 | Stationwagen | € 62.849 | 05-09-2020 | 7,1 jaar | |
| H-284-ZP | Mini | Cooper S | Cabriolet | € 46.845 | 01-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZR | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 40.402 | 12-05-2015 | 16,2 jaar | |
| H-284-ZS | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 33.196 | 19-08-2020 | 5,8 jaar | |
| H-284-ZT | Skoda | Citigo | Hatchback | € 23.030 | 06-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZV | BMW | 5-Serie | Sedan | Onbekend | 14-04-2021 | 21,8 jaar | |
| H-284-ZX | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 28.984 | 24-07-2020 | 10 jaar | |
| H-284-ZZ | BMW | X1 | Stationwagen | € 52.718 | 01-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-285-ZR | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 14-09-2009 | 18,1 jaar | |
| H-286-ZR | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 46.825 | 10-07-2021 | 7 jaar | |
| H-287-ZR | Jaguar | F-Pace | Stationwagen | € 82.022 | 30-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-288-ZR | Jaguar | E-Pace | Stationwagen | € 63.969 | 14-07-2020 | 5,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 2.589 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.700 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 45.100 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Pössl KW 9 | € 46.700 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.300 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | € 41.000 | 587 cm | 199 cm | 2.390 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Pössl KW 20 | € 44.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Adria Compact SL | € 44.900 | 662 cm | 212 cm | 2.710 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.200 | 674 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.800 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 45.500 | 541 cm | 205 cm | 2.620 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 46.400 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Westfalia Amundsen | € 47.200 | 585 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Karmann Mobil Davis 590 | € 45.200 | 602 cm | 205 cm | 2.790 kg |
| Adria Compact SP | € 45.300 | 610 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Pössl Roadcar 640 | € 47.500 | 639 cm | 208 cm | 2.810 kg |
| Pössl 2Win | € 45.100 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Twin 600 SP | € 44.200 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.